Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kdo je lepší LP? Jozzy nebo CzechLP
Gregor
Reject napsal:
Tady hodnotím kvalitu a v té je lepší rozhodně CzechLP...



A o to tady právě jde, vyjádřit svůj názor na 2 výše zmíněné. Nic miň nic víc. Jsem rád, že jsme zpět u temátu a taky, že hodnotíš CzechLP pozitivně.Dík za názor, hodně zdaru!Wink
 
POPONA100
Nejlepší je Jozzy poslední dobou prý už nejhraje skyrim ale v poslednim videu říkal že zase bude.Tak už se těšim.Akorát sem si dnes poprvé pustil SKYRIM takže mi i hodně pomoh.
Wink
 
Mopidu
Mě se tedy více líbí LP Jozzyho, více se zasměju a hrál i Oblivion. Ale můj nejoblíbenější LPyer je VoicesFromTheDark protože při jeho LP se popadám za břicho smíchy, geniálně upravuje videa a Skyrim už točil několikrát ale pokaždé se svou vlastní ,,storyline'' a díky tomu že umí vytvářet jednoduché módy přidává i vlastní postavy atd. Pokud umíte alespoň naslouchat anglicky tak doporučuju
 
Gregor
Pro zájemce, zde je rozhovor s CzechLP od Artemise:

[youtube]
 
ALOE VERA
z těch 2 je lepší jozzy ale nejlepší LP je miladoor ve skyrimu ani tak ne ale v jiných hrách určitě Cool
 
Gregor
Info nejen pro příznivce CzechLP:

CzechLP rozjíždí svůj staronový kanál Stejkan96! Zde bude pokračovat v LP Skyrimu ( tzv. Vaškové dobrodružství)!
A taky další zajímavé plány do budoucna:

[youtube]

Taky teď má zajímavou soutěž:

[youtube]
 
Metaz
Jozzy má asi lepší na Skyrim ale nejlepší Let´s player je BraienAndy Grin
 
Rylen
Podle mě je lepší Jozzy zdá se mi že je i vtipnější akorát mě štve že má ty videa tak krátký
 
Rene
jozzymu to de lip ma 77 partu a czech lp jenom 39 a jozy mel na koncu hlavni linie deadrickou zbroj a von jenom zaprisahlich a jeste chetoval na konci proste spjechal aby to mel co nejrychleji dohrany a jozzy si to uziva ale mel by nekdy sklidnit nerva protoze to co obcas dela ze svou klavesnici by taky nemusela prezit Grin jozy je dobrej ale fimlar se my hodne libi ma hodinovy videa a jsou z cechu zlodeju a demuto napiste si google skyrim tes za zlodeje a to vam vyjede prosim pokud se vam to bude libit dejte mu like Wink
 
Rene
lepsi je jozzy a mymochodem je to FIMLAR
 
Rene
jozzy dotoho ad ma co nejvic hlasu
 
hRDLA
Přestaň spamovat a použij EDIT.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Mód na lepší osvětlení Skyrim - modifikace 5 07.05.2015 18:49
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist