Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nastavení češtiny na steamu
linus04
Zdravím, mám takový problém s češtinou. Po posledni aktualizaci jsem najednou měl hru v angličtině. Na steamu jsem si teda nastavil zpět češtinu a ze složky kde mám hru zmizelo asi 1,4GB dat, ale žádné další se mi už nestáhly. Hra tedy nešla spustit. Musel jsem tedy nastavit zpět angličtinu a počkat až se ty zbylé soubory dostahují. Hru mám teď ale v angličtine... Nevíte někdo co s tím? Koukal jsem na net že bych si češtinu stáhl někde jinde a pak ji tam přidat ručne, ale bude fungovat? Nenašel jsem češtinu pro posledni verzi hry, bude fungovat čeština pro starší verzi?
 
ruzickalad
Mám stejný problém,češtinu jsem stáhnul ale nepomohlo to.Snad někdo poradí.
 
linus04
Tak uz sem reseni asi nesel. Na steamu jsem nechal nastaveni anglictiny, pockal jsem az se mi stahnou vsechny potrebne soubory a z ulozto jsem si stahl cestinu na verzi 1.4.21. Launcher je sice v anglictine, ale hra jede hezky cesky Smile
A tahle blbost se steamem me pekne nasr... koupim si hru za takovy prachy a pak takovy problemy. Hraju teda v rezimu offline, na achievementy kaslu a steam dam online jen kdyz budu chtit novy patch. A je to Smile
 
JC666
to je důvod proč většina lidí stahuje ...
 
PepekCZ
Stáhněte si tenhle http://www.ulozto...21-0-4-rar patch s nejnovější verzí(není podstatné) a je tam ta čeština tu překopírujte do hry a pokud vám bude padat tak změňte např Skyrim_English na Skyrim_Czech(Pouze změnit název) Přeji hodně štěstí Wink
 
linus04
co myslis tim at zmenim ten nazev na Skyrim_Czech? kde to mam zmenit?
 
PepekCZ
podívej se do složky Skyrim/data/Strings a tam dej tu češtinu . v tej češtině je soubor skyrim-interface.bsa ten překopíruj do Skyrim/data
 
linus04
Tak ok mam to tam a hra je v cestine... Uvidime jestli to bude padat. Diky za pomoc Wink
 
linus04
moroght napsal:
pokud vám bude padat tak změňte např Skyrim_English na Skyrim_Czech(Pouze změnit název)

ale zvedavost mi stejne neda Smile co si myslel timhle jaky ty soubory bych mel prejmenovat kdyz mi to bude padat?
 
PepekCZ
Já jsem myslel to že je to podle druhu hry jelikož já jsem si stáhnul patch byl anglickej a k tomu byla čeština tak to musí bejt prostě Skyrim_English.Pokud ty to máš přez steam tak to normálně přejmenuj na Skyrim_Czech.Chápeš?
 
linus04
asi sem blbej, ale nechapu... myslis tyhle soubory prejmenovat na Skyrim_Czech? :

Skyrim_English.DLSTRINGS
Skyrim_English.ILSTRINGS
Skyrim_English.STRINGS
Update_English.DLSTRINGS
Update_English.ILSTRINGS
Update_English.STRINGS
 
PepekCZ
Přesně to udělej :Skyrim_English na Skyrim_Czech a Update_English na Update_Czech
 
linus04
Diky moc za pomoc a trpelivost Wink
 
PepekCZ
Neni zač! Jsem rád že jsem mohl pomoc Smile Takže to funguje? Grin
 
linus04
Zatim hraju v pohode, uvidim jak to bude vypadat dlouhodobe Wink
 
Magdos
Prosím a kde ty složky najdu Skyrim/data/Strings tohle nikde nemůžu najít mam stejný problém naběhne mne bethseda a pak to slítne mam origos a nevim co s tím. Taky nevím co s tím a kde to najít Skyrim_English.DLSTRINGS
Skyrim_English.ILSTRINGS
Skyrim_English.STRINGS
Update_English.DLSTRINGS
Update_English.ILSTRINGS
Update_English.STRINGS
 
kevin36
Tam kde máš nainstalovanou hru Steam\steamapps\common\skyrim\Data\Strings.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Magdos
Tak jsem to překopíroval přejmenoval a všecko možný dokonce jsem vzal cely steam i z druhého pc a nahrál ho sem a stále to padá :-(
 
kevin36
Tak vyzkoušej vše přeinstalovat a vyčistit registry znovu nainstalovat a uvidíš.
Nepřišli gumičky. Všechno vylejt Kubrte.
 
Magdos
tak uz jsem to vykoumal díky všem za rady ale byli to mody.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Enderal - lokalizace do češtiny Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 3 01.02.2017 11:48
Neukládá se nastavení ovládání Skyrim - dotazy, návody,.. 2 28.05.2015 11:32
Nastavení nesmrtelnosti. Skyrim - dotazy, návody,.. 7 28.03.2015 23:52
Vyjadrenie CENEGY .ODOMKNUTY SKYRIM +DLC na STEAMU Skyrim - obecně 20 11.02.2013 12:44
!!! Přátelé na Steamu !!! Skyrim - obecně 27 15.07.2012 01:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8038 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist