Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jak jste se dostali ke Skyrimu?
Mahoney
Tak jak jste se dostali ke Skyrimu vy?Smile Můj příběh je docela humorný..
To jsme takhle ve škole zrovna vybíraly aktuality, každý jsme na papír napsali tu svou a odevzdali ji na stůl. Můj spolusedící, si aktuality zrovna zapomněl a tak poťapával v paměti.. jeho aktualita posléze vypadala asi takto:

____________________________________________________________________________________________________
11.11.2011 Jméno

Dnes, v toto magické datum vyjde údajně jedna z nejlepších her světa, ve které si můžete zahrát za mnoho ras a užit si mnoho hodin zábavy!

Zdroj: Steam
Názor: Je to pro mně super!
____________________________________________________________________________________________________

Učitelka se na to podívá, pak se zas podívá na mého kámoše, pak zas ne aktualitu a říká "Tohle to já neberu jako aktualitu!" "Ale paníčelko, o tomdle se teďkon baví celá planeta!" následně se strhl asi půlhodinový rozhovor, o tom co to je a není Skyrim. Nakonec to teda okecal na trojku a já se dozvěděl o Skyrimu..Smile
 
Araji
Já jsem od kámoše sháněla Dragon Age 2, ale on začal povídat o Skyrimu,tak sem k němu přišla :D. Celkem jednoduché.
 
hRDLA
Já o něm věděl asi od jara 2011, ale ,,šílenství" jsem chytil od kámoše, kterej se na to strašně těšil. Naštěstí jsem šel 11.11.11 k doktorovy, tak jsem se stavil pro Skyrim a pak jsem se kámošovy smál, že jsem ho měl dřív Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Ale víte co mě se hrozně líbilo když jsem si koupil Skyrim? Já když jsme to začal hrát, vůbec jsem nevěděl o čem to bude, vůbec nic jsem o tom, předtím nezjišťoval, nevěděl jsem o tom nic, prostě nic. A to bylo to krásný.. když jsem zjistil že jsem nějaký drakorozený... moc se mi ty začátky líbili Smile Teď už to není ono..Smile
 
NoFiS
O Oblivionu jsem se dozvěděl z ABCčka a od té doby jsem napjatě čekal na další díl Grin
 
Hurty
Můj příběh začíná taky u Oblivionu, slyšel jsem i o Morrowindu, ale ten mě nějak netahal, začal jsem u Oblivionu, a jsem do teď fanouškem TES série Wink
The Elder Scrolls V : Skyrim - X360
 
Nerevar
Já prožívám TESMADNESS už od roku 2002(Morrowind) Smile
 
BadWolf
Já jsem už dřív hrál předchozí díly (asi od roku 2006).
Ke Skyrimu jsem se dostal... ani nevím jak.
Nějak jsem brouzdal internetem, znáte to. A pak jsem se dostal na tuhle stránku. Říkal jsem si: "Co to má být Skyrim? To už jsem někde slyšel, já hlava skopová... Hele tady je nějaký trailer." (na tyhle stránky jsem se dostal zhruba tři dny po vypuštění traileru).
No a jen jsem si poté pozorněji přečetl The Elder Scrolls a už mně nikdo nevyléčil Grin. Tak jsem tu hromadu měsíců chodil sem na stránky číst, a když už nic nebylo tak jsem četl: Do vydání Skyrimu zbývá: 270 dní 13 hodin 25 minut 54 sekund... Grin Div že jsem z toho nezblbnul Grin

Ale blbý bylo že jsem pak měl hromadný spoilery. Spoilery ze všeho co Bethesda napsala a spoilery z nějakých věcí který jsem viděl po 11.11.11 ale ještě předtím než jsem na Vánoce Skyrim dostal.

EDIT: Moje TESMADNESS začalo Oblivionem který ke kterému jsem se dostal přes sestru. 500 či více hodin blouděním po Cyrodiilu Smile Nejvíc jsem vydržel u kriminální činnosti Grin
A pak když jsem čekal na Skyrim, jsem se KONEČNĚ dostal k Morrowindu. I Morrowind *.*
Upravil/a BadWolf dne 08.05.2012 15:14
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
No vzhledem k tomu, že jsem již dlouholetým fanouškem, tak ještě před oznámením Skyrimu jsem byl už tak ohraný z Oblivionu (z Morrowindu ne - ten se nedá ohrát stejně jako Daggerfall Grin), že jsem snad každý den kontroloval net, jestli si Bethesda konečně to oznámení nerozmyslela. Ale zrovna v den oznámením jsem to tak nějak nekontroloval a narazil jsem na epické oznámení Skyrimu náhodou až na přidaném videu na youtube channelu od Machinimy...

A řeknu vám, že jsem měl trojitý orgasmus, stejně jako Harry Patritge Grin

EDIT:
Nerevar - My TESMadness již od prosince 1999 Grin (Ale teď když chce člověk nějak začít s TES, tak určitě přes Morrowind Smile)
Upravil/a Whirt dne 08.05.2012 15:11
 
Parrot
Hrál jsem s tátou kdysi Daggerfall. To byla sranda.
Pak asi 2 roky po vydání Morrowindu jsem se dostal i k němu a to už jsem vyhlížel Oblivion, u kterého zrovna vyšel touster trailer Grin ( Tzn. není tam nic, jen pár keců. ). Hned jak vyšel, pořídil jsem si ho a .... hraju ho do dnes ( Ano, je lepší jak Skyrim. )
A tak jsem začal i vyhlížet Skyrim. Když vyšel 1. trailer, tak jsem byl v šoku, protože jsem si myslel, že lepší grafiku jak Oblivion nic mít nebude ( teď už se jí směju, ale před 6-ti lety to byl vážně nářez ). Ale když v listopadu dorazil do obchodů, tak jsem si ho nekoupil, hrál jsem hodně World of Warcraft. Koupil jsem si ho až k Vánocům. Někdy kolem začátku ledna jsem si silně pořezal nohu a tak jsem 6 týdnů ležel doma. A co jsem dělal ? Hrál Skyrim Grin
Upravil/a Parrot dne 08.05.2012 15:44
 
martin228
stiahol som oblivion vyhral a potom čakal na skyrim GrinGrin:
 
Scarcz
Jednou, když jsem byl ještě malé štěňátko, starší brácha s kamarádama furt žvanili o Morrowindu. Tehdy jsem hodně pařil Dungeon Siege a Might and Magic VIII, tak jsem si Morrowind představoval hodně jako křížence těch dvou her. A pak ho brácha jednou přinesl vypálenej domů. A tak to začalo, anglicky jsem neuměl, češtinu jsme neměli a já vůbec nevěděl co mám dělat. Nevadilo mi to, prostě jsem bezúčelně cestoval a prozkoumával všechno možný (ještě dnes si pamatuju svojí první cestu. U Seyda Neen jsem koukl na rozcestník a zaujalo mě město s názvem Gnisis a tak jsem jakožto nord na 1 lvl absolvoval dlouhou cestu skoro přes celý Vvardenfell )
Pak mi jednou ukázal brácha trailer na Oblivion a já byl strašně nadšenej, ale už jsem měl svůj počítač, který byl dost starý na to, aby Oblivion nerozjel ani náhodou. A tak jsem jen koukal na bráchu a když byl pryč, tak tajně pařil. Zhruba před 4-mi lety jsem si sestavil PC které už Oblivion rozjelo na střední detaily a tak jsem ho konečně mohl důsledně propařit.
No a oznámení Skyrimu mě donutilo začít šetřit a konečně si sestavit aktuální nadupané herní PC
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
BadWolf
Ty si šel ze Seyda Neen do Gnisis na 1 lvl?
Bože, to musela být cesta Grin Já jsem rád když na 13 lvl vytáhnu paty z Balmory Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
Já teda od 5 lvl. do 20 lvl. makal u Ghost gate Grin
 
BadWolf
Ghost gate... To slovo mi ani neříkej, já mám strach ze zombíků Grin
Upravil/a BadWolf dne 08.05.2012 16:15
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aster
Mě k serii TES dostal bratranec když mi ukázal Oblivion poté co jsem dohrál Oblivion asi po 30. jsem začal shánět další díly TES a našel jsem TES:V:SKYRIM Grin
 
Scarcz
No taky ta cesta nebyla žádná sranda, pamatuju si jak jsem celej podělanej utíkal před Cliff racerama a schoval jsem se rychle v nějké jeskyni, zavřu dveře s úlevou se otočím a on to byl Six house. No zkrátka to byly krušné časy
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
clown333
ja som neznasal rpg hry ...vbydel som video na skyrim a nepacilo sa mi to Grin....ale potom som videl ze sriela s luku a to ma neak vtiahlo...a teraz je to jedna z najlepich hier ! Grin
 
Mukuro Aiken
Já jsem k TES přišel docela obyčejně před pár lety, když mi v jednom obchodě padlo oko na slevněný Morrowind (zrovna vyšel Oblivion), trochu mě překvapilo, že ta starožitná Arena, o níž jsem v dětství jenom uhranutě četl, má nějaké potomky, a já o tom ani nevím... Od té doby neznám nic lepšího.
 
DarkWarrior
Já to objevila na zadní stránce časopisu. A když jsem se podívala na videa tak se mi to hrozně moc zalíbilo Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist