Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čeho jste ve Skyrimu litovali?
BigNord
Reject napsal:
amatervserii napsal:
Já lituju toho že sem bránil Bílí průsmik.Ted to kolo kolem veklýho stromu je úplně zničený,Heimskyrův a Charlotin dům zablokovaný a vůbec hradby chybí atp-PŘITOM JSEM BOUŘNÝ HÁVY ZASTAVIL PŘEDTIM NE PROŠLI BRANOU!!!Tenhle bug mě štve

PS:Kde si našel model lodi?JÁ si ho vzal z testing hall a vystavil ale o tom že ho můžu dát delvinovi nevim,to je tim že je z toho testing hall.


To že jste je nepustili přes bránu neznamená že by to nezničili Smile měl jsi se podívat na oblohu.. používaly katapulty (ačkoli jsem u nich žádné neviděl). A pokud by jsi Bílí průsmyk nebránil, ale útočil na něj, dopadlo by to úplně stejně Smile


sou zhruba někde u zlatopalcova medovaru
 
helio
Já lituju toho že jsem si v chrámu nočního hosta vzal lebku místo erandura ted mám tu lebku ve vitíně a jenom se mi nani práší a erandur je be hlavi v tom chrámu.
Za skyrim a za císaře
 
amatervserii
Reject napsal:
amatervserii napsal:
Já lituju toho že sem bránil Bílí průsmik.Ted to kolo kolem veklýho stromu je úplně zničený,Heimskyrův a Charlotin dům zablokovaný a vůbec hradby chybí atp-PŘITOM JSEM BOUŘNÝ HÁVY ZASTAVIL PŘEDTIM NE PROŠLI BRANOU!!!Tenhle bug mě štve

PS:Kde si našel model lodi?JÁ si ho vzal z testing hall a vystavil ale o tom že ho můžu dát delvinovi nevim,to je tim že je z toho testing hall.


To že jste je nepustili přes bránu neznamená že by to nezničili Smile měl jsi se podívat na oblohu.. používaly katapulty (ačkoli jsem u nich žádné neviděl). A pokud by jsi Bílí průsmyk nebránil, ale útočil na něj, dopadlo by to úplně stejně Smile


To já vim,na druhim profilu hraju za hávy.
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
amatervserii
helio napsal:
Já lituju toho že jsem si v chrámu nočního hosta vzal lebku místo erandura ted mám tu lebku ve vitíně a jenom se mi nani práší a erandur je be hlavi v tom chrámu.


Taky bez hlavy?To sme na tom stejně Grin já sem si stáhnul mod Stronger Daedrick artifackts.
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kenny
Já lituju naprosto mále hovadiny, podříznul jsem císaře, řevem jsem rozdrtil Ulfrika, okrádám chudé, ke svačině žeru malé děti ale to mě vůbec nezajíma..... k mé postavě to ladí, co k mé postavě neladí je to, co jsem udělal u DB, příjdu do hospůdky a tam temný elf, mám ho zabít..... spal a u postele měl: Sen o Sovngardu, málem jsem se sesypal, asi hodinu jsem se rozmýšlel jestli ho zabít nebo ne.... nakonec jsem zavřel oči a zmáčknul levé tlačítkoSad
 
fandab1
Já řežu na potkání... Grin
 
BadWolf
kenny napsal:
Já lituju naprosto mále hovadiny, podříznul jsem císaře, řevem jsem rozdrtil Ulfrika, okrádám chudé, ke svačině žeru malé děti ale to mě vůbec nezajíma..... k mé postavě to ladí, co k mé postavě neladí je to, co jsem udělal u DB, příjdu do hospůdky a tam temný elf, mám ho zabít..... spal a u postele měl: Sen o Sovngardu, málem jsem se sesypal, asi hodinu jsem se rozmýšlel jestli ho zabít nebo ne.... nakonec jsem zavřel oči a zmáčknul levé tlačítkoSad


Proč si s tím měl takový problém Grin? Tu knihu tam musel mít někdo jiný, Dunmeři na Sovngard nevěří.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
kenny
BadWolf napsal:
kenny napsal:
Já lituju naprosto mále hovadiny, podříznul jsem císaře, řevem jsem rozdrtil Ulfrika, okrádám chudé, ke svačině žeru malé děti ale to mě vůbec nezajíma..... k mé postavě to ladí, co k mé postavě neladí je to, co jsem udělal u DB, příjdu do hospůdky a tam temný elf, mám ho zabít..... spal a u postele měl: Sen o Sovngardu, málem jsem se sesypal, asi hodinu jsem se rozmýšlel jestli ho zabít nebo ne.... nakonec jsem zavřel oči a zmáčknul levé tlačítkoSad


Proč si s tím měl takový problém Grin? Tu knihu tam musel mít někdo jiný, Dunmeři na Sovngard nevěří.

Já joGrin
 
whiss
ja ľutujem že som rozkázal psovi aby išiel domov....ale keď ja zatiaľ žiadny nemám a teraz neviem kde v ............ ho mám hľadať...Sad
 
hRDLA
whiss napsal:
ja ľutujem že som rozkázal psovi aby išiel domov....ale keď ja zatiaľ žiadny nemám a teraz neviem kde v ............ ho mám hľadať...Sad

A není tam, kde jsi ho koupil (myslím, že to je před Markarthem)

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Elladdan
amatervserii napsal:
Já lituju toho že sem bránil Bílí průsmik.Ted to kolo kolem veklýho stromu je úplně zničený,Heimskyrův a Charlotin dům zablokovaný a vůbec hradby chybí atp-PŘITOM JSEM BOUŘNÝ HÁVY ZASTAVIL PŘEDTIM NE PROŠLI BRANOU!!!Tenhle bug mě štve

PS:Kde si našel model lodi?JÁ si ho vzal z testing hall a vystavil ale o tom že ho můžu dát delvinovi nevim,to je tim že je z toho testing hall.


všetky výstavné kusy sú v dungeonoch zlodejskej línie: v Zlaticiach soška včely, medovare zlatý úl, v sklade mapa, v mohyle v závoji loďka, v múzeu kocka, u Mercera busta šedé kápě a v Irkathande oko falmera... okrem toho pribúda nejaké zlato do poličiek aj počas plnenia reputačných questov
 
Vitek222
Já lituji toho...že jsem nechal Cicera žít!!!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Mukuro Aiken
Vitek222 napsal:
Já lituji toho...že jsem nechal Cicera žít!!!


A jaké to je, nechat ho žít?
Stojí v mučírně a kecá ty svoje kraviny?
Já jsem nikdy neměl odvahu to vyzkoušet, jeho zabitím se mi vždycky hrozně uleví.
 
DarkWarrior
Já jen trochu lituju toho že jsem vyvraždila celý Bílý Průsmyk, podřezávala lidi, kradla věci, zabíjela zvířata .... ted' za mě chtěj hromadu peněz GrinD
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Vitek222
Mukuro Aiken napsal:
Vitek222 napsal:
Já lituji toho...že jsem nechal Cicera žít!!!


A jaké to je, nechat ho žít?
Stojí v mučírně a kecá ty svoje kraviny?
Já jsem nikdy neměl odvahu to vyzkoušet, jeho zabitím se mi vždycky hrozně uleví.


Víš jaké to je???Tancuje před rakví,prostě jen tak se tam směje,myslí si že je naslouchající,a...zpívá si!!!!
Jsou to děsná muka...první co slyšíte když vejdete do svatyně: Hahahahahahahahaha...hahaha(mám ho chut podřezat!
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
DarkWarrior
Vitek222 napsal:
Mukuro Aiken napsal:
Vitek222 napsal:
Já lituji toho...že jsem nechal Cicera žít!!!


A jaké to je, nechat ho žít?
Stojí v mučírně a kecá ty svoje kraviny?
Já jsem nikdy neměl odvahu to vyzkoušet, jeho zabitím se mi vždycky hrozně uleví.


Víš jaké to je???Tancuje před rakví,prostě jen tak se tam směje,myslí si že je naslouchající,a...zpívá si!!!!
Jsou to děsná muka...první co slyšíte když vejdete do svatyně: Hahahahahahahahaha...hahaha(mám ho chut podřezat!


Ještě že jsem ho zabila Grin toho už ted' nemůžeš zabít ? Grin
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Vitek222
De zabít,ale já nechciGrinsice to je vyšinutý pitomec,ale je to dost silný společníkSmile
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
BadWolf
Já teď lituji tohodle. Šel jsem si po Skyrimu, jižně od Žlebu (jak jsou tam ta horká jezírka) a najednou - obr! Tak ho zabiju. A pak jdu k rozcestníku abych věděl kudy mám jít. A na tom rozcestníku je připevněný papír s tím, že ten obr tady má povoleno tábořit. Sad
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
nagasadowcz
Fuu, to je zajímavé. Tam jsem vyvraždil úplně všechno, ale papír jsem nenašel. Budu se na to muset kouknout.
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
BadWolf
Jmenuje se Tábor skalních par a je úplně na jihu Východní marky. Je u cesty z Riftenu.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist