Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Váš oblíbený seriál
hRDLA
POZOR LIDI ZRADA! Jestli budete někdy koukat na Ztraceni, tak to ukončete po 3. sérii. Dál to už stojí za ho.... fakt už tam vymejšleli takový věci, že to snad ani nebylo možný. Já jsem skončil na začátku 5.série a jsem rád a co jsem slyšel 6. měla být ještě horší.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Abych se přiznal tak jsem Ztracené nikdy nesledoval, ale přesto tyhle zvěsti došli až ke mě (dokonce o tom byl i jeden díl v nových Simpsonech Smile)...
 
Mopidu
Tak ten díl jsem asi neviděla... To sa musím pozierat (pozierat-to je krutý slovo Grin )
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
nagasadowcz
Fuj tajksl, až jsem si odplivl. LOST byli můj oblíbený seriál, naprostá návykovka. A pak přišel ten "závěr". J. J. Abrams to týden před uvedením v jednom interview řekl přesně: "Mě se to líbí, ale myslím, že hodně lidí bude zklamaných." Tvůrci nakonec nevyřešili absolutně nic, nijak to nedopadlo - prostě divák zjistil, že posledních 6 let žil něčím bezvýchodným a naprsto nesmyslným. Teď, když slyším LOST, tak mě to vždycky naštve. Jak mohli takhle zprznit tak skvěle začínající seriál? Já to tak miloval! No, co už, aspoň ty první řady byly fajn... než jsem zjistil, že to všechno bylo jen tak pro srandu. Takže jo, poslouchejte hRDLu, já bych ale radši doporučil to vůbec nerozkoukávat. To jednou rozkoukáte, bude vás to nutit sledovat další a další díly a pak hovno z toho. Bez pardónu.
Upravil/a nagasadowcz dne 12.06.2012 00:13
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
nagasadowcz
Jo, to jsem se chtěl zeptat - vadí tady někomu moc, když mi občas ulítne nějaké to slůvko? Nerad cenzuruju slova stylem "ho*no", kdy je to stejně jasné, ale kdyby s tím měl někdo problém, tak se ozvěte. Za ban či pokárání mi to nestojí Grin Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
hRDLA
Mě je to celkem u prdele Grin

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
nagasadowcz
hRDLo, tys byl vždycky sympaťák! Wink Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
whiss
obľúbený seriál??........fúúúúú jednoznačne mestečko Southpark GrinGrin
s tých ich hlodov umieram....
Upravil/a whiss dne 12.06.2012 00:25
 
Whirt
nagasadowcz napsal:
Jo, to jsem se chtěl zeptat - vadí tady někomu moc, když mi občas ulítne nějaké to slůvko? Nerad cenzuruju slova stylem "ho*no", kdy je to stejně jasné, ale kdyby s tím měl někdo problém, tak se ozvěte. Za ban či pokárání mi to nestojí Grin Grin Grin


Tak jakože mé osobě to nikdy nevadilo... mému "titulu" to asi moc neprospěje, ale co? Grin Screw it!
Upravil/a Whirt dne 12.06.2012 00:53
 
nagasadowcz
OK, od vás dvou mi to stačí, já chtěl jen působit ohleduplně Grin Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Vetinary
Sherlock, Červený trpaslík, MASH, Moje rodina, Přátelé, Teorie velkého třesku, Sběratelé kostí.
Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčkem.
 
Vetinary
Jééé a Top Gear.
Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčkem.
 
Skritecek
How I met your mother !!!
 
koniaash
Seriály obecně moc nemusím. Ale Když už, tak britské sitcomy- red dwarf, black Books a tak to je moje, také Monty Pythoni ( i když to není seriál jako takovej ). Z dražší produkce se mi líbil vlastně jen Řím a Battlestar Galactica ( na kterou ale nenechám šáhnout! ). O tom, že zbožňuju Simpsony snad není třeba mluvit. How i met your mother mě nijak neoslovilo, Big bang čas od času. Nesnáším Přátele. Strašně.
Španělskou inkvizici nikdo nikdy nečeká!!! K naší výzbroji patří tak rozmanité prvky, jako je strach,
překvapení, brutální efektivita, téměř fanatická oddanost papeži a pěkné červené mundúry!
 
Mew
100% to je Game Of Thrones...Lepší seriál neexistuje...

A z komedií to je asi HIMYM a Black books
Upravil/a Mew dne 12.06.2012 12:15
Ulfrik je zaslepenej a neví co se ve Skyrimu děje.
http://img443.imageshack.us/img443/2340/cutemew.jpg
VĚŘTE NEBO NE !! ALE JÁÁ...JÁ NEJVĚTŠÍ WAREZÁK..SI KOUPÍM PRVNÍ HRU..DIABLO III ( je to z toho důvodu, že na to nejsou cracky..Grin )
 
METTALIC
Jmenuju se Earl
Teorie velkého třesku
Jak jsem poznal vaší matku

a filmy
paranormal activity
saw
kruh
the grudge
drž hubuWink
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Slovní Fotbal - Seriály, Filmy, Hudba a Knihy Hry 2545 13.05.2018 22:38
Bindování oblíbených věcí pomocí čísel Skyrim - dotazy, návody,.. 9 22.08.2014 16:51
Oblíbení/neoblíbení nepřátelé The Elder Scrolls III: Morrowind 23 15.07.2014 19:07
Oblíbené Knihy Skyrim - obecně 24 28.06.2014 13:51
skyrim-ologie ''seriál o skyrimu jako takovém'' Skyrim - obecně 9 19.05.2014 20:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist