Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Sraz uživatelů skyrim.4fan.cz
Whirt
Padl tu návrh, že by se uspořádal sraz našeho webu, který by mohl proběhnout někdy v létě. Ti starší z nás by mohli popíjet medovinu, pivo, víno, grilovali by jsme maso, pokecali nejen o Skyrimu, někam se prošli. Podle mě je to dobrý nápad, ale chtělo by to zodpovědného člověka, který by se všech těch důležitých organizačních věcí ujmul.

Takže kdo má náladu na to zařídit něco spíše v přírodě (ale klidně i jinde), tak ať se tu přihlásí a může se začít vymýšlet Wink

Všechny návrhy budu zapisovat do tohoto prvního příspěvku, takže tady se budou počítat kraje:
Praha - 6
Středočeský - 0
Liberecký - 0
Ústecký - 0
Karlovarský - 0
Plzeňský - 0
Jihočeský - 0
Vysočina - 0
Pardubický - 0
Královehradecký - 0
Jihomoravský - 0
Olomoucký - 0
Zlínský - 0
Moravskoslezský - 0

Upravil/a Whirt dne 13.04.2012 00:23
 
Mahoney
Whirt napsal:
Padl tu návrh, že by se uspořádal sraz našeho webu, který by mohl proběhnout někdy v létě. Ti starší z nás by mohli popíjet medovinu, pivo, víno, grilovali by jsme maso, pokecali nejen o Skyrimu, někam se prošli. Podle mě je to dobrý nápad, ale chtělo by to zodpovědného člověka, který by se všech těch důležitých organizačních věcí ujmul.

Takže kdo má náladu na to zařídit něco spíše v přírodě (ale klidně i jinde), tak ať se tu přihlásí a může se začít vymýšlet Wink


Což o to, nápad je to dobrý ale počítám že nepřijede víc jak tak 15 lidí Smile)
 
Whirt
Reject napsal:
Což o to, nápad je to dobrý ale počítám že nepřijede víc jak tak 15 lidí Smile)


Myslím si, že se s tím počítá - přeci jenom 2000 lidí není moc aktivních; 500 se občas zapojí; 300 tenhle web navštěvuje často; 100 dělají že se rádi zúčastní; 80 se chce zúčastnit, ale nevyjde to a 20 se zúčastní Smile
Upravil/a Whirt dne 13.04.2012 00:06
 
hRDLA
Ale i 20 je pěkné číslo Smile, taková rodíná sešlost.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Whirt napsal:
Reject napsal:
Což o to, nápad je to dobrý ale počítám že nepřijede víc jak tak 15 lidí Smile)


Myslím si, že se s tím počítá - přeci jenom 2000 lidí není moc aktivních 500 se občas zapojí 300 tenhle web navštěvuje často 100 dělají že se rádi zúčastní 80 se chce zúčastnit, ale nevyjde to a 20 se zúčastní Smile


Tak znáš to Smile někdo to má moc daleko, někdo už něco má..

Metin2 dělal poslední sraz v praze v zoo a prý se to moc povedlo Wink jen návrh, dělejte jak myslíte Smile
 
Whirt
No uvidíme, jestli vůbec bude mít někdo chuť se ujmout organizace.
Každopádně bych se mezitím snažil vybrat místo konání a začal bych tím hlasováním o kraji.
 
Mahoney
Pochybuji že se budu účastnit (neříkám že ne) ale být vámi volil bych prahu.. to je poměrně všude blízko Smile
 
koniaash
Dobrý nápad to je, ale organizátorovi nezávidím...
 
MortuusDominus
Volte Prahu ... to zní rozumně, to bych i jela Wink apon poznam, co jste zač lidi
 
hRDLA
Stejně se toho nikdo neujme, se klidně vsadím. Ale ta Praha by byla dobrá - z Usteckýho to je hodinka jízdy, to by šlo Wink

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Mahoney
Tak jako můžete to udělat na moravě jo, ale například od nás z liberce vám tam zřejmě nikdo nepojede..Grin
já bych volil rozhodně prahu
 
koniaash
Praha je holt jen jedna Grin
 
hRDLA
No takhle, já jsem pro Ústecký kraj, ale tam by nikdo nepřijel, takže pokud to bude nerozhodně tak Praha.
Upravil/a hRDLA dne 13.04.2012 00:19

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Whirt
Sice jsem z Vysočiny a rád bych byl někde v přírodě, ale Praha se zdá zatím jako nejschůdnější řešení, takže u mě taky za Prahu... Cesta mě tam potrvá 2,5 - 3 hodiny... "Přežiju" Smile
Upravil/a Whirt dne 13.04.2012 00:22
 
Mahoney
Whirt napsal:
Sice jsem z Vysočiny a rád bych byl někde v přírodě, ale Praha se zdá zatím jako nejschůdnější řešení, takže u mě taky za Prahu... Cesta mě tam potrvá 2,5 - 3 hodiny... "Přežiju" Smile


tak s tim počkáme na novej patch.. osedláme draky a budem tam o dost rychleji Wink Grin
 
Diego
Tak co? Bude nějaký sraz?
 
hRDLA
Nevypadá to.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
Jsme tu myslím dobrá parta na to, aby se něco ujednalo.
 
Ligos
Praha je pro mě daleko Pfft
Ale to je fuk, říkám rovnou, že bych nedorazil. Chci zůstat anonymní. A třeba jsem zrůda, co se stydí kvůli ksichtu chodit mezi lidi, co vy víte?Grin
-KRLEŠ-

Skyrimský průvodce:
 
Leneren
Ligos napsal:
Praha je pro mě daleko Pfft
Ale to je fuk, říkám rovnou, že bych nedorazil. Chci zůstat anonymní. A třeba jsem zrůda, co se stydí kvůli ksichtu chodit mezi lidi, co vy víte?Grin

za 1. neber mi moje imič Grin
a za druhé proč zrovna praha?
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist