Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Patch 1.5
kevin36
Mě to nestahuje vůbec nic a v kování mám párkrát lockup failed taky poraďte někdo jak ten patch stáhnout.
 
hruzisak
Jsem na tom stejně, místo názvů Kovářství se mi ukazuje lookp failed.
 
Wolf5cz
To se mi stalo teď taky, ale mám to u jednoho NPCčka místo jména, u kování sem nekoukal.
To co to stahovalo byla aktualizace, ale ne hry. Po dokončení mi vyskočilo oznámení, že Creation Kit byl aktualizován.
Offiko patch zatim ještě asi neni, krom bety.
 
http://wolfovo-hrani.webnode.cz/
flatoutik
Tak asi tak no,to je škoda.Doufám že vyjde co nevidět.
 
kevin36
Na pár místech se mi to prostě z ničeho nic objevilo nechápu navíc jsem si stáhnul nové skse na verzy 1.5 a staré už tam není. Nové skse nejde rozeběhnout že prej potřebuje aktualizovat na verzi 1.5 rád bych ale nejde to.
 
Altazar
Zdravim.
Chci se zeptat jestli někdo s ofiko verzí už vyřešil ten problém když se místo kovářstvý ukazuje právě to lookp failed. Betu patch 1.5 nemám. Před pár dny něco jakoby steam stáhnul ale neukázal se mi co stahoval, potom až stáhnul něco ke CK. Skusil sem vypnout všechny mody a zapnout hru a nic tak se chci zeptat zdali tento problém má i někdo další kdo má steam hru s češtinou. Díky za odpověď
 
nagasadowcz
tak to vám bohužel nepomůžu, mě se nic takového nestalo a patch už je oficiálně vydaný (žádná beta). taky mi dlouho nešlo stáhnout patch 1.4, ale to jsem vyřešil tak, jak jsem psal už předtím. jinak já to hraju v angličtině, tak to možná zkuste přepnout a třeba zpátky na cz. nvm, nic jiného mě nenapadá. kdyžtak jedině zazálohovat savy a přeinstalovat skyrim. přeju hodně štěstí Wink
 
flatoutik
Ale když to přepnu na ANG tak se hra začne instalovat znova ne?
 
PepekCZ
cs lidi tady je 1.5 patch ke stáhnutí(nemusíte mít origoš verzi je to cracklej patch) http://www.skidro...oaded.html
 
flatoutik
A nesmaže se save ze hry? Mám origoš a u jedný hry se mi to už stalo.
Upravil/a flatoutik dne 21.03.2012 17:33
 
Orim
Save sa nezmaze.Ked tak si ho zalohuj.

moroght-diky moc......
Upravil/a Orim dne 21.03.2012 17:47
 
kevin36
Save se ti nesmaže je uležené jinde než hra. Já to teď přeinstaloval na anglickou verzi patch 1.5 se instaloval automaticky ale zase to nestahuje češtinu.
 
kevin36
Takže vše se mi nainstalovalo v pohodě ale hrát nemůžu protože mě totálně spadl steam.
 
flatoutik
A ká mam dat tu slozku kevine? mylsim tu rupdate TESV
 
kevin36
flatoutik napsal:
A ká mam dat tu slozku kevine? mylsim tu rupdate TESV


Teď neví o čem mluvíš jestli myslíš ten stažený update tak nevím mě to stahuje automaticky.
 
flatoutik
Ne myslím to co sem dal moroght ten cracklej update,
 
Orim
Nahradit subory v hre, subormi zo zlozky rupdate7-tesvs.

Data do Data, Strings do Srings - proste prepistat subory atd...
Upravil/a Orim dne 21.03.2012 19:03
 
flatoutik
Okej dobre ale nema sa jeste ty string prepisovat na CZECH?
 
Orim
Nie, to iba ked mas original hru.Inak sa nechava normalne english

priklad - Skyrim_English.DLSTRINGS

Inak v STRINGS su iba 3 subory update, takze cestina zatial ostava z verzie 1.4
Upravil/a Orim dne 21.03.2012 19:09
 
flatoutik
Original mám.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
Unofficial legendary patch Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 2 26.02.2017 10:48
Unofficial Skyrim Legendary Edition Patch Skyrim - modifikace 1 24.10.2016 15:11
PATCH Archív zodpovězených dotazů 3 02.03.2014 14:48
patch na esberna Skyrim - modifikace 6 08.08.2013 21:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist