Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Real life mod
anakon4
Ahoj zajímalo by mě jestli existuje nějak takovej real life jakože je prostě těžký už třeba sehnat železnej meč a pak že rychle zhebnete třeba na 1-2rány šípem.Prostě takovej těžkej život a těžká obtížnost celkově ale aby to působilo reálně.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
clown333
tak to nevim ...ale mohlo by to byt dobre Wink
 
Nerevar
jeden takovej REAL LIFE MOD je Wink stačí jít ven a užívat života Grin Grin Grin

nééé ok, to byla jen sranda, takovej mod asi neni protože by jeho uživatele házeli vzteky kompy z oken(takovejch chcíplejch hrdinů co by najednou bylo Grin )
 
clown333
no uz by bol smrtelni dovahkin Pfft....Tak deme ven...
 
BadWolf
Tak zkombinovat mody?
Jeden na počasí, další na potraviny, další na gameplay...
Určitě se něco najde Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
anakon4
Jako to jít ven mě napadlo jenže když venku zabiju zločince (učitelku) a vezmu jí peníze tak pak sám v lese až po mě půjde stráž z bílýho průsmyku(chlupatý)asi moc dlouho nepřežiju.A jít na lov medvěda taky nemůžu protože nemam momentálně septimy do Zoo Grin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
clown333
Grin ....Wink
 
Mahoney
A právě od toho jsou hry. Kolikrát za život si zabojujete s drakem? Kolikrát za život zabijete trolla? Kolikrát za život si vyjdete 7000 schodů v ledové pustině? Kolikrát za život uvidíte ducha? Kolikrát za život si zajezdíte na temnotou posedlém koni? --- Aha.. ani jednou Wink
 
clown333
no vcera som sice videl ducha ..ale to ostatne ...Grin ...videl som iba ve snu Grin
 
milfein
Tak by mě zajímalo, když už to tady čtu, zda někdo těch 7 000 schodů fakt počítal. Zkoušel to nějakej blázen? :-D
https://lh3.googleusercontent.com/-g4t_oUEzmE0/UMJDgpQ7nJI/AAAAAAAABaI/tmg3kIXqjmk/s1280/2012-11-23_00002.jpg
Neboj se neznámých věcí, ale vyhledávej je a snaž se je pochopit, protože každá nová zkušenost je víc, než hora zlata!
 
Mahoney
milfein napsal:
Tak by mě zajímalo, když už to tady čtu, zda někdo těch 7 000 schodů fakt počítal. Zkoušel to nějakej blázen? :-D


Ano, grafici Kybernautů to počítali, je jich 7000 do jednoho Wink
 
Brixcz
noo popravdě neco podobného jako "RL mod" existuje..neni to sice podle tvejch představ (jakože seš na pár ran mrtvej) ale dělá že musíš jíst,pít,spát..je to vlastně takovej hardcore survival mod.
Přidá to do hry dost itemu,pozmění to vlastnosti itemu a celkově to přida hře na realnosti.
LINK:http://skyrim.nex...p?id=10843
LINK na CZ překlad k tomu modu:http://skyrim.nex...p?id=12956
pravděpodobně se budeš muset registrovat,ale to je to nejmenši si myslim Smile
 
Mopidu
Real life mód by byl super Grin ale ne takovej ten na pití a spaní. Přidali to do Falloutu a je to pěkná otrava. Ale já vím jak si takový real life můžeš dát i než módů! Zvyš si obtížnost na max. Wink
 
Brixcz
Mopidu napsal:
Real life mód by byl super Grin ale ne takovej ten na pití a spaní. Přidali to do Falloutu a je to pěkná otrava. Ale já vím jak si takový real life můžeš dát i než módů! Zvyš si obtížnost na max. Wink


no dejme tomu ale zvýšením obtížnosti na max se v podstatě nic nevyřeší..jen budeš pavouka sekat do hlavy 3x a ne jen jednou, sám to hraju na Max obtížnost a nejak moc HC mi to nepřijde..asi by to fakt chtělo nějakej ten mod Grin
Upravil/a Brixcz dne 24.05.2012 14:09
 
Mopidu
To podle toho z čího pohledu se na to díváš Grin Jestli z pohledu sebe, nebo pavouka Grin a taky podle toho jestli máš enchanty. Já kromě mých fackovacích rukavic enchanty nepoužívám. Co by to bylo za hru kdyby jste každého dávali 1 ranou Grin nejlepší je nefasttravelovat, držet se na nějakým průměrným armoru a vlézt do každé jeskyně kterou uvidíte. Jinak by to nebyla sranda Wink
 
Brixcz
Nn enchant mám jen na pár věcech a nejsou nejak zvlášt´ epický..ale jinak máš pravdu,prohledat vše co se dá a žádný fast-travelování.
 
Acada
Brixcz napsal:
Nn enchant mám jen na pár věcech a nejsou nejak zvlášt´ epický..ale jinak máš pravdu,prohledat vše co se dá a žádný fast-travelování.


Jop, jak jsem si dal mod na vykouzleni kone, tak uz zadny fast travel. Bo ten kun je v tomto provedeni skoro idealni. Neni to zadnej hrdina, takze nebojuje. Muzu vykouzlit kone i pro Lydii, takze jedem oba. A rychlost je skutecne konska (baj voko). Mimochodem se da vykouzlit kun i uvnitr mistnosti, takze muzete pred Jarla predjet na koni v jeho vlastnim dome. Ale neda se z nej bojovat. To je minus.
 
Brixcz
Jop, jak jsem si dal mod na vykouzleni kone, tak uz zadny fast travel. Bo ten kun je v tomto provedeni skoro idealni. Neni to zadnej hrdina, takze nebojuje. Muzu vykouzlit kone i pro Lydii, takze jedem oba. A rychlost je skutecne konska (baj voko). Mimochodem se da vykouzlit kun i uvnitr mistnosti, takze muzete pred Jarla predjet na koni v jeho vlastnim dome. Ale neda se z nej bojovat. To je minus.


To je dobryGrin,já používam Shadowmere..nebo lépe (a to mi na skyrimu přijde nejlepší) chodim po svejch. Smile
Open your mind before your mouth.
 
Mopidu
používám taky Shadowmere ale spíš jenom na nějaký nudný cesty někam kde už jsem to prolezla. Jinak spíše chodím po svejch, přeci jen koně jsou docela otravný a pletou se pod nohy stejně jako followeři (onehdá jsem se uráčila k tomu abych si jako followera vzala Kharja. Lydii nechci, tu má každej a někoho super overpowered taky ne)
 
Diego
Acada napsal:
Brixcz napsal:
Nn enchant mám jen na pár věcech a nejsou nejak zvlášt´ epický..ale jinak máš pravdu,prohledat vše co se dá a žádný fast-travelování.


Jop, jak jsem si dal mod na vykouzleni kone, tak uz zadny fast travel. Bo ten kun je v tomto provedeni skoro idealni. Neni to zadnej hrdina, takze nebojuje. Muzu vykouzlit kone i pro Lydii, takze jedem oba. A rychlost je skutecne konska (baj voko). Mimochodem se da vykouzlit kun i uvnitr mistnosti, takze muzete pred Jarla predjet na koni v jeho vlastnim dome. Ale neda se z nej bojovat. To je minus.

Dáš sem stránku na ten mod?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Dovahkiin challenge (Skyrim in real life) » Skyrim - Váš svět 6 06.03.2016 14:06
Life, Wild Life Skyrim - obecně 77 11.08.2012 15:33
Skyrim- real FUS RO DAH shout Skyrim - modifikace 5 13.07.2012 16:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist