Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
FUS RO DAH!
Rhobar II
Grin Grin Grin

Upravil/a Rhobar II dne 24.03.2012 23:08
 
evika
to je móc pěkný!!!!
 
anakon4
to jem taky viděl ale tohle je drsnější

U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
JohnYsh
GrinGrinGrinGrinGrin tak to je best Wink
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Honzas4400
U mě zase vítězí tohle...

Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
JohnYsh
Jojo to jsem viděl a kamoš říká že je to prý v NASA.Že to poznal podle nějaké cedulky či co.
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Rhobar II
JohnYsh napsal:
Jojo to jsem viděl a kamoš říká že je to prý v NASA.Že to poznal podle nějaké cedulky či co.
jj, vsimni si tu cedulku na dverach Wink
 
DynastyMan
Asi jste nikdy neviděli Brainiac: Šílená věda co? Ty magory bych poznal na 100 honů... Vy NASÁci
 
Johny
Ty koxo tak to je hustý :-D Ta babča jak se proletěla :-D
Victory or Sovngarde ! ! !
 
BadWolf
....mmm....mmmm.... CHA CHA CHA CHA CHA Grin Grin Grin Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
anakon4
Kdyby to byla NASA tak ti tři týpci jsou už těd na hřbitově ve Springfieldu Grin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Elipsa
U mě vítězí dvě. A to tyto :

1)

2)

Upravil/a Elipsa dne 26.03.2012 20:17
 
Dron
Nejvíc se v tom druhým videu tlemím těm kachnám Grin
 
BadWolf
Tak tomu druhému videu se řechtám jako hovado. Ale ani ne kvůli těm FUS RO DAH (nejlepší je druhý a poslední) ale tomu že tam slyším tu českou parodii Grin! To mě jednou zabije!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
anakon4
Ten tom a jerry je dobrej ale ty kachny jsem moc nepochopil.
Není tam vidětco se stalo.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Dron
anakon4 napsal:
Ten tom a jerry je dobrej ale ty kachny jsem moc nepochopil.
Není tam vidětco se stalo.


No typiju to na výtr, ale mě se prostě líbí je to fouká pořád dál a dál a tam máme je z toho zmatená Smile
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist