Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 2 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard: bugy, problémy, rady....
medaned
Koukni se do kování jsetli něco nepřibylo a taky musíš být level 10 minimálně.
Cenega=banda líných opic
Skyrim Dawnguard=nej pařba od dob Oblivionu
 
JohnYsh
Ve výhni (tam kde se vyrábějí věci) se podívej do sekce Ruzné a měl bys tam mít nějakou helmu pokud ji tam nemáš něco máš špatně..
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
maxinik55
Kování neni moje silná stránka. Zlepšoval jsem si ho myslim jednou, umím kovat maximálně železné věci Grin .. no, možná i něco víc, ale podívám se. A level 41
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
medaned
Já myslel jestli nemůžeš kovat něco nového jinak level splnuješ tak se koukni na kování a pak se uvidí.
Cenega=banda líných opic
Skyrim Dawnguard=nej pařba od dob Oblivionu
 
maxinik55
Já tam ani sekci různé nemám Grin Ale umím dělat elfský, draugirský, a dokonce i jakýsi starobylý nordský který je v sekci Daedrické Grin To jsem ani nevěděl že tohle umím
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Ligos
Zkuste se ptát taky hospodských na drby.... Prej v tom hrajou důležitou roli....
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
maxinik55
S Hospodskýma jsem mluvil, a jediný co jsem se dozvěděl nylo, že si ám promluvit s nějakou.. nějakou, o zničení jakýhos velkýho stromu, nebo čehosi Grin Každopádně teď znovu stahuju Dawnguard závratnou rychlostí 244 kb/s! Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
trinax
Bože tak se koukni jestli máš nový perky (upír a vlkodlak) .. xD
 
http://www.youtube.com/user/Trinax11?feature=mhum
maxinik55
No můžu se podívat, ale pochopte to, já tam ten dawnguard určitě nemám Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
BigNord
maxinik55 napsal:
S Hospodskýma jsem mluvil, a jediný co jsem se dozvěděl nylo, že si ám promluvit s nějakou.. nějakou, o zničení jakýhos velkýho stromu, nebo čehosi Grin Každopádně teď znovu stahuju Dawnguard závratnou rychlostí 244 kb/s! Grin

Info o začátku Q pro dawnguard
 
maxinik55
Přečti si starší příspěvky, psal jsem že jsem lv. 41 a že jsem mluvil s každym strážným na kterýho jsem narazil.. teď se mě dostahoval znovu dawnguard, třeba tento už pojede Grin

EDIT1:Nevím, asi mě prostě není přáno, ten Dawnguard tam prostě nemám. Stahovat už znovu nic nebudu, nesjpíše bych zase stáhl něco chybnýho..

EDIT2:Tady si ze mě někdo dělá pr*el? GrinGrin To stačilo v Data Files ten dawnguard zaškrtnout? Grin No hlavně že už to jede Grin půl dne se s tim se*u, a ono stačí zaškrtnout jedno blbý políčko v launcheru Grin
Upravil/a maxinik55 dne 04.08.2012 21:14
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Diego
maxinik55 - Nedávej 3 příspěvky za sebou! Pro příště.

Dík za pochopení!
Upravil/a Diego dne 04.08.2012 21:23
 
maxinik55
Já bych dal EDIT, já to tak dělám, ale přecijen když je příspěvek už starší, tak jsem myslel že by bylo lepší dát novej.. Ale okej,díky za upozornění, příště to tam udělám Wink

Opraveno, příspěvky sloučeny do jednoho
Upravil/a maxinik55 dne 04.08.2012 21:14
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
nagasadowcz
Já jsem s tím žádný problém neměl. Řekl mi to první strážný, kterého jsem potkal, ani jsem na něho neklikl. Byl jsem zrovna v milovaném Markarthu.

A ty perky není normálně vidět!!! Ten perkový strom se vám otevře jen ve chvíli, kdy jste proměnění do vlkodlačí/upírské podoby, jinak to mezi perky nastálo nemáte, takže takhle to nepozná.

EDIT: Aha, tak vidím, že už jsi to zprovoznil, nepřečetl jsem poslední EDIT Grin
Upravil/a nagasadowcz dne 04.08.2012 23:01
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
maxinik55
Ách, novej úkol: Speak with the leader of Dawnguard. Finally! Grin
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Gik
Pokud budete mít někdo jakékoliv info o vydání české lokalizace pro DG, tak tady prosím upozorněte Wink
A máte někdo ponětí, jaká bude přibližná cena tohoto rozšíření, pokud jí budu chtít získat "oficiální" cestou? ...A přijít k ní bude možné pouze na Steamu nebo se bude kupovat i jako klasická krabicová verze?

...omlouvám se, pokud se ptám na něco již níže zmiňovaného
Upravil/a Gik dne 04.08.2012 23:13
 
maxinik55
Já doufám že se bdue prodávat jako krabicovka společně se hrou, třeba v nějaké GOTY edici. TO bych koupil hned.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Zarmr
já asi taky
 
Gik
Právě, že jsem také ochotný koupit krabicovku, nejlépe s nějakou mapkou nebo plakátem Smile
 
Zarmr
jj
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist