Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Helma císařského důstojníka
Majkl1165
Zdravím,
nutně potřebuju získat právě tuto helmu (četl jsem, že se díky ní dá vysvobodit thorald z thalmorské věznice po dobrém).. Což o to, vím, kde ji hledat, ale nastal malý technický problém.. Momentálně se zdržuju na Samotě a nejbližší lokalita, kde se tato helma nachází je Sklad východoříšské společnosti, který se nachází hned pod městem.. Ten jsem prošel skrz na skrz, ale helmu jsem nikde nenašel.. Sáhl jsem teda po videu - a hle, hned jsem jedno našel ( ).. Problém přichází PŘESNĚ v čase 2:18 kde vyjdu na tu kamennou plošinu, či co to je, ale dál se už nedostanu.. Tady na tom obrázku jsem označil bednu, která mi vadí v projití do té "chodbičky" - http://imageshack...91491.jpg/ .... Dá se nějak zničit, nebo co?? Prostě jak se dá odstranit z cesty, když se s ní nedá manipulovat?? Předem díky Wink
 
dredista
Majkl1165 napsal:
Zdravím,
nutně potřebuju získat právě tuto helmu (četl jsem, že se díky ní dá vysvobodit thorald z thalmorské věznice po dobrém).. Což o to, vím, kde ji hledat, ale nastal malý technický problém.. Momentálně se zdržuju na Samotě a nejbližší lokalita, kde se tato helma nachází je Sklad východoříšské společnosti, který se nachází hned pod městem.. Ten jsem prošel skrz na skrz, ale helmu jsem nikde nenašel.. Sáhl jsem teda po videu - a hle, hned jsem jedno našel ( ).. Problém přichází PŘESNĚ v čase 2:18 kde vyjdu na tu kamennou plošinu, či co to je, ale dál se už nedostanu.. Tady na tom obrázku jsem označil bednu, která mi vadí v projití do té "chodbičky" - http://imageshack...91491.jpg/ .... Dá se nějak zničit, nebo co?? Prostě jak se dá odstranit z cesty, když se s ní nedá manipulovat?? Předem díky Wink
neskusal si konzolu a kod tcl?? prechadzanie stenami- TCL prejdi ze prekazku a kod rovnako vypni neukladaj ani neloaduj s tym zapnutym kodom vznikne konflikt a nasledna nemoznost kod vypnut tak teda prejdi a vypni kod.a si ok.na spiatocnej ceste to iste.
Upravil/a dredista dne 07.05.2012 00:35
 
Majkl1165
no, zkusím to teda a věřím tomu, že to pomůže, ale stejně mi to vrtá hlavou... to je jako normální, že si občas hra sama od sebe postaví někde objekt a znemožnuje v postupu?? jinak zatím díky Wink
 
Majkl1165
tak jsem to zkusil a nic.. prošel jsem jenže tam bylo dalších X beden... šel jsem dál a na místě kde měli být ty dveře, co jsou ve videu je jen díra a začátek takový jeskyně... ta už ale neni kompletní z důvodu, že se to tam mělo načíst projitím dveří, jenže žádně dveře tam nejsou.. pouze díra.. tak nevím co..
 
dredista
Majkl1165 napsal:
no, zkusím to teda a věřím tomu, že to pomůže, ale stejně mi to vrtá hlavou... to je jako normální, že si občas hra sama od sebe postaví někde objekt a znemožnuje v postupu?? jinak zatím díky Wink
ak u tej hry vydrzis par desiatok hodin uvidis co vsetko hra urobi za divne veci pozri si temy typu zaujimavosti alebo bugy a riesenia a pochopis o com hovorim.ja mam odohratych poctivych 500 hodin a vytvorene 3 postavy a ver ze som si casto uzil sedivych vlasov.a aby som nezabudol mne hra dokazala presunut cely dom aj s vybavenil cca 20 metrov od povodneho stanoviska a nebol to modovy dom ale z povodnej hry tak nejaka bedna v ceste je myslim ze malina.
Upravil/a dredista dne 07.05.2012 01:25
 
Majkl1165
okej.. jenže já mám tak bloklej vchod do dungu... ani dveře tam nejsou (jen díra) prostě jak sem psal výše.... a jinak s tim barákem ti to nezávidim, ještě že já jsem zatim bezdák a jen se toulám... a tak já se ještě kouknu na net a napíšu... ještě když ty s tim máš takový zkušenosti, zmizí to po čase?? nebo to tam je natvrdo?? ted si řikám... nepomohlo by reinstalovat hru?? že bych zálohoval savy..co myslíš??
 
Parrot
Páni, vždycky mě zajímalo, jak tuto přilbu sehnat. Díky za info. :-)
 
BadWolf
Možná bude problém v tom, že sklad východoříšské společnosti figuruje v jednom questu, a hra tě nechce do těch lokací pustit dřív.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
dredista
Majkl1165 napsal:
okej.. jenže já mám tak bloklej vchod do dungu... ani dveře tam nejsou (jen díra) prostě jak sem psal výše.... a jinak s tim barákem ti to nezávidim, ještě že já jsem zatim bezdák a jen se toulám... a tak já se ještě kouknu na net a napíšu... ještě když ty s tim máš takový zkušenosti, zmizí to po čase?? nebo to tam je natvrdo?? ted si řikám... nepomohlo by reinstalovat hru?? že bych zálohoval savy..co myslíš??
no mne to zmizlo vzdy po restarte hry a vratenie save kusok spat. to pomohlo vzdy.ja len ze taketo vystrelky hry su celkom zaujimave ale zas ak komlikuju postup v hre tak to nastve.inak ak sa ti nechce uz natahovat so ziskavanim tej helmy pouzi konzolu a prikaz player.additem 0009610d 1 tym mas po starosti a mas helmu v inventari.a este jedna vec pristup do tej jaskyne kde je ta helma sa zpristupni az po rozbehnuti questu Scoundrel's Folly pre cech zlodejov tou krabicou sa asi hra chrani aby si predcasne nevyzabijal cely dung pred splnenim ulohy tym by si uz potom quest neurobil lebo v tom dungu je osoba ktoru budes vramci toho questu konfrontovat.pozrel som video na youtube az potom mi doslo ze preco tam mas tu krabicu.inak ja som tam liezol az pri queste teda vchod bol volny.
Upravil/a dredista dne 07.05.2012 12:18
 
Majkl1165
Parrot napsal:
Páni, vždycky mě zajímalo, jak tuto přilbu sehnat. Díky za info. :-)


nemáš zač Wink... pokud budeš mít podobný problém jako já a z nějakých důvodů se tam nedostaneš tak tady je seznam, kde ještě je - http://cs.eldersc...jn%C3%ADka
asi se vrátím do Helgenu, až budu mít cestu kolem.. ten quest zatim nechám plavat..

dredista napsal:
Majkl1165 napsal:
okej.. jenže já mám tak bloklej vchod do dungu... ani dveře tam nejsou (jen díra) prostě jak sem psal výše.... a jinak s tim barákem ti to nezávidim, ještě že já jsem zatim bezdák a jen se toulám... a tak já se ještě kouknu na net a napíšu... ještě když ty s tim máš takový zkušenosti, zmizí to po čase?? nebo to tam je natvrdo?? ted si řikám... nepomohlo by reinstalovat hru?? že bych zálohoval savy..co myslíš??
no mne to zmizlo vzdy po restarte hry a vratenie save kusok spat. to pomohlo vzdy.ja len ze taketo vystrelky hry su celkom zaujimave ale zas ak komlikuju postup v hre tak to nastve.inak ak sa ti nechce uz natahovat so ziskavanim tej helmy pouzi konzolu a prikaz player.additem 0009610d 1 tym mas po starosti a mas helmu v inventari.a este jedna vec pristup do tej jaskyne kde je ta helma sa zpristupni az po rozbehnuti questu Scoundrel's Folly pre cech zlodejov tou krabicou sa asi hra chrani aby si predcasne nevyzabijal cely dung pred splnenim ulohy tym by si uz potom quest neurobil lebo v tom dungu je osoba ktoru budes vramci toho questu konfrontovat.pozrel som video na youtube az potom mi doslo ze preco tam mas tu krabicu.inak ja som tam liezol az pri queste teda vchod bol volny.


fajn díky, ale já nemám rád cheaty takže si počkám až se někdy připojim k cechu zlodějů.. jinak dík za všechny rady..
 
Rhobar II
inak tu helmu najdes aj pri ulohe pre meridiu hned na zaciatku jej chramu
 
Parrot
Ehm víte jistě o čem mluvím ? Já mluvím o té jakoby Korintské ( Starořecké ) přilbě s černým ohonem ! Grin
 
Majkl1165
Parrot napsal:
Ehm víte jistě o čem mluvím ? Já mluvím o té jakoby Korintské ( Starořecké ) přilbě s černým ohonem ! Grin


myslíš tuhle?? http://elderscrol...sed%29.jpg ... no Grin jsou celkem dost podobný Grin jinak ted si to trochu pročítám a tu helmu (bez ohonu) prej nosí Legáti... a zrovna na Samotě je legátka Rikke, ale nikdy jsem ji neviděl s touhle přilbou... vlastně s žádnou přilbou.. tak jako co to je furt za kecy že tu přilbu nosí legáti.. nedávno jsem narazil na kemp císařskejch a jejich legát taky neměl přilbu.. jsem se už těšil jak je tam vymlátim a slavnostně odejdu s helmou a ono nic..
 
Parrot
Takže ?!?!
 
Majkl1165
takže se někdy budu muset připojit k zlodějům, abych to získal..
 
Rhobar II
uz vyssie som pisal ze ju najdete v meridiinom chrame tak co tu stale riesite? Grin
 
Majkl1165
vidíš, skoro jsem na tu informaci zapomněl Grin a kde ten chrám je?? našel jsem jen meridiinu sochu..
 
Rhobar II
aky si level? do chramu sa dostanes pocas ulohy co ti da, ale teraz uz neviem od kolkeho levelu ti ju da Grin
 
Majkl1165
jsem 25... a když jsem přišel k tý soše tak mám najít nějakej její ohen nebo co..
 
dredista
Rhobar II napsal:
aky si level? do chramu sa dostanes pocas ulohy co ti da, ale teraz uz neviem od kolkeho levelu ti ju da Grin
od levelu 30 ide vacsina daedrickych questov.ale pozeram ze tento je pristupny od levelu 12,
Upravil/a dredista dne 08.05.2012 00:02
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Kozesinova helma, Pohresovan, Na kameni kamen ad. Archív zodpovězených dotazů 10 03.03.2014 23:48
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4089 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8053 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5478 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4653 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12492 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7332 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6403 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6225 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7423 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist