Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Deník STVŮRY
fandab1
Zdravim
Uz si nekdy potrebuju odpocinout od neustalych dobrodruzstvi a zabijeni hrozivych banditu a tak jsem se vrhnul na psani. No doufam ze se vam to bude libit vsadil jsem na volbu ctenaru jak bude pribeh pokracovat...Tohle je malá ochutnavka ale nove kapitolky budu pridavat prubezne jak budu mit cas a pokud se vam to moje psani bude libit... Za nejake ty chyby v textu se pripadne omlouvam a doufam ze se vam to bude libit... Wink

KAPITOLA 1. Vyhnanec
Jmenuji se Marcus.Vyrostl jsem v Riftenu.Jako spousta dětí odtud jsem rodinu neměl.Rodiče jsem nepoznal a žádné sourozence jsem pokud vím neměl a tak jsem žil v Dobrodušném sirotčinci.Nebudu vám lhát život tam byl hroznej.Museli jsme otročit a dělat nejhorší práce abychom dostali ,alespoň kousek jídla i když to byl třeba jen tvrdý chleba nebo staré jablko.A tak jsem se jednoho dne rozhodl ,že uteču.Bylo mi jedno kam třeba na ulici hlavně pryč z toho domu hrůzy.
Na ulici byl život poměrně lehčí-díky mým šikovným prstům.Věřte mi ,že nikdo si nevšimne zmizelého jablka nebo kousku sýra.O nocleh jsem se nemusel starat.Jeden domek u hradeb byl v rozkladu ,ale stále byl trochu obyvatelný.Jedné noci jsem dokonce našel doupě kolčaváků pod prkny skříně.
Takhle jsem si žil asi tři roky ,ale jednoho odpoledne se můj život zásadně změnil.Když jsem se takhle procházel po tržišti (Pokud se těm čtyřem krámkům dá tak říkat) a hledal něco na ,,vypůjčení,, ,upoutal moji pozornost jeden muž.Boty z kvalitní kožešiny (Nejspíš medvědí) ,šaty z bohatě zdobených látek a u pasu měl připnutý velký kožený měšec.Hned jak jsem ho viděl ,věděl jsem ,že ho musím mít.Dostat ho ,tak mám na pár týdnů vystaráno.
Nepozorovaně jsem se vkradl blíž k němu.Stál hned u stánku se zvěřinou.Natáhl jsem ruku ,už jsem cítil jak se mé konečky prstů dotýkají šňůrky ,která svazovala měšec s opaskem.Ale stalo se něco neočekávaného.Něco mě chytlo za límec mé košile a stáhlo mě to za roh pryč od stánku.,,Ty malý zlodějíčku!´´,zasyčel ten muž ke mě.,,Chceš ,aby se o tom dozvěděli stráže?To chceš?´´,zvýšil muž hlas.Nevěděl jsem co říct tohle se mi ještě nestalo a tak jsem jen na něj tupě zíral a vrtěl hlavou.,,Chytrý kluk ,alespoň víš co je pro tebe dobré.´´,řekl mi muž a pustil límec.Sotva jsem se ho stačil na něco zeptat hned řekl:,,A teď půjdeš se mnou a ne aby ses pokusil o útěk.Vidíš tu kudlu?´´,kývl jsem.U pasu měl pouzdro a v ní nejspíš ocelovou kudlu s rukojetí z paroží.Otočil se a pokynul mi ať jdu před ním.Nezbývalo mi nic jíného než-li jít s ním.Vedl mě přes temné uličky ,kam by se normální měšťan neodvážil ani nakouknout ba do ní vejít.Po cestě si onen muž pořád pro sebe mručel na způsob ,že Bryn se bude asi divit nebo co...
Asi po čtvrt hodině kličkování mezi zdmi a plížení se postranními uličkami mi konečně dal povel ať zastavím.Nevím proč zrovna před starým městským hřbitovem byl už léta co vím opuštěný a již se tu nepohřbívalo.Muž mi dal pokyn ať vlezu do malé hrobky ,jež celému hřbitovu vévodila.,,Teď se dobře koukej mladej.´´,řekl mi muž a zohnul se k náhrobnímu kameni uvnitř hrobky.Teď jsem vytušil šanci.Zatím co něco hledal zavadil můj pohled o jeho dýku u pasu.Byla tak krásně vystrčená ke mě a jakoby volala:Vem si mě! V tu chvíly jsem se musel rozhodnout co dělat.Buď využiju šance a uteču nebo zůstanu s tým neznámým chlapem.

Vzít si kudlu a využit ji proti němu... NEBO Nechta kudlu na pokoji a počkat...
Pište prosím do komentářu.Když už tam jedna možnost bude tak ji ohodnoťte ať se zbytečně nespamuje Wink
Doufám že se vám to líbilo Smile
 
BadWolf
Vzít si kudlu a využít ji proti němu...
Wink Bude sranda.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Aster
Počkat uvidíš co se stane Wink
 
Novas1313
Nic nepouzivat Wink v klidu pockat Smile Je jasne ze cerpas z deni hry takze jsi pozmenil par veci, ale zamer je stejny Smile Pockat co se stane Wink
Lykantropie neni nemoc, avsak dar !

Ziji pro smrt jiných !

Jsem pesimista tak už to chodí Grin

http://www.skyrim..._deniky:23 <---- Vsedni Deniky !
 
fandab1
Takze podle poctu komentaru jste si zvolili ,ze pocka...dobre... Grin

Kapitola 2. Podzemi

Vyhlídka na jeho smrt nebo útěk sice byla lákavá ,ale něco uvnitř mi radilo ,abych to neudělal.Já nikdy nevěřil na vnitřní pocity ,ale tento se nedal brát jako pocit spíš instinkt.Když ten chlap konečně našel to co potřeboval ozvalo se děsivé skřípání a skučení zpoza hrobky až jsem málem vyskočil hrůzou...
Za tohoto děsivého skřipotu se začala hrobka pomalu odsunovat a začali se objevovat schody dolů.Neveřícně jsem tam stál a koukal jak se víko čím dál víc zasunuje až se zastavilo úplně.,,To jsem rád ,že to ještě funguje.´´,řekl muž a začal pomalu scházet po schodech dolů do temna.,,To tam budeš stát a zírat nebo půjdeš za mnou?´´,obořil se na mě.Byl jsem tak překvapený ,že jsem ani nepomyslel na útěk a šel za ním.
Když jsme byli oba vevnitř ,tak zatáhl za páku a opět začal ten děsivý skřipot.Ale tentokrát se víko nezasunovalo právě naopak se vysunovalo zpátky.Muž počkal až deska zajede zpátky a potom šel ještě dál víc do temna.V té chodbě bylo vlhko a po stěnách rostl lišejník a všelijaké mechy ,což zapříčinilo že se kameny drolili a na zemi byli malé kaluže vody.Celou cestu jsem se snažil nespustit toho chlapa z očí ,protože chodba se všemožně klikatila,odbočovala a z odlehlých míst se ozývali zlověstné zvuky.Bohudík jsem mu stíhal a konečně se u jednoho otvoru zastavil.,,Podrž to!´´,přikázal mi a podal mi pochodeň.No podal spíš mi ji vrazil do ruky a málem mě ten bastard podpálil.
Jak mi ji podal ,tak hned se zohnul k otvoru a oddělal pár prken ,která bránila ,aby do otvoru nenakapalo.
A hádejte copak bylo pod prkny?Další temný otvor... Ale na konci tohoto otvoru bylo konečně světlo!
Počkal jsem až muž sleze dolů po žebříku a potom sem se chystal slézt já.,,Nezapomeň tam dát ty prkna jinak by tě to mohlo pěkně mrzet!´´, se ozvalo ze zdola.Zakroutil jsem očima a slezl pár šprušlí dolů ,abych mohl dát prkna do původního stavu.Jak jsem je dal na své místo ,konečně jsem slezl dolů.
Slezl jsem, otočil se a naskytl se mi pohled na obrovskou kruhovou místnost s vodní nádrží.Byl jsem bez pochyby ve starém kanalizačním systému ,který přestal ,,záhadně,, fungovat.Určitě bych ještě chvíli stál a koukal se ,ale ten chlap už zase šel ani se po mě neohlídl.(Teď bych ho už doopravdy podřízl kdybych mohl.) V nádrži bylo ještě pár lidí ,ale ti si mě ani nevšimli.Šel jsem za ním k protější straně nádrže ,kde byl stůl a za ním další neznámá postava.Postavil jsem se vedle toho co mě sem přivedl a čekal ani jsem nevěděl na co.Ten za stolem ani nevzhlédl od knihy do ,které cosi psal a neustále si něco mručel.,,Doufám ,že to je něco důležitého Delvine.Od té příhody s Freyem mám spoustu práce.´´, a odložil pero do kalamáře.Byl to na pohled Nord.Světle hnědé vlasy svázané do spousty copů.Podíval se na mě a na Delvina co mě přivedl a hlesl:,,Nový přírůstek?´´.,,Pokusil se okrást Černošípka.´´ a přidal k tomu pošklebek ,který by zahnal roj hladových kolčaváků.
Brynjolf se na mě podíval a zvedl obočí jakoby říkal: Tenhle?. ,,Ale no toto!To by se Maven zlobila a když by to zjistila!´´ řekl Brynjolf a zasmál se. ,,Ty víš ,že potřebujeme nováčky ,Brynjolfe. Chceš přece vrátit cechu svou pověst ,ne?´´, zavrčel Delvin. ,,Uklidni se. Dobře dej mu nějaký úkol ať vídíme co v něm je.´´, řekl Brynjolf a podíval se znovu na mě.,,A co ty?Chceš se připojit k nám do proslulého cechu zlodějů?´´.
Ani chvíli jsem neváhal.O tomhle jsem snil od chvíle ,když jsem v sirotčinci zjistil jak mám šikovné ruce.(Jednou jsem pomocí šperháku otevřel dveře od spíže.Grelod mě sice zbyla ,ale stálo to za to!)
,,A-ano, chtěl bych...moc!´´, vykoktal jsem ze sebe.,,No vidíš chlapče.´´,řekl Delvin a poplácal mě po zádech.Ovšem málem mi vyrazil dech.,,Teď si můžeš vybrat jestli chceš nějakou práci ode mě nebo Vex.´´
a ukázal na ženu ,která se opírala o zeď naproti a pozorovala nás.
**************************************************************************************
Doufam že se vám 2. část líbila a máme tu další výběr:
Vzít si práci od Delvina. NEBO Vzít si práci od Vex.
Tak a já si jdu založit novou postavu Grin
 
BadWolf
HEJ! To není fér, bylo to vyrovnané, můj komentář měl 1 kvalitní příspěvek, takže podle tvých pravidel by to mělo být vyrovnané!

A doufám že tam nebudeš psát o Nocturnal, to mě pěkne *asralo, že z Cechu udělali bandu fanatiků. Už to není Cech Zlodějů už to jsou jenom Slavíčci. Cech je úplně jinej. Grrr.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
fandab1
Hehe neboj Proc si mysli ze je denik STVURY? Ork
To ho mel zabit a jit dal sam? Grin
Upravil/a fandab1 dne 07.04.2012 16:15
 
BadWolf
fandab1 napsal:
Hehe neboj Proc si mysli ze je denik STVURY? Ork
To ho mel zabit a jit dal sam? Grin


Jo. To če nezabiješ a čekáš je podle mě trochu klišé. Je to všude. Vždycky se pak dostane do nějaké tajné místnosti a tak... A jinak, pokud píšeš tohle, tak bys to měl mít načrtnutý tak abys měl příběh (úplně odlišnej) i kdyby se zvolila tamta možnost Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
fandab1
Tss... Ticho nebudu prozrazovat dej! Grin malem jsem to ted napsal...
Tak od koho si ma vzit praci... U obou to skonci jinak... Wink
 
BadWolf
fandab1 napsal:
Tss... Ticho nebudu prozrazovat dej! Grin malem jsem to ted napsal...
Tak od koho si ma vzit praci... U obou to skonci jinak... Wink


Tak od Vex, ta se mi na rozdíl od Delvina líbí (on je takovej prašivej dědek! No fuj!). Navíc sázím na to že postava by si určitě též vybrala Vex - protože je pěkná a protože s Delvinem má špatné zkušenosti. Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Chell
mne by sa páčilo keby sa stal slávikom. inak, vex Šaman
 
RainBow
Vex, jinak kvaltiní příběh.
 
SuperHunter
Vex
 
Chell
nemislým si že v tomto prípehu bude pokračovať. Sad škoda Sad
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Deník khajiita » Skyrim - Váš svět 62 10.08.2015 16:16
Výňatky z Dovahkiinova deníku » Skyrim - Váš svět 5 15.03.2015 14:29
Z deníku draughira » Skyrim - Váš svět 21 24.01.2015 14:13
Deníky lovce odměn » Skyrim - Váš svět 30 17.10.2014 18:00
Deník Drakozrozeného Archív příběhů a her 21 19.08.2014 19:36
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 2568 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 5883 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 3793 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 3198 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 10104 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 5653 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 4901 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 4888 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 5896 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist