Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Čeho jste ve Skyrimu litovali?
pagan
Lituji té spousty nordů ,císařských, bretonů a redguardů co umřely pro falešnou říši a pro slávu Thalmoru.
 
Michcal
Často lituji, že se přidám ve válce na špatnou stranu.
Řídím se třemi pravidly.
1) Draka je nejlepší zabít, pokud možno ihned.
2) S démonem nesmlouvat, rovnou zabít.
3) Nikdy nevěřit elfovi.
 
Asiel z Ponurvalu
Já litovala toho, že jsem si domů dotáhla haranty. Odstěhovala jsem se raději pryč.Grin
Nejsem nerozumný. Jen nemám ten samý rozum jako vy.
http://img716.imageshack.us/img716/3849/b37z.jpg
 
Adelaida
Ahoj,
já mám doma v Bílém Průsmyku dvě "treperendy" a jsem z nich nadčená. Zbožňuju to jejich... "ahoj mami jsi doma? "
Za svůj život ve Skyrimu jsem zatím nelitovala ničeho, čím bych osobně způsobila bolest, smutek a nebo ztrátu ostatním. Nezabíjím pokud vysloveně nemusím a pokud to jen malinko jde stáhnu se vždy z boje. Ovšem to neznamená že "moje holka" nemá kuráž. nemá problém umlátit dva draky naráz, bez jediného usrknutí lektvaru na léčbu. A to je můj opravdu VELKEJ problém, vnitřní.
Strašně je mě líto všech lidí co umřeli následkem útoků draků. Těžce nesu když drak zaútočí na mě ve vesnici a odnesou to neviní. 2 týdny jsem nehrála, jelikož mě po příchodu do Vorařova napadli dva draci prastarý a ohnivý. Nedokázala jsem je dostatečně rychle zabít oba... při hromadné panice a v nepřehledném boji zahynuli... kovář a jeho žena, ten týpek co chodil za obchodníkovou dcerou, Feandal a několik stráží. Stráže neřeším to je úděl a osud. Každej z nás čeká, že to jednou musí přijít, ale těch vesničanů je mi vážně líto....
 
SuperHunter
Adelaida napsal:
Ahoj,
já mám doma v Bílém Průsmyku dvě "treperendy" a jsem z nich nadčená. Zbožňuju to jejich... "ahoj mami jsi doma? "
Za svůj život ve Skyrimu jsem zatím nelitovala ničeho, čím bych osobně způsobila bolest, smutek a nebo ztrátu ostatním. Nezabíjím pokud vysloveně nemusím a pokud to jen malinko jde stáhnu se vždy z boje. Ovšem to neznamená že "moje holka" nemá kuráž. nemá problém umlátit dva draky naráz, bez jediného usrknutí lektvaru na léčbu. A to je můj opravdu VELKEJ problém, vnitřní.
Strašně je mě líto všech lidí co umřeli následkem útoků draků. Těžce nesu když drak zaútočí na mě ve vesnici a odnesou to neviní. 2 týdny jsem nehrála, jelikož mě po příchodu do Vorařova napadli dva draci prastarý a ohnivý. Nedokázala jsem je dostatečně rychle zabít oba... při hromadné panice a v nepřehledném boji zahynuli... kovář a jeho žena, ten týpek co chodil za obchodníkovou dcerou, Feandal a několik stráží. Stráže neřeším to je úděl a osud. Každej z nás čeká, že to jednou musí přijít, ale těch vesničanů je mi vážně líto....


Tohle mě taky štve...proto používám jeden příkaz přes konzoli. Pokud chceš řeknu ti ho. Dokáže oživit mrtvé postavy.
 
anakon4
Já lituju že si nemůžeš udělat vlastní frakci nebo ovlivnit Nordy nebo Císařský.
Oba maj plusy a mínusy.
Jak já bych pomohl hávům,sejmul Ulfrika a stal se králem.
Ach ich ouvej.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
kissko384
ja ľutujem že sa už nemôžem ukázať v markarthe. To je osud profesionálneho zlodeja Grin

BTW: už konečne chápem komentáre s ciceromGrin dnes som ho stretol pri tom voze Grin vraj sa mi ukrutne pomstíGrin
Ďakujem za každú raduWink
Jedného pekného dňa si snáď nastavím aj profilovku Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist