Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Zabili jste už draka?
zabil jsem 0,1,2,3,4 až 5 draků zabil jsem 0,1,2,3,4 až 5 draků 56%[27 Hlasy]
zabil jsem více než 5,6,7 a více draků draků zabil jsem více než 5,6,7 a více draků draků 44%[21 Hlasy]
Počet hlasů : 48
 Tisk diskuze
Zabili jste už draka?
castle
Otázka je jednoduchá zabili jste už draka?GrinJá jsem zabil 5 draků, 4 ohnivé a jednoho ledového a tem mi dal teda pořádně zabrat.Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Lethal
A šli po vás po někom, jako po mě, dva draci najednou? To jsem na lvl 11 fakt nedal... Smile
 
ePSn
já sem zabil toho draka u bílýho průsmyku (main quest) a potom když sem šel někam vymlátit bandity (quest z hospody) tak na mě jeden zaútočil. a byl to docela v pohodě boj jenže sem se pěkně lek protože nademnou proletěl další ale naštěstí jen napad nějakýho šavlozubýho parchanta a letěl dál
 
Whirt
Já zabil pět a pokždé to bylo něco jiného... Jednou jsem bojoval s ledovým drakem. Dál jsem bojoval s drakem na vrcholu hory (neustále jsem padal Grin). Pak s drakem z hl. questu. Následovně s drakem u Ledohradu (chudáci lidi!)... No a nakonec obyčejný boj snad ničím výjimečný.

PS.: Nebylo to v tomhle pořadí Smile
Upravil/a Whirt dne 14.11.2011 13:43
 
Doomex
Já už jich mám na konťe kolem 8 Wink z toho asi 3 ledové
 
BigHarold
Já zatím bojoval se dvěma.jeden byl v hlavní dějový linii u Bíleho Průsmyku a druhý byl u Větrného žlebu. Oba ohnivý a oba sundaní se značnou pomocí vojenských lukostřelců kteří jím sundali dost HP a ja je jen pak šel dorážet.Jinak se jim tak nějak radši vyhýbám. Jeden mě chytil v otevřené krajině a po tom co jen plyval oheň a Obři co byli poblíž ho neřešili a ani on je ne tak jsem utekl do dungeonu abych neumřel. Jeden mě překvapil když jsem si u Bíleho Průsmyku lezl ve skalách k doupěti banditů ale ten jen lítal a ale ani se nějak nesnažil útočít (Asi nebylo kde přistát) No a jeden si mě sice odchatl venku samotného ale to jsem zavedl k Větrnému žlebu a tam jsem ho se strážema udolal (byl to jeden z těch dvou zabitých)
 
Doomex
zkoušely jste někdo jít na draka ve vlkodlačí formě? Grin já zatím né,ale chci to vyzkoušet Wink
 
Kasha
Jak je to s dračími dušemi a křiky? Mám nalezené asi 4 řevy, a 2 dračí duše, ale nemohu křik otevřít, porád to píše, že jsou třeba duše z draka...btw, jsou na něco kosti a kůže draka?
 
Barbar
Kosti a kůže draka jsou stavební materiál Smile S kostí můžeš pak vyrábět těžké zbroje ze šupin lehké ( myslím ) nebo je to naopak, ale každopádně je to na toSmile

Jinak porazil jsme toho prvního u věže a pak najednou po pár dnech na mě zaútočil ledový drak když jsem chtěl kovat v té první vesnici. Normálně skočil na střechu domu a začal chrlit..a takhle tam poskakoval dokud jsme ho nesestřelili šípami..poskakoval ze střechy na střechu a nutno dodat vypadalo to epesně..
 
Whirt
Musíš ten křik aktivovat klávesou "R". A ty kosti a kůže já prodávám, aspoň něco z nich plyne Smile
 
Kasha
Počkej klávesou R, hraju na xboxu Grin myslíš jako vybrat, když třeba vybíráš mezi kouzli?
 
elis23
Zabila jsem jich už tak pět. Toho posledního jsem potkala přímo v Bílém Průsmyku. Asi by mi dal celkem zabrat kdyby nezakročili tamější strážci veřejného pořádku... Grin
 
Honzas4400
Já už draka zabil Pfft Vlastně tak 8 draků, vždycky když někam du na cestě mě potká alespoň 1 drak Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Drasho
Ja už 25 Smile ja sa len tým zabávam, že ich lovím.
 
dalu78
Drasho napsal:
Ja už 25 Smile ja sa len tým zabávam, že ich lovím.


A lovíš je sám, jak to tu prezentuješ nebo máš kolem sebe hromadu stráží, které Ti pomáhají?? Smile Jaký máš lvl?
 
Hadrabant
Zatim 23 draku, nijak je nevyhledavam protoze vetisnou potkavam krvave draky maji tuhy korinek, nicmene jsem bez spolecniku ale s deadrickou zbroji na mojem 35lvl vetsinou uz potky nepotrebuju (obtiznost mistr)
 
Whirt
Hadrabant napsal:
Zatim 23 draku, nijak je nevyhledavam protoze vetisnou potkavam krvave draky maji tuhy korinek, nicmene jsem bez spolecniku ale s deadrickou zbroji na mojem 35lvl vetsinou uz potky nepotrebuju (obtiznost mistr)


Ze všech tvých příspěvků mám pocit, jako by jsi ani nespal, jak jsi do Skyrimu zabraný Smile
 
Hadrabant
Whirt napsal:
Hadrabant napsal:
Zatim 23 draku, nijak je nevyhledavam protoze vetisnou potkavam krvave draky maji tuhy korinek, nicmene jsem bez spolecniku ale s deadrickou zbroji na mojem 35lvl vetsinou uz potky nepotrebuju (obtiznost mistr)


Ze všech tvých příspěvků mám pocit, jako by jsi ani nespal, jak jsi do Skyrimu zabraný Smile


v patek sem zacal asi ve 13 hodin doopravdy hrat Smile a steam mi dneska ukazuje ze mam na konte 43 hodin Pfft ale jelikoz hraju uz od morrowindu a miluju RPG tak clovek uz zna vicemene ty systemy jak fungujou tak se je nepotrebuju ucit tak dlouho ale staci hodka a pak si clovek plne uziva hry Smile
Upravil/a Hadrabant dne 14.11.2011 16:23
 
castle
A kde jste proboha našli ty dračí řevy já mám jen ty od těch mnichů na té hoře?Grin
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
BigHarold
Nacházíš je v ruzných lokacích. Je to taková zeď do obloukua tam jsou nrodické runy a když příjdeš blíž jedno slovo začné zářit a přejde do tebe jeho síla tím se ho naučíš.Ale aby jsi se ho naučil používat (bylo zvírazněno) tak musíš zabíjet draky a z nich získaš jejich sílu jako dračí duši a to pak použiješ na otevření SLOVA. Ale jak přesně to je nevím pač jsem sice zabil dva ale po zabití druhého mě nejde přidat nový řev i když už mám dva naučene ale nemám duši draka. První klasický řev na povalení se naučís skoro hned na začátku. ten na rychlost te naučí mniši. No a pak jsem sice našel Ohnivý dech a mlžnou formu ale ty se neaktivovali i kdyz jsem po tom zabil draka. Nevím jestli je na to potřeba nejaký specialni drak nebo proč. Ten první v hlavní linii ma svoje jmeno a toho co jsem sundal u Větrného žlebu tak ten byl jen pojmenován ohnivý drak.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Ve Znamení Draka Zdejší kobky 70 14.08.2021 18:31
Nemohu zabít draka Archív zodpovězených dotazů 2 18.11.2018 22:09
Co by jste na Skyrimu změnili Představy o Skyrimu 75 31.07.2014 01:33
Akt 1 - Vzestup Draka (BUG?) Skyrim - dotazy, návody,.. 5 14.03.2014 12:41
Mod proměna v draka Archív zodpovězených dotazů 4 08.03.2014 21:42
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist