Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kovařina
TOM_cz
dalu78 napsal:
myslím, zřejmě ... hezké slova, ale nezpracované kožešiny z vlka mám, kožené prožky z kůže mám taky - to není problém - problém je ten, že mi kovárna vůbec nenabízí možnost udělat kožešinové věci. Můžu dělat věci usňové, kožené, železne, ocelové, ... a mnoj´ho jiných - ale kožešinové prostě NE. Ty v navídce prostě nejsou. Musím mít nějaký lvl kovařiny nebo kožešinové věci se dělají někde jinde?

Ano máš pravdu, v češtině se v questu předmět jmenuje jinak než v kovárně.. proto jsem přepl na angličtinu a hraju v ní....

Jestli si zpravně pamatuju tak by to měla být tato (nevím jak je to přesně v cz):
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20110917202355/elderscrolls/images/d/d5/Hide_Helmet.png
 
Hanzales
dalu78 napsal:
Ambushc napsal:
dalu78 napsal:
Zdar,

zasekl jsem se u výroby kožešinové helmy. Poradí někdo, kde a z čeho se dá udělat? Kožená helma není problém, ale kožešinová ano Smile

Díky za rady



Na kožešinovou helmu musíš mít myslím kůže nezpracované a pak kožené proužky zřejmě a můžeš jí vyrobit v jakékoliv kovárně ale já celou kovařinu udělal v bílém průsmyku za branou u tý ženský Smile))


myslím, zřejmě ... hezké slova, ale nezpracované kožešiny z vlka mám, kožené prožky z kůže mám taky - to není problém - problém je ten, že mi kovárna vůbec nenabízí možnost udělat kožešinové věci. Můžu dělat věci usňové, kožené, železne, ocelové, ... a mnoj´ho jiných - ale kožešinové prostě NE. Ty v navídce prostě nejsou. Musím mít nějaký lvl kovařiny nebo kožešinové věci se dělají někde jinde?


Jestli myslíš ten úkol "vyrobit kožešinovou helmu" tak vyrob koženou.... v tom konkrétním případě jde asi jen o chybu v překladu ;o) Taky po mně chtěl kožešinovou a já koukal, že umím udělat zatím jen koženou, tak jsem udělal tu a úkol se posunul dál ;o) ...
 
dalu78
Hanzales napsal:
dalu78 napsal:
Ambushc napsal:
dalu78 napsal:
Zdar,

zasekl jsem se u výroby kožešinové helmy. Poradí někdo, kde a z čeho se dá udělat? Kožená helma není problém, ale kožešinová ano Smile

Díky za rady



Na kožešinovou helmu musíš mít myslím kůže nezpracované a pak kožené proužky zřejmě a můžeš jí vyrobit v jakékoliv kovárně ale já celou kovařinu udělal v bílém průsmyku za branou u tý ženský Smile))


myslím, zřejmě ... hezké slova, ale nezpracované kožešiny z vlka mám, kožené prožky z kůže mám taky - to není problém - problém je ten, že mi kovárna vůbec nenabízí možnost udělat kožešinové věci. Můžu dělat věci usňové, kožené, železne, ocelové, ... a mnoj´ho jiných - ale kožešinové prostě NE. Ty v navídce prostě nejsou. Musím mít nějaký lvl kovařiny nebo kožešinové věci se dělají někde jinde?


Jestli myslíš ten úkol "vyrobit kožešinovou helmu" tak vyrob koženou.... v tom konkrétním případě jde asi jen o chybu v překladu ;o) Taky po mně chtěl kožešinovou a já koukal, že umím udělat zatím jen koženou, tak jsem udělal tu a úkol se posunul dál ;o) ...


To já zkusil taky, ale úkol se dál neposunul Sad No, uvidíme, vyzkouším to udělat ještě v jiném městě a vrátit se k němu.
 
TOM_cz
dalu78 napsal:
To já zkusil taky, ale úkol se dál neposunul Sad No, uvidíme, vyzkouším to udělat ještě v jiném městě a vrátit se k němu.

Udělal jsi tu, co jsem tady dal obr. ?
 
Hanzales
tá má situace byla u kováře v Bílém Průsmyku při takovém tom "školení" Smile Prostě chtěl kožešinovou helmu jako tuším 4 předmět a já mohl zatím jen koženou, tu jsem udělal a on ji sebral jako splněno... Vlastně jenda ze dvou chyb, na které jsem zatím narazil. Druhá byla taková, že jsem musel jistou mříž po otevření klíčem ještě znovu zavřít a otevřít i pákou opodál a až pak chachar co byl vevnitř uvězněn vylezl ven Smile

jinak super vlákno. Kovařinu jsem nechal zatím stranou a právě jsem se chystal najít něco slušného, co by se dalo očarovat obrovskou duší, kterých jsem si už pár polapil Smile Ale po přečtení toho threadu asi v baráku vysypu všechno haraburdí a jdu sbírat a těžit a vyrábět a prodávat Grin ...aspoň už taky vím, naco v truhle skladuju ty dračí kosti a šupiny Shock)
Upravil/a Honzas4400 dne 17.11.2011 16:16
 
Honzas4400
Hanzales: Používej EDIT prosim.

Jinak se mi zdá kovařina zbytečná, až na dračí brnění Grin Že bych to začal levelovat.. ? Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Doomex
Konečně můžu říct že jsem hrdým vlastníkem daedrického brnění Knight (i s legendarním vylepšením Grin)
http://img535.imageshack.us/img535/6253/2011111700005.jpg
 
TOM_cz
Jinak jak už tady psali tak nejlepší, nejlevnější jak se zlepšovat v kovařině je lovit zvířata a z nich vyrobit kožešiny a z nich kožené proužky (v poměru 1:2) a pak vyrábět "leather bracers" na ruce stojí vás 1kůži a 2kožené proužky. Nestojí vás to nic a kovařina letí nahoru...
 
Kapr
vyplati se to vubec k necemu? a kolik maj ty veci tak cca armor? ja jsem na levelu asi 28 a mam 368(a to mam nejaky ocelovy brneni(ne vsude)

a jeste jedna otazka:vi tady nekdo presne z ceho muzu delat ty trpaslici cihlicky(ingoty)?!?
Vetsina kramu co jsem sebral nejde(a jeste to ranec vazi)
Jo a da se neco delat s tim srdcem toho obrovskyho strazce(nevim jak se jmenuje)ale je zlatej a trpaslici vyroby)
 
Hanzales
Honzas4400 napsal:
Hanzales: Používej EDIT prosim.

Jinak se mi zdá kovařina zbytečná, až na dračí brnění Grin Že bych to začal levelovat.. ? Grin


Omlouvám se, jen mne to nenapadlo pak spojit :/
...no kvůli tomu dračímu brnění myslím ;o) Teda doufám, že bude i nějak silnější na ten enchant.
 
Honzas4400
Mám dotaz lidi, nevíte kde získat "Čistý malachit" ? Potřebuji to na vylepšení mého super-duber nového skleněného meče Pfft
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Agrael
Honzas4400: Objevuje se u obchodníků od 20 levelu... nebo natěžíš v dole.

- Nevíte kde sehnat srdce daeder ? Zatím mám jen jedno potřebuji aspoň další 4 na zbroj a zbraň.
- Taky se vám zdá kovařina nevyvážená ? Začínal jsem s koženou pak platovou a teď budu kovat daedrickou Grin a to jsem ještě nešel do jiného města než Whiterun pořád je co dělat.

Upravil/a Agrael dne 18.11.2011 00:26
 
Freani
No já zatím přišel jen na jediný zdroj srdcí z Daeder. A to je Dagonova svatyně, dostaneš se k ní, když budeš dělat quest pro místní muzeum v Jitřence / Dawnstar (min. level pro quest má být 20). Nepřátelé se postupem času respawnují, tak tam vždy po nějaké době můžeš skočit, dvě daedry na tebe vyběhnou před chrámem, dvě další jsou uvnitř a máš vyděláno na brnění. Navíc s nepřáteli se respawnují i itemy, takže vždy když tam půjdeš, tak si připrav dost místa v inventáři. Je to jedna místnost plná skvělého lootu k prodeji (očarované předměty + materiál na výrobu trpasličích ingotů). A také se tímto questem dostaneš k Dagonově dýce, která má jako očarování malou šanci na instant kill nepřítele.
Upravil/a Freani dne 18.11.2011 09:49
 
Hadrabant
Sdrce z deader se nahodne generujou u alchymistu takze muzes projit vsechny alchemisty a najit bude 4 nebo 1 nebo i zadny u nich udelas par questu von se jim inventar znovu vgeneruje a muzes zkusit znovu stesti

jinak co si pamatuje tak je jedno srdce v Jorvaskru v misto kde sedi Kodlak - na stole na taliri
 
ZeRen
Freani napsal:
No já zatím přišel jen na jediný zdroj srdcí z Daeder. A to je Dagonova svatyně, dostaneš se k ní, když budeš dělat quest pro místní muzeum v Jitřence / Dawnstar (min. level pro quest má být 20). Nepřátelé se postupem času respawnují, tak tam vždy po nějaké době můžeš skočit, dvě daedry na tebe vyběhnou před chrámem, dvě další jsou uvnitř a máš vyděláno na brnění. Navíc s nepřáteli se respawnují i itemy, takže vždy když tam půjdeš, tak si připrav dost místa v inventáři. Je to jedna místnost plná skvělého lootu k prodeji (očarované předměty + materiál na výrobu trpasličích ingotů). A také se tímto questem dostaneš k Dagonově dýce, která má jako očarování malou šanci na instant kill nepřítele.


já to srdce mám a k dagonově svatyni sem se dostal náhodou, žádné mise pro muzeum sem nedělal a mám lvl 15, ta svatině je v nejzápadneším městě a stačí projít kolem vchodu(je to dům) kde vás oslový nejaký čaroděj a chce po vás pomoc, jak tam vejdete se dveře zamčou a po nějaké době na vás ten čaroděj zaútočí, po vítěztví se otevřou dveře do svatyně kde dostanete úkol dostat tam dalšído čaroděje(budete muset do divočiny a tam jsem to srdce myslím dostal od mrtvoly ,ale nejsem si jistý) a jakse vám to povede dostanete rozkaz ho mučit a poté zabít(nebrání se) a po splnění dostanete super palcát
 
TOM_cz
Jinak jak co nejlépe vylepšit vaši zbroj/zbraň:
1-být co nejlepší v "kovařině" - podle toho jaký máte "level" v kovařině, tak podle toho je pak lepší i vaše vylepšení (jedná se o ten názav za vylepšenou věcí - legendární atd.)

2- "okouzlit" si oblečení - okouzlit si oblečení kouzlem které vám pomáhá při vylepšování (EN - fortify smithing).
Takto očarovat lze jen tyto věci (stačí ty nejobyčenější věci):
-brnění
-rukavice
-prsten
-amulet
(já takto se svou postavou získal cca 50% navíc)

3- použít Elixir kováře - elixír který vám na 30s zaručí lepší vylepšování zbroje/zbraně, existují ve verzi 50%, 30% a 20% (ty jsem měl já)

A výsledek ? Tak třeba luk který má v základu 50 já z něj "vymáčkl" 105 a Dračí zbroj z 51 na 107..
Ale jde to ještě mnohem víc, záleží na to jak si očarujete oblečení v bodě 2.
 
fishus
chtel jsem se zeptat : jakto ze muzu vylepsovat veci na verzi KVALITNI (2.stupen) jako (trpaslici, ocelova platova) , kdyz mam odemcenou jen tu zakladni vlastnost v kovarstvi - vyroba ocelovych zbroji a zbrani a vylepsovani o 2ktat - ... neni to nejaka chyba ? to bych mohl podle me vylepsovat az si odemknu ty dalsi vyroby kvalitnejsi zbroje atd. ne ? dik za odpoved ...
 
Kresuky
je to blbý,ale jak jste sem dali ty fotkyGrin??
Ork
 
tonym95
já ted kovám skleněný no kovám snažim se hledat surky protože ani kováří neprodáváají čistej malachit bo co potřebuju Grin (alespon ne na mim levelu Grin)
 
gogo
ako vyrobim z vytazenej rudy ingoty??
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Kovařina Archív zodpovězených dotazů 7 03.10.2012 21:26
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist