Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vaš level a spec
Riodrian
Ahoj, snad to tu ještě není (já to nenašel) - jen podobnou anketuSmile
Rád bych měl přehled o levelech a zaměření našich hrdinů Skyrimu...
Např:
Já - Riodrian
Level: 37
Zaklínač - obouručka, alchemka,resto, těžká zbroj a kovářstvý

Výhody:
spousta pomocných lektvarů a jedů na zbraň, slušná DMG zbraní

Nevýhody:
občas jsem v boji neohrabanej (ale to bude spíš mnou než tou obouručkou).

Obtížnost jedu Mitr / Velmistr - nejvic me stvou magove se zpomalenimSmile
Upravil/a Riodrian dne 20.11.2011 03:22
 
Arnim Daggerfall
Nazdar. Ar´Dagg. Level: 15. Válečník - jednoručka, těžká zbroj, destrukce, kovářství, krytí. Výhody: kombinace damage zbraní a těžké zbroje ze mě dělá obrněný tank, plus kombinace základních a středních kouzel ohně a ledu nepřátelům pěkně zatápí. Nevýhody: absence silných kouzel a uzdravování, někdy ve zbroji pomalý, slabý na lukostřelbu. Shrnutí: Velká úspěšnost hrubé síly, kouzla používám jako doplněk na střední úrovni (max.), slabší odolnost vůči silným kouzlům. Jsem Warrior, ne Wizard.
 
Hadrabant
Hadrbant - lvl 30 Nordsky kovar - kovarina, tezka zbroj, dve zbrane, dvourucka(momentalne deadricka) obnova

Vyhody: obourucka na nepretele co nekouzli aby sem vykryl utoky, dve zbrane na kouzelniky, vysoke HP, slusna dmg

nevyhody: obcas je problem s nepratelskym magem nebo elementem
 
Arnim Daggerfall
A tady je příspěvek mého bráchy, který používá stejný port, jak já.

zdravim, postava Mandasgarth level 8
postava argoniansky zlodej (paceni zamku,plizeni,lehka zbroj,obnova,jednorucky zdrane (hlavne dyky),iluze a vyvolavani
vyhody: obratny pri loupezich, tiche zabijeni, slusna zakladna kouzleni a zachazeni s kratkymi cepelemi
nevyhody: velke problemy s tezkotonaznimi souperi, slaba uroven destrukce
suma sumarum: loupit a tise vrazdit, vyhybat se otevrenym soubojum
 
Mara
aj ksem ocekaval .. mel sem 6lv a ted sem zacal od znova xD x) ... semnou to bude na dlouho x) ale celkove sem odehral 12h
Mááára
 
skeve
Mám dotaz, jsem Nord level 9, ale nemůžu nikde ve hře najít, jakou mám specializaci, či povolání. Může mi někdo poradit, kde to najdu, nebo kde se specializace vybírá. Díky moc za rady.
 
nerevare
ja som Nord.
level-3
zameranie- bojovník s jednoručným mečom a štít
výhody- môžem niekoho len tak "přeříznout" občas nejaký ten lektvar
nevýhody- pri viacerých protivníkoch to nezvládam.
Je tu ON! Nášho srdca šampión! Náš SKYRIM!!!
wow Luk Ork
 
Riodrian
skeve napsal:
Mám dotaz, jsem Nord level 9, ale nemůžu nikde ve hře najít, jakou mám specializaci, či povolání. Může mi někdo poradit, kde to najdu, nebo kde se specializace vybírá. Díky moc za rady.


Já myslím, že to tam nikde není, prostě si sám určuješ jakou kobinaci skillu budes hrat a z toho i pojmenujes svuj specSmile 1H + stit + resto = Paladin, zamky, plizeni, luk = Zlodej, atd...
 
Karlos
tak po celo víkendovém hraní jsem na tom takto: Smile

Rasa: Nord
Lvl: 20
zaměření: destruktivní kouzla: převážně tedy plameny a ohnivé střely.
jinak využívám kouzla jako mágova lucerna protože v těch dungeonech neni nic vidět Grin a samozžejmně léčení.
v pravé ruce Meč z nebeské oceli vylepšený na prvotřídní a popřípadě Císařský luk svazování.

to vše za 19. hodin a 49 minut
 
nagasadowcz
ja byl na 5/6 lvl nord valecnik (jednorucka+magie niceni), ale postavu jsem ulozil a zacal odznova, protoze se mi magie ve skyrimu libila tak moc, ze jsem se rozhodl pro specializaci na ni. takze ted jsem bretonsky kouzelnik na 3. lvl a mirim rovnou do ledohradu na univerzitu a plnit questy/plenit dungeony, vydelavat, koupit dum, koupit kone a s takhle solidni postavou si najdu nejakeho mistra jednorucek a zaplatim si vycvik, abych pak v poradne bitve (nebo souboji s drakem) nebyl odkazany jen na magii. jinak misto zbroje mam ted habit pridavajici manu a zlepsujici jeji regeneraci. toz to je muj plan Smile
 
Mamutos
Tak já mám imperiala zloděje, má lvl 22, kapsář, vrah, vyháčkování zámků, plížení, lukostřelba, destruktivní magie, alchymie
Výhody: Před těžkým protivníkem se dá proplížit pryč, hodně peněz vykrádaček, rychlost, tiché zabíjení
Nevýhody: Malé poškození, když se na mě seběhne více tužších protivníků, tak je jen horko-těžko udolám, celkově velká zranitelnost, což mi docela vadí.
 
Trhanec
Jak nastavit, aby dokončovací údery byly z pohledu první a né třetí osoby? Zatím mi to ukazalo jen animimaci z třetí osoby, já chci z tý první jak na videích.
 
Honzas4400
Trhanec: Nijak, občas je to z třetí a někdy z první.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
castle
Nazdar:Jméno Castle Horn :9 level
Výhody :Zakončovací útoky a dva meče, těžká zbroj, proti více nepřátelům, je to divné ale zabijím je lehčeji než po ..... 1, 2, 3 :Nevýhody občas nemotorný a netrefím se Grin Grin

http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Flecheete
Flecheete, level kolem 15... nevím přesně.
Jsem takový sniper. Specializuju se na útoky z dálky (lukem), plížení, melee jednoruč, light armor. Jasně že resto, lockpick a podobné hrátky.
Hraje se mi dobře, jen občas je jeden člověk ze skupiny silný jako prase (jiné zastřelím na jednu ránu, a tenhle se drží a nechce zhebnout).
Problémy mám, když se na mě vyřítí celá skupina nepřátel (aktuálně poslední zkouška před vstupem do Legií - ta pevnost na H) a utluče mě čepicema, nemám na ně obranu.
 
Marien
Marien, luk a dýka, otrávené. Specializace na tichou práci. Magie jako pomocná dovednost. Jsem nevyzpytatelný a řídím se vlastními pravidly a vlastním smyslem pro spravedlnost.
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Jecman
takze moje postava ma 12lvl, je to khajit, plizeni, luk, lehka zbroj, 1rucka,kovani +lehka magie (hlavne led na zpomaleni)
klady: proti lidem a zveri dobra dmg, stealth killy
nevyhody: skoro nemozne zabit nahodne letajici draky, proti trollum a vetsim nepratelum nevyhoda
 
Mates-daoc
24 Level , nord, full tank , ( težka zbroj, kování, jednoručka,obouruční , alchemka )
 
Paraxus
Rasa: Lesní elf
Level: 20
Specializace: Lukostřelba, plížení, lehká zbroj

Výhody: Sniper mode + bullet time, akčnost postavy, vychutnávání si každého střeleného šípu do nepřítele, plížení (miluji, když jsem před skrčený před nepřítelem a on mne ani přes to nevidí a následně inkasuje do čela šíp)
Nevýhody: Je těžké bojovat proti odolným a rychlým nepřátelům. Většinu času se u toho člověk celkem dost zapotí a nadře. Zejména u draků (nevím jak to je u jiných class, tudíž se to špatně porovnává), malá výdrž a odolnost, těžké porážení mágů

Shrnutí: I přes občas větší nevýhody je pro mne toto vždy jasná a pro mne nejzábavnější volba

Upravil/a Paraxus dne 14.11.2011 10:41
 
McBrideCZ
LvL 19, Nordic Warrior

Specializace: Dvouruční zbraně, těžká zbroj, kování.

Výhody: Vysoká odolnost díky těžké zbroj ale hlavně ničivá síla dvouručních zbraní. Momentálně používám Elven Warhammer (vylepšený). Většina obyčejných protivníků jde na 1 úder...Na tužší stačí shout na sražení(nevím přesně jméno) a dobít je na zemi než se zvednou. Kouzelníci nejsou problém, shout na sprint vás dopraví témeř ihned na melee range a pak jdou dolů na 1-2 power attacky. Draka na zemi lze ubít poměrně lehce, problém je jedině když pořád krouží.

Nevýhody: Kladiva jsou pomalé, musíte se naučit odhadovat pohyb nepřátel. Pomalý leveling zbroje, často si nepřítel ani nesekne...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Jaký máte level a kolik máte Played? Skyrim - obecně 35 09.04.2016 21:13
Level Skyrim - dotazy, návody,.. 6 08.11.2015 21:49
Level 7 party Thalmor Archív zodpovězených dotazů 7 04.03.2014 20:22
Level Archív fóra 14 19.06.2012 15:51
Level scaling Archív fóra 28 16.11.2011 16:10
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8043 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist