Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim jako film
clown333
urcite by nebolo zle mat film skyrim. ..dokonca by to bolo iba dobre ...a tie veci o rozhodnutiach ...naco ved by to bola iba hlavna dejova linia ...tam niesu ziadne rozhodnutia ....dragonborn by bol bojovnik a mal by za spolocnika nejakeho maga ...tak si to predstavujem ja Grin ...skor ale by som uvital serial len trosku inac spraveny ako je napisane vysie ...
Tajná Jednotka


2.svetová vojna ožíva


The Elder Scrolls Legend:
Light in the Dark


Stopnuté Frown
 
METTALIC
JJ už se těšim !!!!!!.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
SeveruS
jj taky by mi stačila hlavní linie......... Dovahkiin by byl ale asi lepší jako samotář........ ryzí HERO.... GrinGrinGrinGrin A když už pomocníka, tak hóóóóóódně spolehlivého a inteligentního Hřebce...... Lidi jsou jen na obtíž a nedá se jim věřit........ GrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin

A Dovahkiina by mohl hrát třeba Jake Gyllenhaal, líbil se mi jako Princ z Persie........ a nebo Gerard Butler, ten se podobně vyzbrojen blýskl u Thermopyl... Wink v nejhorším případě ještě Russell Crowe, který také jako Maximus prokázal, že se s obdobnými zbraněmi, umí velmi dobře ohánět.....
Upravil/a SeveruS dne 30.03.2013 23:16
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
METTALIC
A kdyby náhodou tak budu hádat ..... hmmmm kdo by to mohl ...... no kdo jinej než Legend.......arní Lidie že????
Inteligentního oře aspoň doufam že tam nebude běhat po horách jako kamzík GrinDDD
Upravil/a METTALIC dne 30.03.2013 23:14
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
SeveruS
Na Inteligentního Koníka ani nepotřebuješ příliš povelů, příkladem by mohli být třeba: Ilčí, Hatátitlá a nebo Ríh......... někdy to vypadalo, že svým pánům snad čtou myšlenky........ GrinGrinGrinGrin
http://steamsignature.com/card/0/76561198066553935.png
 
http://steamcommunity.com/id/Half-Blood-Prince
METTALIC
SeveruS napsal:
Na Inteligentního Koníka ani nepotřebuješ příliš povelů, příkladem by mohli být třeba: Ilčí, Hatátitlá a nebo Ríh......... někdy to vypadalo, že svým pánům snad čtou myšlenky........ GrinGrinGrinGrin


Grin Grin Grin
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
bobio
nebo si muze ochocit trolla Grin
 
METTALIC
bobio napsal:
nebo si muze ochocit trolla Grin


Jasný no to mě teď přivedlo na myšlenku že by tam mohl být i dawnguard.
Zapalte bible obraťe kříže papeže pošlete nejlíp za mříže!!!!!!

Steam nick: ScarletWhore

Jsem neschopný retard kterému musí MIKE připomínat změny podpisu Grin
 
nagasadowcz
Mně by se spíš líbilo, kdyby se udělalo vícero filmů z prostředí různých cechů a spolků, každý by se přitom odehrával v jiné zemi Tamrielu a jiném čase. A závěrečný velkofilm by pak mohl zpracovat příběh Cyrodiilského šampióna z Oblu, který mi přijde k převedení na plátno asi nejvhodnější. A co se týče Rozpaků kuchaře Svatopluka, tak to byl podvod Grin
Oficiálně jsem Naga, Svatý Sudí, ale říkejte mi Naga Grin
 
Mysteria
Nebylo by to špatné,ale bylo by to náročné.
Chicago Ted was here! Smile
 
Nerevar
Já bych spíš zpracoval do filmů události, ejž ještě nebyly v TES zobrazeny. Smile Například První éra, Meretic éra, a tak dále, protože příběh Oblivionu už všichni známe. Smile
 
hRDLA
Hlavně by to šlo protože tam nejsou žádné volby nastíněné, jak se co mohlo stát jako je tomu u her.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Adrian_S
[url] http://youtu.be/Y... [/url]

A co třeba tohle? Nedávno jsem viděl a musím uznat, že i když je to "animovaný", tak ale povedený! Smile

** pokud vás to okamžitě hodí na 1:06:50, tak s omlouvám, ale fakt nevím, jak to mám udělat, aby se video sputilo od začátku... Sad
Upravil/a Adrian_S dne 28.06.2014 14:00
 
MightRider
Jsem stejného náoru jako většina. I kdyby vynechali občanskou válku, furt je tam styl boje, povaha, vlastnosti, původ atd.
Takže asi taky ne.
Spíš by měli vydat DLC třeba s dwemery nebo válka Bouřného Hávu s Thalmorem.
EDIT: A nebo pomáhání při oživování Ledohradu......
Upravil/a MightRider dne 03.07.2014 16:50
 
Nerevar
Podívejte se trošku okolo, co se kinematografie týče. Konkrétně se podívejte na Warcraft film. Ve WoWku máte taky miliony možností, co dělat, a přes to dělaj film. A víte, jak na to jdou? Vemou nějakou velikou událost, která se stala někdy v daleký minulosti, a zfilmujou jí. Takže já osobně sem pro zfilmování třeba Dračích válek, nebo těch událostí okolo Talose atd.. Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5472 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6399 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist