Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Stormcloak nebo Legie
BadWolf
anakon4 napsal:
Vitek22:to by bylo nazasmátí kdyby to bylo myšleno jako vtip.
Říkáš že Cyrodiil drží Thalmor na uzdě?
Tak proč je sakra tahali do Skyrimu když je podle tebe drží na uzdě?
Můj názor je kdyby byl Ulfric trochu mírnější na toho kdo není nord ale pořád lepší než banda nějakej zkorumpovanejch císařských a tlupu špičatých uší kteří nemyslí na nic jiného než na moc.


1: Císařství tam Thalmor nezvalo ten se tam nasoukal sám.
2: Kde si jako přišel k tomu že Císařství je zkorumpované?
3: Ulf podle mě taky myslí na moc, ale narozdíl od Thalmorů i na svůj lid. Jen poznámka.
4: Jestli ještě někdo napíše "Vysocí Elfové" (myšleno Thalmoři) tak se naštvu. Thalmor je Thalmor, ne celá rasa Vysokých Elfů Angry. Je to vidět v předchozích dílech: Pokud se dostanete pod jemnou šlupku arogance atd. dostane rasu civilizovanou se zájmy v hudbě, architektuře, magii atd. Moc pěkná rasa Smile.
5: Stejně si myslím že Thalmor bude brzo svržen. A kdo to udělá? Obyvatelé Letních Ostrovů, Valenwoodu, Eylsweru. Jim se to nelíbí. O to víc neházet je dohromady s Thalmory.
- 4. se netýká příspěvku anakon4 ale je to obecně myšleno
Upravil/a BadWolf dne 13.03.2012 20:46
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
anakon4
Co vím tak tak Thalmora ovládá Císářství to ale není žádná novinka
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
BadWolf
anakon4 napsal:
Co vím tak tak Thalmora ovládá Císářství to ale není žádná novinka


To není pravda. To už by Thalmor přece dávno nechal rozpustit Legii a Císařství obsadil. Oni uzavřeli mír s určitými výhodami pro Thalmory. To bylo mimo jiné: Zákaz uctívání Talose, povolení zatýkat a nakládat podle svého s uctívači Talose, předání jižního Hammerfallu Aldmerskému spolku (ale ten se nedal) a ještě něco možná Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Outlaw
Ja som si zvolil impérium, pretože mi bol Ulfrik od začiatku nesympatický a išlo mu len o trón...tie politické prieťahy sa určite naučil od našich politikov Wink
Ale na mierovej konferencií som vždy vyhnal zástupkyňu Talmoru...Talmor je hnus...
Inak moje postavy sú imperiálka,khajit,breton a wood elf...takže...skyrim nordom moc neuznávam, ale aj tak by som ten Skyrim nechcel, je tam len zima a doskové chatrče Grin
 
anakon4
Dyt te nikdo nenutí to hrát outlaw klidně si čekej rok na elsweyr a ty tvé kočky nebo kdy to chtěj vydat a skyrim nech být
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Outlaw
anakon4 napsal:
Dyt te nikdo nenutí to hrát outlaw klidně si čekej rok na elsweyr a ty tvé kočky nebo kdy to chtěj vydat a skyrim nech být


Prečo, v Skyrime je ešte veľa mešcov plných a veľa nordských hrdiel na podrezanie. Mám ešte stále svôj chlpatý kožuch, kožušinové oblečenie a premenu z mačky na vlkolaka...
Čo sa týka lesného elfa, Nordovia bohužial nevynikajú v lukostrelbe ani v tichom pohybe...sú tak neopatrní že by som im podrezal hrdlo aj krompáčom Grin
 
Lunthatcoss
Já osobně jsem šel k bouřným hávům. Proč Nordy tolik utlačují?? Co je hlavní příčina této situace?? Já jsem zásadně pro aby celé provincii vládli pouze Nordové Wink
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
BadWolf
Lunthatcoss napsal:
Já osobně jsem šel k bouřným hávům. Proč Nordy tolik utlačují?? Co je hlavní příčina této situace?? Já jsem zásadně pro aby celé provincii vládli pouze Nordové Wink


Příčina situace - Ulfrik Bouřný Háv. Kdyby nezačal vzpouru bylo by všechno OK. Dřiv měl každý doma tajnou svatyni Talose, ale potom Ulfrik upoutal Thalmory a ti začali zatýkat. A jinak - Nordi jsou svobodní. Jediné co je dělá trochu nesvobodnými je Zlatobýlý Konkordát - ale tam je problé jen s Talosem, viz. výše. Říkám vám kovář Alvor je jeden z nejmoudřejších lidí ve Skyrimu... ale řekne vám to jenom když na začátku jdete s Hadvarem Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lunthatcoss
BadWolf napsal:
Lunthatcoss napsal:
Já osobně jsem šel k bouřným hávům. Proč Nordy tolik utlačují?? Co je hlavní příčina této situace?? Já jsem zásadně pro aby celé provincii vládli pouze Nordové Wink


Příčina situace - Ulfrik Bouřný Háv. Kdyby nezačal vzpouru bylo by všechno OK. Dřiv měl každý doma tajnou svatyni Talose, ale potom Ulfrik upoutal Thalmory a ti začali zatýkat. A jinak - Nordi jsou svobodní. Jediné co je dělá trochu nesvobodnými je Zlatobýlý Konkordát - ale tam je problé jen s Talosem, viz. výše. Říkám vám kovář Alvor je jeden z nejmoudřejších lidí ve Skyrimu... ale řekne vám to jenom když na začátku jdete s Hadvarem Wink


Ale kdyby Ulfrik nezačal vzpouru, Nordi by se i nadále báli a nesměli by veřejně projevovat své vyznání. Co je špatného mít svůj vlastní názor a uctívat Talose?? Proč se to Thalmorům ( nenávidím je ) nelíbí?? Mají snad nějaký skrytý záměr na ovladnutí říše či faktické zničení a vyhlazení Nordů?? Konkrétně jim vadí jen náboženství? či nedokážou uznat Talose??
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
BadWolf
Lunthatcoss napsal:
BadWolf napsal:
Lunthatcoss napsal:
Já osobně jsem šel k bouřným hávům. Proč Nordy tolik utlačují?? Co je hlavní příčina této situace?? Já jsem zásadně pro aby celé provincii vládli pouze Nordové Wink


Příčina situace - Ulfrik Bouřný Háv. Kdyby nezačal vzpouru bylo by všechno OK. Dřiv měl každý doma tajnou svatyni Talose, ale potom Ulfrik upoutal Thalmory a ti začali zatýkat. A jinak - Nordi jsou svobodní. Jediné co je dělá trochu nesvobodnými je Zlatobýlý Konkordát - ale tam je problé jen s Talosem, viz. výše. Říkám vám kovář Alvor je jeden z nejmoudřejších lidí ve Skyrimu... ale řekne vám to jenom když na začátku jdete s Hadvarem Wink


Ale kdyby Ulfrik nezačal vzpouru, Nordi by se i nadále báli a nesměli by veřejně projevovat své vyznání. Co je špatného mít svůj vlastní názor a uctívat Talose?? Proč se to Thalmorům ( nenávidím je ) nelíbí?? Mají snad nějaký skrytý záměr na ovladnutí říše či faktické zničení a vyhlazení Nordů?? Konkrétně jim vadí jen náboženství? či nedokážou uznat Talose??


Říkám promluvte si s Alvorem - pokud jste na začátku šli s Hadvarem. Dříve to Nordům ani moc nevadilo, ve Skyrimu nebyli agenti co by je zatýkaly, a každý měl tajnou svatyni s Talosem. To že to Thalmorům vadí je věc druhá, a v jiném tématu o Thalmorech (Thalmoři fuj - se to jmenovalo myslím) jsem psal že mi (hráči TES) si zasloužíme být bohy více než Talos který jenom založil říši. Já zachránil celý NIRN a nejsem bůh! Ale Thalmoři jsou vedle, nesnáším je, přečti si to fórum. Tohle je SPARTA!!!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lunthatcoss
Díky, přečtu. Stejně nechápu Nordy že jim nevadí takovej nátlak. Jsou to přeci hrdí válečníci a nebejt Ulfrika tak sou jako myši v díře..Knight
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
BadWolf
Lunthatcoss napsal:
Díky, přečtu. Stejně nechápu Nordy že jim nevadí takovej nátlak. Jsou to přeci hrdí válečníci a nebejt Ulfrika tak sou jako myši v díře..Knight


Jak říkám. Nebejt Ulfrika všechno je v pohodě a my by jsme se mohli připravovat na válku proti Thalorům. Ale o tom Ulfrik nechce slyšet. Neche slyšet že kvůli němu Thalmoři zatýkají lidi v noci, nechce slyšet že kvůl němu je Skyrim na padnutí. Nechce slyšet moje Fus.. Ro.. DAH!!!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Lunthatcoss
Oběti jsou vždy nějaké a Ulfrik akorát upozornil na situaci a má vlastní zájmy ato stát se nejvyšším. Kdyby to nechali namě, bylo by to tak lepšíKnight
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
fandab1
Já se pridal k Stromcloaks protoze s nema soucitim...
Jak Ulrik rekl: Skyrimsky velekral by mel byt pravy nord a ne loutka Thalmoru... A to se z velekrale stalo jen loutka Thalmoru.
A nezacali nahodou valku elfove?Pritrajdali si do Ciirodilu s vozem plnym hlav Cepeli a chteli po cisari aby prijal jejich podminky...Prijal?Neprijal... A vysypali ty hlavy...Je tohle normalni?Kde mate tu rasu milovniku umeni?Asi umeni sekani hlav ci co... Grin
No tak se stalo ze jsem dobyl spolecne s Bournymi havy Samotu, zabil Tulia a skoncil to predstaveni s loutkama...
Ale neco upoutalo mou pozornost pred Tuliovou smrti: Copak to nechapes?Thalmor nas donutil vysilat nase muze zbytecne na smrt... Jak videt Thalmor zosnoval dalsi OBROVSKOU intriku...
Tohle je muj nazor nechci nikoho urazet... Smile
 
fandab1
BadWolfe kdyz chces byt tak moc bohem tak ja te zacnu uctivat... Grin
OOOooo... Mocny Badwolfe! Vzyvam te! Grin
Upravil/a fandab1 dne 06.04.2012 15:09
 
BadWolf
Tulius má pravdu. Píše se o tom i v Thalmorských záznamech v jejich Velvyslanectví. Wink
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
El Burro
Z ciste pragmatickeho hlediska tu schazi moznost 'C' - byt apolitickym clenem ve hre a nepripojit se ani k Imperials, ani k Stormcloaks. Ani jedno ve vysledku neprinese hracove postave zadny hmatatelny zisk nebo vyhodu.

Imperium chtelo postavu na pocatku hry setnout na spalku jak slepi.ci (popravit), duvody proc nevime, muzeme se pouze dohadovat ... pouze hraci rasy Khajiit si muzou byt duvodem jisti - kradli kone nebo pasovali skoomu. Nicmene, dokud neprohopsate horicim barakem a nerozhodnete se bud jit s blondakem nebo tim druhym blondakem, je to tak 50/50. Ani jedna strana proste neni to pravy orechovy.

Imperium muzete opravdu prirovnat k Rimu a k tomu typkovi z Asterixe, myslim ze mu rikali Julek Caesar, nebo tak nejak. Mel pekny mesto a ovladal spoustu zemicek okolo, dalo by se rict, ze tak trochu siril civilizaci, i kdyz pod urcitym utlakem puvodniho obyvatelstva, ale brano ad absurdum, dalo se pod nim zit i docela pokojne, kdyz clovek drzel hubu a krok mel klid. A kdo chce Talose, tamma ve skrini jeho amulet a drzi ho v srdci, pravy buh ziv je v lidech, ne ve chramech.

Stormclaks je, bez prominuti, horda plebsu. Neco jako francouzsti revolucionari v cele Robespierrem, kteri umeli jen rvat z plnych plic volnost rovnost bratrstvi, ale jakmile jim kdokoliv rek, ze je to blbost, poslali ho na gilotinu. To samy je Ulfric a ten jeho nohsled, aneb 'je s nama nebo je proti nam'. Veli bande, ktera je samostatne nemyslicim celkem, takze bohuzel cokoliv jim nakuka, oni mu to bezbreze veri. V pripade viteztvi teto strany je emigrace ze Skyrimu ne o premysleni, ale o okamzitem provedeni, nez Ulfric zavre hranice a postavi zed jak v Berline.
Upravil/a SkyrimAdmin dne 06.04.2012 18:18
We who are strong ought to bear with failings of the weak, and not to please ourselves.
 
BadWolf
El Burro napsal:
Z ciste pragmatickeho hlediska tu schazi moznost 'C' - byt apolitickym clenem ve hre a nepripojit se ani k Imperials, ani k Stormcloaks. Ani jedno ve vysledku neprinese hracove postave zadny hmatatelny zisk nebo vyhodu.

Imperium chtelo postavu na pocatku hry setnout na spalku jak sle!@#%§ (popravit), duvody proc nevime, muzeme se pouze dohadovat ... pouze hraci rasy Khajiit si muzou byt duvodem jisti - kradli kone nebo pasovali skoomu. Nicmene, dokud neprohopsate horicim barakem a nerozhodnete se bud jit s blondakem nebo tim druhym blondakem, je to tak 50/50. Ani jedna strana proste neni to pravy orechovy.

Imperium muzete opravdu prirovnat k Rimu a k tomu typkovi z Asterixe, myslim ze mu rikali Julek Caesar, nebo tak nejak. Mel pekny mesto a ovladal spoustu zemicek okolo, dalo by se rict, ze tak trochu siril civilizaci, i kdyz pod urcitym utlakem puvodniho obyvatelstva, ale brano ad absurdum, dalo se pod nim zit i docela pokojne, kdyz clovek drzel hubu a krok mel klid. A kdo chce Talose, tamma ve skrini jeho amulet a drzi ho v srdci, pravy buh ziv je v lidech, ne ve chramech.

Stormclaks je, bez prominuti, horda plebsu. Neco jako francouzsti revolucionari v cele Robespierrem, kteri umeli jen rvat z plnych plic volnost rovnost bratrstvi, ale jakmile jim kdokoliv rek, ze je to blbost, poslali ho na gilotinu. To samy je Ulfric a ten jeho nohsled, aneb 'je s nama nebo je proti nam'. Veli bande, ktera je samostatne nemyslicim celkem, takze bohuzel cokoliv jim nakuka, oni mu to bezbreze veri. V pripade viteztvi teto strany je emigrace ze Skyrimu ne o premysleni, ale o okamzitem provedeni, nez Ulfric zavre hranice a postavi zed jak v Berline.


Velice dobrý příspěvek, myslím si skoro to samé. Mimochodem já jsem na straně C. Ani Císařství mi úplně nevyhovuje ale určitě mi vyhovuje víc než Vycpávky.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
fandab1
El Burro napsal:
Z ciste pragmatickeho hlediska tu schazi moznost 'C' - byt apolitickym clenem ve hre a nepripojit se ani k Imperials, ani k Stormcloaks. Ani jedno ve vysledku neprinese hracove postave zadny hmatatelny zisk nebo vyhodu.

Imperium chtelo postavu na pocatku hry setnout na spalku jak sle!@#%§ (popravit), duvody proc nevime, muzeme se pouze dohadovat ... pouze hraci rasy Khajiit si muzou byt duvodem jisti - kradli kone nebo pasovali skoomu. Nicmene, dokud neprohopsate horicim barakem a nerozhodnete se bud jit s blondakem nebo tim druhym blondakem, je to tak 50/50. Ani jedna strana proste neni to pravy orechovy.

Imperium muzete opravdu prirovnat k Rimu a k tomu typkovi z Asterixe, myslim ze mu rikali Julek Caesar, nebo tak nejak. Mel pekny mesto a ovladal spoustu zemicek okolo, dalo by se rict, ze tak trochu siril civilizaci, i kdyz pod urcitym utlakem puvodniho obyvatelstva, ale brano ad absurdum, dalo se pod nim zit i docela pokojne, kdyz clovek drzel hubu a krok mel klid. A kdo chce Talose, tamma ve skrini jeho amulet a drzi ho v srdci, pravy buh ziv je v lidech, ne ve chramech.

Stormclaks je, bez prominuti, horda plebsu. Neco jako francouzsti revolucionari v cele Robespierrem, kteri umeli jen rvat z plnych plic volnost rovnost bratrstvi, ale jakmile jim kdokoliv rek, ze je to blbost, poslali ho na gilotinu. To samy je Ulfric a ten jeho nohsled, aneb 'je s nama nebo je proti nam'. Veli bande, ktera je samostatne nemyslicim celkem, takze bohuzel cokoliv jim nakuka, oni mu to bezbreze veri. V pripade viteztvi teto strany je emigrace ze Skyrimu ne o premysleni, ale o okamzitem provedeni, nez Ulfric zavre hranice a postavi zed jak v Berline.


EHMM...
0) Nejak to zacit muselo..Lepsi zacatek nez se probudit a nevedet kdo jsi... Grin Smile
1) Tamten neni blondak ten Imperial ten ma hnedy vlasy...
2) To nemuzes prirovnat k Juliu Caesarovi kdepak mame Thalmor?Kde mame utlacovani Cisarstvi?Nikde...
3) Bourne Havy NEJSOU jako Francouzsti revolucionari... Ve Skyrimu musel uz nekdo rici NE! A taky...
4) Ulfrik ma proc se mstit Thalmoru zabili jeho otce a on byl veznen v Cidhenskem dole...Pote se vratil do Vetrneho Zlebu a lide prahli po pomste,po krvi a po svobode...
5) Jaka berlinska zed?Tak snad je jasne ze uzavre hranice,posili posadky aby zabranil Thalmoru vniknuti...
Upravil/a fandab1 dne 06.04.2012 15:18
 
BadWolf
fandab1 napsal:
El Burro napsal:
Z ciste pragmatickeho hlediska tu schazi moznost 'C' - byt apolitickym clenem ve hre a nepripojit se ani k Imperials, ani k Stormcloaks. Ani jedno ve vysledku neprinese hracove postave zadny hmatatelny zisk nebo vyhodu.

Imperium chtelo postavu na pocatku hry setnout na spalku jak sle!@#%§ (popravit), duvody proc nevime, muzeme se pouze dohadovat ... pouze hraci rasy Khajiit si muzou byt duvodem jisti - kradli kone nebo pasovali skoomu. Nicmene, dokud neprohopsate horicim barakem a nerozhodnete se bud jit s blondakem nebo tim druhym blondakem, je to tak 50/50. Ani jedna strana proste neni to pravy orechovy.

Imperium muzete opravdu prirovnat k Rimu a k tomu typkovi z Asterixe, myslim ze mu rikali Julek Caesar, nebo tak nejak. Mel pekny mesto a ovladal spoustu zemicek okolo, dalo by se rict, ze tak trochu siril civilizaci, i kdyz pod urcitym utlakem puvodniho obyvatelstva, ale brano ad absurdum, dalo se pod nim zit i docela pokojne, kdyz clovek drzel hubu a krok mel klid. A kdo chce Talose, tamma ve skrini jeho amulet a drzi ho v srdci, pravy buh ziv je v lidech, ne ve chramech.

Stormclaks je, bez prominuti, horda plebsu. Neco jako francouzsti revolucionari v cele Robespierrem, kteri umeli jen rvat z plnych plic volnost rovnost bratrstvi, ale jakmile jim kdokoliv rek, ze je to blbost, poslali ho na gilotinu. To samy je Ulfric a ten jeho nohsled, aneb 'je s nama nebo je proti nam'. Veli bande, ktera je samostatne nemyslicim celkem, takze bohuzel cokoliv jim nakuka, oni mu to bezbreze veri. V pripade viteztvi teto strany je emigrace ze Skyrimu ne o premysleni, ale o okamzitem provedeni, nez Ulfric zavre hranice a postavi zed jak v Berline.


EHMM...
0) Nejak to zacit muselo..Lepsi zacatek nez se probudit a nevedet kdo jsi... Grin Smile
1) Tamten neni blondak ten Imperial ten ma hnedy vlasy...
2) To nemuzes prirovnat k Juliu Caesarovi kdepak mame Thalmor?Kde mame utlacovani Cisarstvi?Nikde...
3) Bourne Havy NEJSOU jako Francouzsti revolucionari... Ve Skyrimu musel uz nekdo rici NE! A taky...
4) Ulfrik ma proc se mstit Thalmoru zabili jeho otce a on byl veznen v Cidhenskem dole...Pote se vratil do Vetrneho Zlebu a lide prahli po pomste,po krvi a po svobode...
5) Jaka berlinska zed?Tak snad je jasne ze uzavre hranice,posili posadky aby zabranil Thalmoru vniknuti...


0) Já zbožňuji začátky kdy se probudím a nevím kdo jsem. Takový začátek Morrowindu mě bere pokaždé když si trochu pohraji s osvětlením.
2) Nemůže. Ale obyvatelé žijí v podstatě stejně.
3) Ale jsou. Kdyby neřekli NE tak by to bylo docela v pohodě... Alvor...
4) Ano, ale jen IDIOT to dělá takhle.
5) On myslel, že tam nebude moct nikdo. Což je pravda. A i když si to Ulfíček neuvědomuje, bez ostatních ras kterých je ve Skyrimu hafo, půjde ekonimika do ******.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Khajit nebo Argonian nebo Redguard? Za koho hrát? Skyrim - dotazy, návody,.. 11 03.04.2017 20:39
Upír nebo Vlkodlak Skyrim - dotazy, návody,.. 4 04.08.2016 10:11
TESO:TU - Imperial Edition (koupit nebo ne?) Pokec - TES:O 9 10.08.2015 20:25
Cicero svatba módem nebo cheatem? Skyrim - dotazy, návody,.. 10 27.04.2015 22:44
Bouřný háv nebo Císařský voják Archív zodpovězených dotazů 67 07.03.2014 18:56
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist