Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Kovařina
Agrael
Začínám skillovat kovařinu a nevím si rady se sháněním materiálů na konkrétně elfskou zbroj - kůže nejsou problém ale kov jde jedině draze nakupovat... zatím jsem nenašel jiné naleziště než železné rudy a ještě velmi málo. Nevíte o nějakých velkých nalezištích ? Je nutné kovy nakupovat nebo je jich v přírodě tak málo že se nevyplatí ani hledat ?
 
Honzas4400
Je několik způsobů jak materiál zíkat.

1) Vytěžení
- Většinou blízko hor, v dungeonech nebo často v Markarthském dole (vězení).

2) Nákup
- Prostě to nakoupíš Smile

3) Krádež
- Rudy / Ignoty se většinou náchazej u různých kovářům u ponků.

Já osobně nejvíce preferuji krádež Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Agrael
Železné, ocelové ignoty nejsou problém je jich dostatek.. spíše mě zajímají vzácnější kovy.
 
Honzas4400
Maximálně nakoupit nebo opravdu v dungeonech, já už sem teda potkal Dwemerské stroje, a nepřeju je vám, ale padá z nich velmi kvalitní věc, jak jen se menovala. Dwemerská pevná ocel myslim Smile
V kovařině nejsem všema deseti takže to byla moje max. rada :/
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Riodrian
Shanim kde se da dle navodu výšeSmile (taky preferuju bod 3.)
ale pořád je nedostatek, celkově dost trpím nedostatkem finacíSmile
každej level se snažím dát spoň 3x trenink, skilluju alchemku a kovářstvý = prachy došliSmile
když najdete důl na zlato dejte vědětSmile a nemusí to být je důlSmile
 
Arnim Daggerfall
Normálně je stačí nakutat, nebo prostě štípnout. Koupit to je pod úroveň. A zároveň skillovat kovářství. Jak se dostanete v kovařině nad 30, tak výsledek je už poznat.
 
Hadrabant
nejsnazsi je kupovat zelezne ingoty a kuze a nasledne vyrabet zelezne dyky - levne a rychle a pokud ty dyky pak budes prodavat po jednej tak si vytrenujes i presvedcovani

Ja sem takhle pres ty dyky a zbroje co sem pouzival dotah kovarinu na 100 Smile
 
BigHarold
No nevím já jsem si se naučil kouzlo transmutace a tim ze železné rudy uděkám stříbrnou a ze stříbrne zlatou. Teď je jen otázka zda to je jediná transmutace ve hře nebo jsou i jiné na jiné kovy.
Železné rudy je dostatek. No a korund (myslím) se dá natěžit u Vorařova (přejdeš řeku a než půjdeš nahoru k Svatyní černé řeky nebo co to je) tak hned dole u řeky vlevo od cesty je naleziště.

Navíc je otazkou jestli ty naleziště mají dané pevně nebo se relativně náhodně generují.
 
Kasha
Já jsem objevil kouzlo, které promění železo ve stříbro a stříbro ve zlato Smile
 
Riodrian
Blbej dotaz - jak se dela z rudy ignot?

BTW - co je to za kouzlo a kde si ho sehnal?Smile
Upravil/a Riodrian dne 13.11.2011 12:04
 
Honzas4400
Riodrian: Ve slévárnách, je u to takových větších kováren, a myslim že i u nebeské kovárny Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Riodrian
Honzas4400 napsal:
Riodrian: Ve slévárnách, je u to takových větších kováren, a myslim že i u nebeské kovárny Smile


JJ, moc diky uz sem to taky naselSmile najednou mi skill leti nahoruSmile
 
Agrael
Vyplatí se vyrábět šperky zkoušel to někdo ?
 
Tib3rian
Riodrian: Ja mam to kouzlo taky a vubec nevim, kde jsem ho sehnal Smile Vypada jako tyrkysova energie ve tvaru rudy a jmenuje se Transmute(v anglictine)
Upravil/a Tib3rian dne 14.11.2011 12:27
 
Kapr
Dotaz:z tech trpaslicich stroju jak padaj ty ohromny kusy jakyhosi ci co zeleza....z nich se da taky neco udelat?
Jinak jak dlouho musim neco kutat? chvilku jsem zkousel zlato(asi 1 min) a nic Grin

Jinak k tem sperkum:no ja nevim jak vam ale mne ne....mam u sebe(a v dome) takovej prstenu a nahrdelniku ze nevim co s nima) Jedinej zasadni problem je ze obchodnici uz u sebe nemaj nekonecno penez...coz je blby...a je pak dost tezky si poradne vydelat..
 
BigHarold
Add trpasličí stroje: Ano to co z nich padá se požíva na ingoty trpasličího kovu.
Add kutání: Když kutáš tak ti to vlevo nahoře píše co jsi vykutal. cca každych 30 vteřin.těžíš rudu a občas i nějaký ten kamínek. No a kutáš dokuď to nevytěžíš většinou 2 a 3 točky
Add prsteny: no ta výroba se podle mě nevyplatí pokuď na tom chceš vydělávat.Rozhodně se to nevyplatí pokuď ten matroš kupuješ ale přesně jsem to nepočítal jestli je lepší prodat zlato a kameny zvlášť nebo to udělat do amuletu/prstenu a pak prodat.
Add peníze: No nekonečno peněz maj ale né hned. Jednou za čas se jim ta zásoba peněz navýšší.nevým jak to je časově jestli jednou denně nebo za několik dnů. A rozhodně neprodávat u jednoho obchodníka pak mu ty peníze dojdou rychle. Kromě kamených obchodů se dá prodávat i na tržišti.Mě se teda věci nehromadí.Zbroje a zbraně nemám žádne jen pokuď jsou nějak zajmavé tak si je nechávám. No a pokuď plánuješ si zbrně dělat i s očarováním (nenašel jsem zatím nikoho kdo by to dělal tak stejně čast zbraní/zbrojí/amuletu rozebereš aby jsi se to očarování naučil)Jediné co se mě hromadí jsou ingoty,kameny a dračí kosti a šupiny na pozdější využití
 
Hadrabant
Nevim kam to napsat, a jelikoz sem si to vykoval tak asi sem Smile
Mam kompletni deadrickou zbroj a kompletni saru zbrane take deadrickych Smile
 
BigHarold
Tak dej někam screeny jak to vypadá. Sám nevím jestli z Orčí půjdu na deadrickou nebo si počkám a udělám si dračí set.
Zatím tahám vyrobné Orčí brnění,Orčí přilbu.Na orčí rukavice mě chybí matroš.Boty se mě nelíbi a štít i když je hezkej taky nemám paš tahám trpasličí (jediné co jsem si sám neudělal) který ma 12% odolnost proti magii (nebo 15%?). no a trpasličí sekeru do jedné ruky taky vlastní výroby( dává myslím větší dmg než ta orčí myslím). vše co jsem si udělal je vylepšeno co to povolilo.
 
Doomex
Deadrická zbroj je k vidění například v tomhle videu


Upravil/a Doomex dne 14.11.2011 14:12
 
BigHarold
No já myslel že se s ní pochlubíš ty Smile

EDIT: Teda Hildebran když si jí udělal Smile
Upravil/a BigHarold dne 14.11.2011 14:24
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Kovařina Archív zodpovězených dotazů 7 03.10.2012 21:26
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist