Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim Dawnguard: bugy, problémy, rady....
kralja
Ve videu 0:35 sekund neni to říše Zapoměni ??
 
Mahoney
Upřímně? Se mi to nelíbí Smile
 
Nerevar
kralja napsal:
Ve videu 0:35 sekund neni to říše Zapoměni ??

ne
 
hRDLA
Reject napsal:
Upřímně? Se mi to nelíbí Smile


A co prosímtě? Se běž radši těšit na TESO...

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
hRDLA napsal:
Reject napsal:
Upřímně? Se mi to nelíbí Smile


A co prosímtě? Se běž radši těšit na TESO...


? Shock
 
Nerevar
Reject napsal:
hRDLA napsal:
Reject napsal:
Upřímně? Se mi to nelíbí Smile


A co prosímtě? Se běž radši těšit na TESO...


? Shock

Jako na Elder Scrolls Online... on je věrnej single TES Smile stejně jako já
 
Mahoney
Aha, díky Smile Já TESV online hrát nebudu, blbý co? Wink Jinak jako jo, může to být pěkný ale mě to na tu hru nějak nepadne, takže jak už jsem říkal, nelíbí se mi to Smile
 
Nerevar
Reject napsal:
Aha, díky Smile Já TESV online hrát nebudu, blbý co? Wink Jinak jako jo, může to být pěkný ale mě to na tu hru nějak nepadne, takže jak už jsem říkal, nelíbí se mi to Smile

Já něřikal že to budeš hrát a nebude to TESV Online ale TES Online Wink Grin Grin
 
Mahoney
Nerevar napsal:
Reject napsal:
Aha, díky Smile Já TESV online hrát nebudu, blbý co? Wink Jinak jako jo, může to být pěkný ale mě to na tu hru nějak nepadne, takže jak už jsem říkal, nelíbí se mi to Smile

Já něřikal že to budeš hrát a nebude to TESV Online ale TES Online Wink Grin Grin


To taky nebylo na Tebe Smile Jj, vím.. přeťuk Smile
 
Wolf5cz
Proč tu řešíte TES Online, když se tu jedná o DLCčko Grin

Jinak k Dawnguardu: Vypadá to hodně zajímavě a už se na to těším Cool
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
Whirt
Vývoj Dawnguarda raději moc sledovat nebudu... Chci se aspoň trochu nechat překvapit a tak se ani na ten trailer koukat nebudu Wink
 
clown333
heh ...budes prekvapeny dost ....hoci ked si cital komenty uz ani ne Grin
 
Parrot
V tom traileru prakticky žádný spoiler není....
 
Whirt
clown333 napsal:
heh ...budes prekvapeny dost ....hoci ked si cital komenty uz ani ne Grin

Kdo říkal, že jsem četl komenty?

Parrot napsal:
V tom traileru prakticky žádný spoiler není....

No mě stačí aby to bylo jakkoliv větší spoiler než ten úvodní obrázek a už si to většinou tak nějak vydedukuju - moc nad tím pak přemýšílm Wink
 
hRDLA
Tak se na to těším, až jsem si koupil Uncharted Trilogy a Medieval 2 total war Grin. Doufám, že to nesklame... takhle, mě určitě ne, jelikož jsem dost tvrdohlavej a když si řeknu, že mě něco bude bavit, tak mě to prostě bude bavit. Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
hRDLA napsal:
Tak se na to těším, až jsem si koupil Uncharted Trilogy a Medieval 2 total war Grin. Doufám, že to nesklame... takhle, mě určitě ne, jelikož jsem dost tvrdohlavej a když si řeknu, že mě něco bude bavit, tak mě to prostě bude bavit. Grin


To je správnej přístup! Tahle technika ještě nikdy nezklamala ale dělám to taky už jenom abych kámoše přesvědčil, že je to opravdu dobrá hra... A řeknu vám, to je potom psychologickej proces - člověk jim to nenutí, jen oni vidí jak si to člověk užívá a hned to chtěj taky hrát Grin
 
Authan
Tak na to se hodně těším a jde vidět,že budete moct hrát buď za upíry nebo proti nim.Jak jsou tam ty ukázky chvilku upír a pak člověk s kuší co zabíjí upíra.Já budu určitě s upíry doteď jsem za ně chtěl hrát,ale přinášelo to málo výhod a spíš ti to snížilo resistence.
 
nagasadowcz
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na víc se momentálně nezmůžu Grin
 
Werewolf
mě by docela zajimalo a ibilo se mi jestli se muzu promenit v toho obriho vampira to by mohlo byt cool
 
Mopidu
Parrot napsal:
V tom traileru prakticky žádný spoiler není....


SPOILER

Upravil/a Mopidu dne 01.06.2012 17:09
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist