Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Bitva o kopec.
Chell
netuším ako sa to GLaDOS podarilo ale pridala si ta do svojej zbierky testovacích subjektov a to znamená že kopec je...
chvíla napätia....
GLaDOSin
sakra
no nič použijem tajní rer ktorí poznám len ja a ktorí ma premení na draka a v tejto podope je vysvetlím že kopec je môj
a kopec je môj.Drak
 
JohnYsh
jo jenže přijde Dovahkiin použije drakobijný řev a pak tě zabije.A kopec bude můj Smile
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
koniaash
Nechápu o čem se tady hádáte. Už před deseti lety jsem si koupil monopol na vlastnictví kopců. Handrkujete se o cizí majetek, parchanti, kuš, mazejte, než pustím psy!
 
hRDLA
To zas někdo otevřel? Grin Já sem toto pomohl rozjet (klidně se koukněte na první stranu) a tak podle prvotního práva (snad se neozve Aster nebo Derdevill Grin) mi kopec náleží

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
anakon4
Budu se s tebou soudit protože kopec byl dvakrát můj a tvůj už ne.
Přizvu si Dablova advokata.
Kopec je můj a protože už mě ser*** tak jdu do oblivionu Mehruna Dagona i s tím kopcem a jestli ho chcete tak si pro něj pojdte.
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Chell
ja nepatrím k syrimkím drakom tým pádom na mna rev nepôsobí
kopec je môjLuk
 
Aster
Najmu si na tebe DB, ty tě zabijou a hádejte co : THE HILL IS MY (kopec je MŮJ!!)Drak
 
hRDLA
Aster napsal:
Najmu si na tebe DB, ty tě zabijou a hádejte co : THE HILL IS MY (kopec je MŮJ!!)Drak


Zatkne tě gramatická policie ( píše se MINE - asi) a kopec je můj

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Aster
hRDLA napsal:
Aster napsal:
Najmu si na tebe DB, ty tě zabijou a hádejte co : THE HILL IS MY (kopec je MŮJ!!)Drak


Zatkne tě gramatická policie ( píše se MINE - asi) a kopec je můj
Jakoby nestačilo že mam prázdniny Grin Vezmu si 100000000septimů a podplatim tě dam ti do ruky pivo,medovinu,.... a dohodnu se s tebou že budem mít kopec spolu : THE HILL IS OURS!!! Grin
 
Faelian
Já to udělám jednoduše, zavolám na ten kopec Khajiity, oni ten kopec ukradnou a pak mi ho prodaj a kopec je můj.
 
Aster
Faelian napsal:
Já to udělám jednoduše, zavolám na ten kopec Khajiity, oni ten kopec ukradnou a pak mi ho prodaj a kopec je můj.
Já a HRDLa(sorry jestli to píšu špatně) na něm pořád sme kopec je stále náš Grin
 
Faelian
Tak tam ještě pošlu bandu banditů a oni vás rozsekaj! Grin A kopec už bude můj.
 
Aster
Ehm banditů? děláš si srandu? si myslíš že by mě nebo jeho rozsekali? seš vtipnej Grin kopec je stále náš. Grin
 
Faelian
Rozsekali, protože je naučim Thu'um a použijou na vás Fus ro dah a vy z toho kopce slítnete Pfft Grin a kopec bude můj
 
JohnYsh
Lidé se Thu'um učí velmi dlouho pokud nemaj v sobě dračí krev..Takže si to jaksi nedomyslel. Grin A já vám na nějaký kopec kašlu Grin
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
Faelian
To je sice pravda, ale tihle bandité jsou nacheatovaní takže to umí ! Grin
 
Parrot
Upřímně pochybuji, že by s tebou hRDLA sdílel kopec Grin Zvlášť po tom, dnes už slavném, citátu : The Hill is my

Každopádně, nic není vaše, protože Chucka Norrise nic nezničí. Ale jestli vám to udělá radost tak...
Majitele kopce pošlu do Helgenu a můj kámoš Hadvar tě na tom seznamu PŘEČTE a Alduina sejmu dřív, než tě zachrání.
Tzn : Jsi mrtev !

Kopec zabere East Empire Company a já ho od ní koupím, protože prodám Alduinova varlata jednomu nejmenovanému obchodníkovi
( Melkor, pššt ) a ten si z nich udělá drink, který mu šlohnu a donutím ho vypít jednomu Thalmorskýmu kolaborantovi. No jo, ale tomu zmetkovi narostou svaly a vystřelí mě až...až...až... pryč. Sakra ! Thalmor ( a jejich kápo Faelian ) se převlíknou za bandity a můj kopec obsadí. A to se mi nelíbí. Proto si zavolám týpka, který po nich bude chtít Cd-key a uplsuje je k smrti.
Tzn : kopec je... jeho :-/
Ale banda Císařských majitelů originální verze hry ho začne stírat tak moc, až se vypaří. Juhůůů ! Ale co s těmi majiteli originální hry ? Jednoduše, řeknu jim, že hRDLA napsal další část té své povídky a oni rychle zmizí, aby mu mohli napsat, že je to jejich nejoblíbenější spisovatel na světe a podobný patolízalský kecy. Mezitím se na MŮJ kopec nastěhuje parta podobnejch šílenců, kteří začnou povídky psát taky a začnou všude dávat transparenty : "hRDLO, nevadí ??" Pak mi začnou spamovat : "Kde jsi sebral tu cool zbroj, co máš v galerii hrdinů ? Té, kterou udělal náš bůh BadWolf ?
No co, jsem nasranej a tak jim řeknu, ať jdou pryč. A oni šli ! Šli odpovídat "trollům", kteří remcají, že se jim nový patch 1.5 nestáhl, protože se neumí podívat do hry.
Pak se stane ale strašlivá věc. Všichni kolem mě jsou moderátoři. VŠICHNI !!!!! To znamená, že by mi mohli sebrat můj kopec. Na to jsem neměl nervy, protože 80% z nich byli blbové ( s max. 30-ti příspěvky ) a tak jsem potřeboval dovolenou
A vzhledem k tomu, že jsem Parrot tak jsem si zaletěl k nejbližšímu stromu. ALE ! Kdyžtunáhle se objevil jeden nejmenovaný Paparazzi ( BadWolf ) a vyfotil mě. Začal vytrubovat, není to Parrot ? Nebo Melkor ? rofl... a to mě tak dožralo, že jsem šel zpět na můj kopec. A postavil jsem si tam hospodu ( bez Caps ).

A tak vás prosím, milí zlatí, nechte mě alespoň pro dnešek být. Chci si dopít svůj drink. Pak zase můžete můj skromný kopeček ( ve skutečnosti meziplanetární černou díru, protože to, co jste na ten kopec poslali, je neskutečný ) dobývat.
Děkuji.
Váš Parrot

PS : Omlouvám se všem, které jsem urazil. Ale to byl účel...
Upravil/a Parrot dne 05.04.2012 22:09
 
BadWolf
Parrot napsal:
Upřímně pochybuji, že by s tebou hRDLA sdílel kopec Grin Zvlášť po tom, dnes už slavném, citátu : The Hill is my

Každopádně, nic není vaše, protože Chucka Norrise nic nezničí. Ale jestli vám to udělá radost tak...
Majitele kopce pošlu do Helgenu a můj kámoš Hadvar tě na tom seznamu PŘEČTE a Alduina sejmu dřív, než tě zachrání.
Tzn : Jsi mrtev !

Kopec zabere East Empire Company a já ho od ní koupím, protože prodám Alduinova varlata jednomu nejmenovanému obchodníkovi
( Melkor, pššt ) a ten si z nich udělá drink, který mu šlohnu a donutím ho vypít jednomu Thalmorskýmu kolaborantovi. No jo, ale tomu zmetkovi narostou svaly a vystřelí mě až...až...až... pryč. Sakra ! Thalmor ( a jejich kápo Faelian ) se převlíknou za bandity a můj kopec obsadí. A to se mi nelíbí. Proto si zavolám týpka, který po nich bude chtít Cd-key a uplsuje je k smrti.
Tzn : kopec je... jeho :-/
Ale banda Císařských majitelů originální verze hry ho začne stírat tak moc, až se vypaří. Juhůůů ! Ale co s těmi majiteli originální hry ? Jednoduše, řeknu jim, že hRDLA napsal další část té své povídky a oni rychle zmizí, aby mu mohli napsat, že je to jejich nejoblíbenější spisovatel na světe a podobný patolízalský kecy. Mezitím se na MŮJ kopec nastěhuje parta podobnejch šílenců, kteří začnou povídky psát taky a začnou všude dávat transparenty : "hRDLO, nevadí ??"
No co, jsem nasranej a tak jim řeknu, ať jdou pryč. A oni šli ! Fakt !
A vzhledem k tomu, že jsem Parrot, tak jsem si musel odpočinout a zaletěl jsem si zaletět k nejbližšímu stromu. ALE ! Kdyžtunáhle se objevil jeden nejmenovaný Paparazzi a vyfotil mě. Začal vytrubovat, není to Parrot ? Nebo Melkor ? rofl... a to mě tak dožralo, že jsem šel zpět na můj kopec. A postavil jsem si tam hospodu ( bez Caps ).

A tak vás prosím, milí zlatí, nechte mě alespoň pro dnešek být. Chci si dopít svůj drink. Pak zase můžete můj skromný kopeček ( ve skutečnosti meziplanetární černou díru, protože to, co jste na ten kopec poslali, je neskutečný ) dobývat.
Děkuji.
Váš Parrot


Ten Paparazzi jsem já! Tady já! Já! Grin
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Parrot
A proto tě mám nejradši...dáš si se mnou drink ?
 
BadWolf
Parrot napsal:
A proto tě mám nejradši...dáš si se mnou drink ?


Jasně... Wink akorát mi tam nedávej jed, jo.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bitva o Kopec - pokračování Hry 467 12.03.2015 20:25
Bitva učenců Skyrim - obecně 7 27.01.2015 20:39
Haluz - bitva na pláních Skyrim - zajímavosti 8 16.02.2012 00:30
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4085 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8048 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5470 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4648 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12483 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7326 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7416 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist