Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co podle Vás chybí dokonalosti Skyrimu
dragonlord
Mě ve skyrimu vadí hlavně nereálné luky mám rád dlouhé luky anglickýho typu.Meče jdou ale do skyrimu se vůbec nehodí podle mě hnusný přeplácaný a mimozemšťanský daedrický set.
Ale jinak to jde, líbí se mi elfská protože vypadá jako galadhrimská zbroj z Pána prstenů.
 
skyrim.4fan.cz
MDenisa
Jojo Warband je parádní hra a co postrádá v grafice nahrazuje v bojovém systému, teda pokud si to nenastavíte na to nejlehčí, ale je to paráda v tom že si určujete jakým směrem povedete ránu, pod jakým úhlem provedete útok nebo blok (u šípu to hraje velkou roli, budete mít štít moc dole a BUM headshot).

Kdežto u skyrimu se mi zdá, že to je jen souboj kdo koho dřív ukliká, ale líbí se mi tam ta svoboda, ikdyž té by se taky dalo něco vytknout ...

Ale tak nic není dokonalý že jo, ale co mě nejvíc se*e tak je že nemůžu bojovat z koně(když už za tu herku vypláznu talíř tak ať taky aspoň trochu jede a navíc taky nevydrží trochu tvrdší dopad ze skoku, beru že nevydrží pád z deseti metru, ale když pojde sotva po metrovym dopadu to už radši kašlu na koně a mastim to pěšky) jo a ten Shadow (ten černej kůň) trochu nechápu, drak ani obr ho nezabije, ale trochu větší skok a už leží, to je vážně logický.

No taky mě štve, že když dokončíte hlavní linii a tudíž zachráníte pomalu celej svět, tak se s váma dál baví jako s nějakým blbcem a mají na vás narážky, takže zásluha? Žádná (někdy si řikám, že jsem je radši nenachala Alduinovi sežrat a hlavně ty otravný děcka)

A taky by tam mohly být o něco zajímavější vedlejší questy, většinou je to pořád to samé, jdi támhle a přines tohle (půl hodiny lítáte v nějakých kobkách kde vás přepadaj rádoby "nespočinuté" potvory a na konci je jen nějaký to zlato, ta kravina pro kterou jste šli a pak možná nové slovo moci k řevům, ze kterých používáte stejně asi jen tak nanejvýš tři nebo pět.

No ale to bysme od tvůrců chtěli moc.
I tak přes své chyby je Skyrim jedna z mích oblíbených her Smile
Upravil/a MDenisa dne 07.03.2012 21:43
 
Johny
Bahnoob napsal:
Btw pro přesnost, tohle neni warband, ale ta nadcházející hra. Tohle je Warband
Nejsem si totiž jistej jestli jste mě pochopili Wink

Jj, pochopil jsem. Komentoval jsem tu War of Roses. O warbandu jsem dosud neslyšel, ale nejsem moc příznivcem MMORPG. I když tohle bude asi jen bitevní MMO že?
Upravil/a Johny dne 08.03.2012 01:24
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
MDenisa napsal:
No taky mě štve, že když dokončíte hlavní linii a tudíž zachráníte pomalu celej svět, tak se s váma dál baví jako s nějakým blbcem a mají na vás narážky, takže zásluha? Žádná (někdy si řikám, že jsem je radši nenachala Alduinovi sežrat a hlavně ty otravný děcka)

No jo, to máš jako když se Frodo a Sam (ve filmové verzi LotRa!) vrátí do Kraje po tom co zničí Saurona a zachrání tím Středozem. Taky je mají jen za nějaké šuliny co si odjeli na výlet ;-)
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Vitek222
ě se tam nelíbí to že je tam moc málo cechů a málo herních možností.
Např.:

chtěl bych aby se šlo přidat k zapřísáhlím,nebo k nějaký skupině banditů
nebo si otevřít vlastní krám
a taky se mi nelíbý délka hl. dějové linie je tak krátká že i bratrstvo je delší,
a taky delší linii zlodějského cechu,a o družníkách ani nemluvím(pidi linieGrin)
a to z těma zbraněma že vypadaj jek z nějaké jiné galaxie je pravda.jediná věc z deadr. zbroje je meč - ten je moc pěkný
stejně tak by jsem chtěl kopí,kuše,řemdihy a halapartnyGrin
(čaroděj z kopímGrin)
je te jen můj názor!(ale přesto je to hra mezi mími nejoblíbenějšími)
Jsem háklivej na Grafiku - je to má vrozená schopnost.

sláva Ufrikovi,největšímu blbečkovi ze Skyrimu!


12.9.2012 21:50 - mích prvních 1000 příspěvků



Já si tohodle smajlíka nikdy neodpustím - Grin

Jsem povýšen na Falmera takže trochu úcty... :-D!!!

Čepele se zbaběle schovávají před Thalmorem a pak Drakorozeného ukecaj k tomu aby ve Skyrimu hájil jejich zájmy!!!
Thalmore!Usekej jim hlavy a napíchni je na kopí před Thalmorskym velvyslanectvímAngryAngryAngry
!

Momentálně hraji:
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2011/04/Dragon-Age-Origins-Logo.jpg
Arniger - Trpaslík - Válečník -úrověň 20
Specializace:Templář + šampion
oblíbený společník - Alistair
Arcidémon mrtev!!!
 
Bahnoob
Joghny: Ne to vážně není MMO :DD Zařadil bych to asi do stejné kategorie jako ARMU, akorát středověk. Jinak nevím proč tam není vidět to vidko, btw má to i kampaň asi s nejotevřenějším světem. Můžeš nabírat vojáky dobývat města(ať už na vlastní pěst a nebo když se přidáš k nějaké frakci) V podstatě se tam dá dobýt celý herní území a stát se tak králem. Multiplayer má formu takových menších, ale záživných bitev. Rozhodně bych to nepřirovnával k MMO a to už z toho důvodu že ve Vanilla verzi se v multiplayeru nedá levelovat. Existuje jeden hodně rozsáhlej mod, kterej to levelování přidává, řekl bych jeden z nejlepších. Pak je udělaný mod na muškety a ještě na řím. Připravuje sei mod z Warhammeru.
Jinak servery jsou udělané, jako třeba v CS, ne jako u MMOček, kde je 500lidí na serveru.
Aby jsi získal nějakou představu, přikládám starší klanové vidko:
 
koniaash
Bahnoob napsal:
Joghny: Ne to vážně není MMO GrinD Zařadil bych to asi do stejné kategorie jako ARMU, akorát středověk. Jinak nevím proč tam není vidět to vidko, btw má to i kampaň asi s nejotevřenějším světem. Můžeš nabírat vojáky dobývat města(ať už na vlastní pěst a nebo když se přidáš k nějaké frakci) V podstatě se tam dá dobýt celý herní území a stát se tak králem. Multiplayer má formu takových menších, ale záživných bitev. Rozhodně bych to nepřirovnával k MMO a to už z toho důvodu že ve Vanilla verzi se v multiplayeru nedá levelovat. Existuje jeden hodně rozsáhlej mod, kterej to levelování přidává, řekl bych jeden z nejlepších. Pak je udělaný mod na muškety a ještě na řím. Připravuje sei mod z Warhammeru.
Jinak servery jsou udělané, jako třeba v CS, ne jako u MMOček, kde je 500lidí na serveru.
Aby jsi získal nějakou představu, přikládám starší klanové vidko


Jsem velkým příznivcem Oře a Čepele... Mám asi deset modů, ovšem pořád u mě vede Star wars mod ( člověku bere dech, co dokázali udělat modeři ze středověké rubačky, western mod- pro tu atmosféru, a kde jinde mužede být hrdý Konfederát, nebo pozůstatek z Legion Etrangere z války v Mexiku? Pak Native expansion, potom se mi docela líbil mod russia 1917, ale jekožto obdivovatel legií, chyběli mi tam tratě, naše frakce / tj. legie, zasloužily by si to, Gajda měl půl sibiře/ ) , celkově mi v MaB chybí propracovanější ekonomicko-vojenský model. Velice mě zklamalo Ohněm a mečem. Jsem velkým fandou Sienkiewiczových knížek a ta atmosféra hrdinné Rzeczypospolité prostě zmizela... Navíc by to chtělo sňatky, souboje... Ale to už chci skoro simulátor ranně novověkého života ne zábavnou hru, co?
PS- Ten Warhammer bych si dal... Mám ten svět rád. Přečtěte si Smrtící náklad a Jízdu mrtvých od Abnetta, nemluvě o Felixi a Gotrekovi a pochopíte proč... Pro piráty link: http://www.ulozto...hammer-rar and remember, piracy is the crime, yarrrr! Grin
Upravil/a koniaash dne 08.03.2012 17:01
 
Bahnoob
No ve Warbandu jsou sňatky a za souboje by se snad daly považovat tournamenty v arénách, obvykle ve větších městech.
Btw podle toho co píšeš asi mluvíš o původní hře co? Neplánuješ koupit Warband? Jinak souhlasím, že ohněm a mečem byl dost propadák...
EDIT: Gotreka sem četl než to převzal ten...ehm...myslím že se jmenuje Long, potom to přestalo mít smysl. Abnetta možná zkusím, až dočtu Drachenfelse. Ta ponurá atmosféra se mi líbí Grin
Jinak link na TaleWorlds forum, na ten WH mod: http://forums.tal...702.0.html
Upravil/a Bahnoob dne 08.03.2012 17:04
 
koniaash
warband se mi nelíbil... Je to už dost o MP a já jsem SP hráč ( ač se mi brácha smeje, lidí mám dost v životě, nechci je vidět i v kyberprostoru Grin ) Drachenfelse, Genevieve a rtak jsem četl taky. Není to špatný. Podle warhammeru jsem udělal i svůj svět do dungeonrunu (selfmade fantasy remake shadowrunu ). Ale trochu mě leze na nervy ten věčný Chaos... Jednou, dvakrat... Dobry, zajímavý nepřátelé, ale pořád? Jo a to je post scriptum, víš že Warcraft vznikl proto, že Games Workshop dělal hry ze světa Warhammeru ( Shadow of horned rat a Bad omen ) a nedal blizzardu licenci? Ti si musí hryzat nehty! Grin Tak v diablu jsme mohli sekat Slaneeshe, a ve RTS jsme mohli hrát třeba za Reich... Grin
 
Bahnoob
Heh...tak to sem vážně nevěděl Grin
 
koniaash
no tak to je info zdara... za další už budu chtít zlato a informace Grin
 
MDenisa
hehe za Moravian Warriors jsem kdysi hrála, byla fakt sranda, ale teď se to tam hodně změnilo. Hlavně se tam přisralo hafo novejch a alespoň podle mě divnej cápků, nejlepší byla stará parta Grin Mnohem větší zábava byla je poslouchat přes TS než hrát Grin Co tam se řešilo Grin No prostě masakr Grin Ráda na to vzpomínám Smile

Omlouvám se že sem odběhla od tématu, berte to jako takovou menší vsuvku co stejně nikoho nezajímá Wink
 
Bahnoob
Jo počkej ty si ta Denisa Grin Já si říkal že mi to jméno něco říká...btw jestli si pamatuješ tak já sem Bahno.
O tom že se toho hodně změnilo máš pravdu. Dokonce odešel Helga. Já už taky teď moc nehraju...a když už tak cRPG.
 
MDenisa
Jé čau Bahno Grin no jó tak tady se teď schovává ta stará banda GrinDD těch odešlo, nebo alespoň už nehrajou oficiálně ale jen tak pro sebe (viz Helgrind) ale byla to paráda Grin Sem se teď tak nějak koukla na ty naše stránky (no já už tam nejspíš vůbec nejsem, byla jsem tam pak už jen jako neaktivní a teď mě vykopli úplně, parchanti) ale zdá se mi že je tam hroznej mrdnik hlavně v team speaku Grin Jsi na steamu? Někdy zapaříme Grin ikdyž já už multiplayer nehrála hoooodně dlouho Grin a ještě s Luridem, jestli si ho pamatuješ jsem ještě v kontaktu, ale Tesik byl stejně nejlepší ty jeho hlody Grin no já z něj nemohla (hlavně ten jeho chleba s řeřichou - pak to ani řeřicha nebyla Grin )
Upravil/a MDenisa dne 08.03.2012 22:29
 
Bahnoob
Jo jo...btw co se stalo s Luridem bo já tam pak chvili nebyl a když jsem se vrátil tak byl pryč. Steam: mrbahnoob
 
MDenisa
Přešel do jinýho klanu nebo co :/
 
MrDragonborn
Není to náhodou OFF TOPIC?máťe tu nato tému Off Topic takže ráčte sa rozprávať v téme Off Topic myslím že M&B nema nič so Skyrimom.
Dovahkiin je tu !!!
Za každý Kvalitní Príspevok velmy dakujem Smile
ak máš nejakí dotaz pošli SS alebo na email
enydroid@gmail.com

http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/202/242/gif%20fus%20ro%20dah.gif
 
MDenisa
hehe chybička se vloudila Grin sorry
 
warret
No je toho více, ale kdybych měl vypíchnout jednu drobnost...tak hlavně záchody nebo aspoň volba jít na záchod venGrin Nevidím žádné logické opodstatnění proč je tam možnost spát (navíc dokonce nepovinná, což je zarážející. Po třech probděných nocích bych např. zavedl parametr, který snižuje zdraví o 10 bodů za každou další hodinu bdění), jíst a pít a chybí volba jít na záchod. Argument typu nejsme v Sims neberu, když už si chci hrát s tím že se snažím podchytit všechny běžné lidské potřeby, tak buď všechny anebo žádnou!Frown Také samozřejmě chybí zatím sex, ale to už by sme asi chtěli příliš...Nicméně ve hře se to pak jeví jako fušeřina, pak je vlastně člověk zmaten jestli hraje za nějakou určitou rasu nebo rovnou poloboha-vždyť nepotřebuje víceméně jíst a pít, ani chodit na záchod natož dokonce se občas prospat, že?
 
Mamuthus
Když člověk hledá, najde. A vida mód na WC :-D
http://skyrim.nex...p?id=12211
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist