Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
V jakém cechu/společenství se vám líbí nejvíce?
Zlodějský cech Zlodějský cech 23%[5 Hlasy]
Temné bratrstvo Temné bratrstvo 23%[5 Hlasy]
Ledohradská univerzita Ledohradská univerzita 23%[5 Hlasy]
Družiníci Družiníci 14%[3 Hlasy]
Císařští Císařští 14%[3 Hlasy]
Bouřné hávy Bouřné hávy 5%[1 Hlas]
JINÉ (můžete uvést do diskuze ;) JINÉ (můžete uvést do diskuze ;) 0%[0 Hlasy]
Počet hlasů : 22
 Tisk diskuze
V jakém cechu/společenství se vám líbí nejvíce?
Mahoney
Ahoj, doufám že tu toto téma ještě není, pokud je tak se nezlobte. Jak už nadpis napovídá, rád bych se zeptal, v jakém cechu nebo společenství se cítíte "svoji"? Mě osobně se moc líbí ve Zlodějském cechu, teď jsem také v Temném bratrstvu kde se mi také líbí. Do ankety přidám jen ty nehlavnější, kdyžtak napište sem do komentářů ať si o těch cechách kapku popovídáme Smile
 
amatervserii
Nevíš kde sehnat dopis jak ti DB napíše "We know" (my víme) ?Myslim že ti to pošlou když zabiješ astrid v tý chatrči ale nevíš jak to jinak sehnat?
Julianos,Stendarr,Dibela,Mara,Akatosh,Zenitar,Kynaret a Arkay. Ti se můžou jít bodnout já sloužím Molag balovy a periytovy. A chodim s Azurou tak bacha na mě!!!! Grin Talosy,ty a tyto tři daedry máte patřit mezi mezi svaté.Pobijte THALMORY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mahoney
amatervserii napsal:
Nevíš kde sehnat dopis jak ti DB napíše "We know" (my víme) ?Myslim že ti to pošlou když zabiješ astrid v tý chatrči ale nevíš jak to jinak sehnat?


Je to asi hodina co u DB učinkuji takže nevím. Ale napadá mě, zkus prohledat jejich truhly, popřípadě inventáře. Proč ten list tolik potřebuješ?? Možná zkus použít konzoli a podívej se do té místnosti kde jsou všechny předměty a tam by se nejspíš dala najít..
 
Lunthatcoss
Jasně že v bratrstvu ovšem je to krátký a potom to nekonečné zabíjení je stereotyp..

U zlodějského cechu je to takové delší ikdyž tam taky dělám stejné úkoly..

Takže svoboda a nezávaznost je zřejmě nejlepší
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Jojo.. ale musíte uznat že ty cechy jsou parádně propracovaný Smile).. mě byl dost sympatickej Brynjolf Smile
 
Lunthatcoss
Pěkný jsou ale moc krátkýKnight v Oblivionu byli mnohem delšíWink

Viz třeba postrádám cech bojovníků.. ten možná ačkoliv se to nezdá, nahradili Družiníkama podle mého názoru
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Vitek222
TEmné bratrstvo,zničení cechu a vražda císaře a vraždění velké společnosti,ale zlodějský cech,taky nádhera ,samí tvrdáci co nenechaj prklouznout ani zlatáčekElfuniverzita samí mistři mágové a skoro zničení světa(může ta to Thalmor,kdo jinej?)družiníci,to je tak ledabylí úkolky a ne moc velká linie.
Hávy a legie nic mocSad
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Lunthatcoss
Kdyby bylo namě, vytvořil bych Cech rytířů jiskřivých temnot

Ti by měli hlavní úkol zničit celý světWink
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Kdyby bylo namě, vytvořil bych Cech rytířů jiskřivých temnot

Ti by měli hlavní úkol zničit celý světWink


Ale musela by to být pořádně dlouhá linie.. abych si to užil Grin
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Kdyby bylo namě, vytvořil bych Cech rytířů jiskřivých temnot

Ti by měli hlavní úkol zničit celý světWink


Ale musela by to být pořádně dlouhá linie.. abych si to užil Grin


By byla si pišWink zničit celá města by trvalo déle.. navíc.. musel bys získat podporu obyvatelWink
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Kdyby bylo namě, vytvořil bych Cech rytířů jiskřivých temnot

Ti by měli hlavní úkol zničit celý světWink


Ale musela by to být pořádně dlouhá linie.. abych si to užil Grin


By byla si pišWink zničit celá města by trvalo déle.. navíc.. musel bys získat podporu obyvatelWink


Napiš to Bethesdě, ať to přidaj do dalšího patche Wink Grin
 
Lunthatcoss
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Reject napsal:
Lunthatcoss napsal:
Kdyby bylo namě, vytvořil bych Cech rytířů jiskřivých temnot

Ti by měli hlavní úkol zničit celý světWink


Ale musela by to být pořádně dlouhá linie.. abych si to užil Grin


By byla si pišWink zničit celá města by trvalo déle.. navíc.. musel bys získat podporu obyvatelWink


Napiš to Bethesdě, ať to přidaj do dalšího patche Wink Grin


Napsal jsem jim jednou a to ohledně problému a do dneška neopověděli. PATCHou na násGrin
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
vtipoman
Družiníci!Bratři a sestry ve zbroji,kteří vám pomáhají a sdílí s vámi krev! Knight
 
Lunthatcoss
WinkDružiníci jsou jen banda nýmandů
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Mahoney
Lunthatcoss napsal:
WinkDružiníci jsou jen banda nýmandů


Asi tak Smile).. questy od nich jsou narozdíl od Temnýho bratrstva i Zlodějů hrozně nudný Sad.. prozkoumáš pár jeskyní, pohřbíš Kodlaka a tím to hasne.. Nejlepší úkoly maj Temný bratrstvo a cech zlodějů..

PS: Myslíte si že jméno Kodlak má něco společného s tím že je vlKODLAK?
 
fandab1
Já žiju Ledohradskou univerzitou...
Mají celkem dlouhou linii úkolů a dá se tam celkem dobře krást... Grin
Jinak je tam výheň atronachů a ten podivuhodný Daedrický artefakt ve Hnojišti Frown Smile
 
Mahoney
Jo, jenom pro info: v Kodlakově pokoji najdete jeden z těch zvláštních růžových kamenů..
 
JohnYsh
amatervserii:ten dopis pošlou až uděláš Q s dítětem ve Větrném žlebu ,které vyvolává DB.A ty přijdeš.
No jinak nejvíce se mi líbí z těch cechů co tu jsou asi Temné bratrstvo.Hrát jako Assassín toje celkem sranda Grin a možná i zlodějský cech.Tam to taky míchám jako Assassín Grin
Jinak Družiníci Hl. linie která je fakt extrémo ultra mega krátká což je fakt na prd mě naštvali.A ty mise co se furt opakujou mě nebaví.Akorád někdy zajdu s Farkasem na draka.A vždycky ho okritizuju Grin
Ledohradská univerzita ta je dobrá s tou Hl.linií,ale i tak mě už teď nebaví akorád tam zajdu na draka. Grin
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Gandalf
Já sloužím v Císařské legii,v družnících jsem taky a jsem tam hlavně kvůli těm krasavicím GrinGrinGrin jako jsou Aela,Njada a Ria Grin
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
Lunthatcoss
Kéž by dali možnost vytvoření vlastního cechu.. bylo by nám všem lépe
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nějaká hráčova truhla na věci Skyrim - dotazy, návody,.. 5 20.11.2017 22:26
Více společníku- problémový Kharjo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 27.06.2016 20:11
Kam mizí společníci? Skyrim - dotazy, návody,.. 16 25.04.2016 21:58
Ako urýchliť úlohy v cechu zlodejov Skyrim - dotazy, návody,.. 1 25.04.2016 00:02
Sám a přitom se společníkem? Skyrim - dotazy, návody,.. 12 14.01.2016 22:40
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4100 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8069 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5491 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4663 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12502 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7348 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6418 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6236 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7432 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist