Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard: bugy, problémy, rady....
hRDLA
Mopidu napsal:
SPOILER


Bože Mopidu... Fakt tohle téma musím přestat číst. Jeden SPOILER vedle druhýho.
Upravil/a hRDLA dne 05.08.2012 16:38

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Ligos
maxinik55 napsal:
Ligos: Tak asi su fakt blbej, ale já zde žádnej neupozorněnej spoiler nevidim..

A ještě, s čím se BigNord vytahuje? Grin


Tak záleží z jakýho úhlu pohledu se na to díváš. Pro mě osobně je spoiler každá nevyžádaná informace o hře. Tedy i to, že ti nějaký voják dá quest ať jdeš tam nebo tam, nebo i jeden blbý obrázek navíc - každá taková informace mě prostě připravuje o moment překvapení, a až konečně vyjde hra u nás, už mě ve hře nic nepřekvapí. (například ta krasavice na obrázku - až na ni ve hře poprvé narazím, už se jí neleknu Smile )

Už chápeš?

A BigNord moc dobře ví Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Diego
Vzhledem k tomu, že tohle téma je od toho, aby se tu diskutovalo o novém Dlc Dawnguard, tak spoilery by tu neměly nikomu vadit. Kdo je nechce číst, tak ať nechodí sem, protože DLC je už vydán a chybí jen čeština, tak může jít do diskuze o cz sem- http://skyrim.4fa...post_54849

Já sem musím chodit, ale stejně Dawnguard budu hrát až za dlouho, tak to stejně všechno zapomenu.Wink
 
BigNord
Ne baví mě vás provokovat Grin
 
Ligos
Tohle je naprd, ti, co to už hrají by měli mít nový téma. Kde se tedy dovím novinky o případném vydání u nás, když sem nemůžu chodit?????
Pff!
Upravil/a Ligos dne 05.08.2012 16:03
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
medaned
Přesně komu vadí spoilery tak ať sem neleze nebo dejte do názvu Skyrim Dawnguard-pozor spoilery.Wink
Cenega=banda líných opic
Skyrim Dawnguard=nej pařba od dob Oblivionu
 
BigNord
Já jen dal asi 2 odkazy a nikdo Vás nenutí klikat Smile Sice je pravda že jsem popsal co jedna postava dělá Grin
 
Leneren
Ligos napsal:
Tohle je naprd, ti, co to už hrají by měli mít nový téma. Kde se tedy dovím novinky o případném vydání u nás, když sem nemůžu chodit?????
Pff!

ale on už dawnguard vyšel Grin
 
BigNord
Ne pro ČR
 
Leneren
BigNord napsal:
Ne pro ČR

pro mě jo
 
Diego
Pokud vím chybí jen česká verze Dawnguardu a její vydání se můžeš dovědět tu: http://skyrim.4fa...post_54849
Upravil/a Diego dne 05.08.2012 16:07
 
Ligos
Jen ještě malá poznámka: Za prvé- oficiálně v ČR Dawnguard ještě nevyšel a za druhé- stejně i když se jedná o spoiler, mělo by to být označený, ať už to vyšlo nebo ne. I ti co to hrají, si nechtějí přece zkazit překvapení (viz můj příspěvěk č. 763)

EDIT: tahle moje poznámka vznikla ještě před označením tohoto tématu "spoiler". (jen abych tu nebyl za debila Smile )
Upravil/a Ligos dne 05.08.2012 16:32
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
hRDLA
Ligos napsal:
Tohle je naprd, ti, co to už hrají by měli mít nový téma. Kde se tedy dovím novinky o případném vydání u nás, když sem nemůžu chodit?????
Pff!


Přesně! Jako jde o to, že to můžou hrát jenom Warezáci a nebo xboxáci... takže radši pomlčte. A to je tak těžké napsat na začátek příspěvku "POZOR SPOILER"?!

EDIT: DOKONCE tu máme i tlačítko SPOILER, tak se ho naučte používat.
Upravil/a hRDLA dne 05.08.2012 16:19

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Zarmr
přesně je to hrozný když vim pulku děje dopředu ligos a hRDLA maj pravdu.Já vím že řeknete "Tak to nečti", ale člověk pořád čeká novou zprávu o vydání CZ verze
 
medaned
Zarmr napsal:
přesně je to hrozný když vim pulku děje dopředu ligos a hRDLA maj pravdu.Já vím že řeknete "Tak to nečti", ale člověk pořád čeká novou zprávu o vydání CZ verze

Zprávy o vydání cz verze tady:http://skyrim.4fa...post_54898
Upravil/a Diego dne 05.08.2012 16:29
Cenega=banda líných opic
Skyrim Dawnguard=nej pařba od dob Oblivionu
 
maxinik55
A když vás štve, že to nehrajete, tak proč si to nezahrajete? Grin Ta angličtina tam není vůbec těžká, já teda rozuměl zatím skoro všemu.
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
hRDLA
maxinik55 napsal:
A když vás štve, že to nehrajete, tak proč si to nezahrajete? Grin Ta angličtina tam není vůbec těžká, já teda rozuměl zatím skoro všemu.


1) Nehodlám to warezovat
2) Hraju na PS3

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Tak to potom jo, a na PS3 to zatim taky pro ČR nevyšlo? Nebo jak to tam je?

A jinak s tim warezováním: Já to musel stáhnout, protože originální dawnguard by mi asi na warez Skyrimu nejel. A jinak, nejsem zastánce placených DLC, člověk si koupí hru za 1000 a pak si musí po dvoustovkách kupovat DLC.. to je podle mě trochu nefér
Upravil/a maxinik55 dne 05.08.2012 16:42
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
hRDLA
maxinik55 napsal:
Tak to potom jo, a na PS3 to zatim taky pro ČR nevyšlo? Nebo jak to tam je?

A jinak s tim warezováním: Já to musel stáhnout, protože originální dawnguard by mi asi na warez Skyrimu nejel. A jinak, nejsem zastánce placených DLC, člověk si koupí hru za 1000 a pak si musí po dvoustovkách kupovat DLC.. to je podle mě trochu nefér


Na PS3 to zatím nevyšlo vůbec. A končím tu, zdar v pátek.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
maxinik55
Koukám, že Bethesda si opravdu zakládá na spokojenosti zákazníků...
Nothing is true, everything is permitted.

Assassin's Creed je jedna z mých nejoblíbenějších her. Wink

Ha! Jsem mamut OrkCool
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist