Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za Koho Hrajete?
Diego
U asi pěti posledních postav jsem používal všechno, možná jen to vyvolávání jsem tolik nepoužíval, nějak mě to nebralo.
Upravil/a Diego dne 25.05.2012 15:13
 
Gringop
Takže Grin Hraju Regarda maga(bohužel jsem redgard, protože když jsem začínal hral jsem trošku warriora). Mam LVL 56. Niceni,Vyvolavani,Illuse,Proměnu mam na skillu 100 s kouzlama obtížnosti mistr. Bohužel obnovu jsem ještě nezvládl vyskillovat. Na 100 mam pak dale este Kovařinu a dodelavam Očarování. Mam arcimagovo roucho, amulet savose arena, Nakrihr(nebo jak se jmenuje ta černá dračí maska), pak nejanky botky a rukavice. Hotovo mam: Univerzita (magy i bardy), Družníky, Zloděje, Temné bratrstvo. Mam všechny dračí masky, daedrické artefakty(volendrung,.....),Berenzinninu korunu(nebo jak se jmenuje ta stema 24 sutrama), Nyní se budu snažit udělat Daedric relic. Jezdím samozřejmě na Stínu. Mam toho ještě spoustu hotového ale už si to téměř ani nepamatuji. Kdyby jste vedeli ještě o něčem co nemam prosím napište (nepiště pls ze nemam hotovou alch,....)
Děkuju
 
nagasadowcz
Jedna postava je válečník s heavy a obouručkou, druhá mág na destrukci a vyvolávání, třetí je plížívá lučištnice, skillím s ní i dýky, je to moje jediná ženská postava za celý život Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Jo a mimochodem, není to tu už tak popáté? Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
SuperHunter
Hraju za argoriana s plížením, lukostřelbou, kovářstvím a možná lehkou zbroj na 100 (Možná je toho víc teď nevim), jednoručáky na 98, mam full zbroj Dark Brotherhood + deadrický dýky a ebenitovej luk (jiný se mi nelíbí, nevim proč) náhrdelník Talose a prsten mám vlastní očarovanej.
 
Lord Rade
Luk používám jen na draky. Obouruční zatím vůbec. Mám jeden oblíbený meč od družiníků (teď má poškození asi 62 -pomáhaj k tomu nějaký ty bonusy) a kouzla na něm nejsou, protože je nemám rád. použávám k němu mojí dýku s uvězňováním duší nebo tu methurovku, taky používám štít Samoty, kterým se teď můžu chlubit protože Samota patří už Bouřným hávům.
 
Mopidu
Já mám v Whiterunu ve svém skromném prvním domečku sbírku guardovské zbroje Grin Pickpocketing mám na 100 takže v každém městě teď chodí jeden guard bez oblečení, ale co je hlavní, mám všecky štíty Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SeveruS
No já jsem Císařskej........ Mixuju, nemám nic vyhraněného........ zřejmě proto, že jsem samotář mám naplno Kovářství, Očarovávání a Alchymii + Přesvědčování, páč díky kutilství prodávám drahé věci..... Pokud bych měl vybrat oblíbenou zbraň, byl by to zřejmě Palcát Maloga Bala v Kombinaci s Čarolamem a nebo Ebenitová Čepel........ Luk taky není špatnej...... nebo solidní meč v každé pazouře...... :-) Oblíbenou zbrojí bych volil asi Ebenitový Pancíř.......... No paradoxně teď běhám po Skyrimu v Kvalitním Rouchu s Valdrovo Šťastnou dýkou v levačce a Zhoubou Kopřiv v pravačce (obojí samozřejmě Legendární)......... :-DDDDDDDDDDD Magii mám rád, jak také jinak, ale používám spíš praktická kouzla jako Světlo svíce, Transmutace, Telekineze, sem tam nějaká obnova, občas i ničení....... Magii hodlám používat (žádné zbraně, pokud to půjde) zcela naplno až během působení v cechu Mágů........ PS: Poslední dobou mě docela berou magické hole....... :-DDDDDDDDDDDD Knight
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
Mopidu
Já beru magii jako srandu..Grin lítám po městě a kouzlím na lidi nějaký kouzlo na ochranu a pak se směju že všichni ve městě modře světélkují, tomu prorokovi ve Whiterunu jsem přičarovala světýlko, aby ho lidi viděli i po večerech a pak ještě hážu na lidi ve Windhelmu iluze aby se navzájem prali (samozřejmě mě při tom nevidí, to by byl průser). A teď mě napadlo jestlipak jde takovou iluzí zakouzlit i Dremora Lord, to by byl solidní městský masakr Grin
Z kouzelných holí používám jen Wabbajack (CHEESE FOR EVERYONE!) a Sanguiniho růži (jak s oblibou tvrdím, mít dremoru po ruce se vzmdycky hodí Grin)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
SeveruS
No jo, na Růžičku jsem dočista zapomněl......... Budu ji muset dnes večer vyzkoušet........... :-D
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
maxinik55
Já hraju za lesního elfa a lukostřelba + jednoruční boj meč a štít.
 
Mew
Mopidu napsal:
Já beru magii jako srandu..Grin lítám po městě a kouzlím na lidi nějaký kouzlo na ochranu a pak se směju že všichni ve městě modře světélkují, tomu prorokovi ve Whiterunu jsem přičarovala světýlko, aby ho lidi viděli i po večerech a pak ještě hážu na lidi ve Windhelmu iluze aby se navzájem prali (samozřejmě mě při tom nevidí, to by byl průser). A teď mě napadlo jestlipak jde takovou iluzí zakouzlit i Dremora Lord, to by byl solidní městský masakr Grin
Z kouzelných holí používám jen Wabbajack (CHEESE FOR EVERYONE!) a Sanguiniho růži (jak s oblibou tvrdím, mít dremoru po ruce se vzmdycky hodí Grin)


Tož já mám Dremoru po ruce opravdu furt...Páč jsem vyvolávač tak je mojí nejsilnější zbraní Grin Dá i setníka...ale nevím jestli sama..nezkoušel jsem bez pomoci Grin Za prvé Lydia ho rube svým Glass ohnivým mečem a castuju blesky a oheň Grin Jediní kdo ho zatím stihli zabít byli falmeři...


O mé Stacy : Bretoní vyvolávačka s nádherným účesem ze SkyApachiHair Grin Skill vyvolávání už má skoro na 90 ..ničení se motá okolo 70 .. Očarovávání 65 ... obnova asi 35 --proměny 45 ...

Nosím Archmage robe..Savosův amulet...čelenku co zlevňuje Destrukci o 17% (Nenosím dračí kn.přilby ..protože bych pak neměl bonus k ochraným kouzlům typu StoneFlesh) Jedinou školou kterou opovrhuji u mého čistého mága je Iluze..ty podle mě jsou pro zloděje...Pro mě nemá využití..

Zatím hotova Winterhold College a ňáký vedlejšáky..chystám se na Bard College a stát se Thane ve všech městech
Upravil/a Mew dne 03.07.2012 20:58
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
Mopidu
Já Lydii nepoužívám, tu má každej a já prostě musím být originální Grin No, tak jsem si Kharja přecvičila na válečný kladiva a zatímco já střílím, on tankuje Grin Za tu dobu co ho mám jsem mu už ukovala daedrický kladivo a dragonbone armor, dala bych mu i daedrickej, ale ten dragonbone mu víc sluší Grin (a nechci jako followera někoho v daedřím, dragonbone je přívětivější)
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
vtipoman
Luk,nebo dva jednoruční meče,podle situace.
 
Mew
Mopidu napsal:
Já Lydii nepoužívám, tu má každej a já prostě musím být originální Grin No, tak jsem si Kharja přecvičila na válečný kladiva a zatímco já střílím, on tankuje Grin Za tu dobu co ho mám jsem mu už ukovala daedrický kladivo a dragonbone armor, dala bych mu i daedrickej, ale ten dragonbone mu víc sluší Grin (a nechci jako followera někoho v daedřím, dragonbone je přívětivější)


Lydie je samozřejmě dočasná..najmul sem si ji kvůli Mzinchalftu kde sem hledal meč pro Mjollu...a od tý doby ji zatím mám,jelikož jsem v Riftenu od tý doby nebyl Grin Je silná ale..to se musí nechat..a i hezká..a Helmet of Unburned ji sluší Grin
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
ALOE VERA
jednoručáky a štíty. Obouručky jsou moc pomalé
 
scorpioncz
já to mám pod hot keys Grin doufám že se to tak píše Pfft takže používám skoro vše ( neboli luk , meč a štít Grin )
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Aster
Nord jednoruční meč,štít a těžká zbroj=Me Gusta Grin
 
Parrot
Jojo, jedině Meč+štít a těžkou zbroj !
 
scorpioncz
jaká těžká zbroj se vám nejvíc ve skyrimu líbí ? mě DAEDRIC Grin
http://i.nahraj.to/f/1bbv.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Ako zistím koho mám za spoločníka Archív zodpovězených dotazů 11 25.04.2017 03:31
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist