Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Amnesia the dark descent
Yemeth
nagasadowcz napsal:
Jo a ten Nosferatu, co to vlastně je? 3D, arkádovka nebo co? Jen se chci zeptat.


Je to 3D akční horovka z roku 2003. Celkem mě překvapilo, že je to pořád pro mě tak působivé. Sice to není to nejděsivější, co jsem kdy hrál (to pořád připadá na DOOM 3), ale jsou tam solidní lekačky. Takže jestli máš rád klasické gotické vampirské horory a nevadí ti stáří hry, tak můžu doporučit. Přijedeš na transylvánský hrad, kde je tvá rodina už 1 den napřed, páč se tam má vdávat nějaká holka za syna bohatého hraběte. Jenže je to past, hrabě je upír a na tobě je postupně projít celý hrad, najít všechny klíče ke všem dveřím a vysvobodit všechny členy rodiny z upírova zajetí. Na nostalgické zabití času je to pro mě skvělá volba. Takže tak Wink


Díky kámo, stáhnu si to a uvidím. O grafiku se nebojím, hrál jsem i 1. silent hill a líbilo se mi to, takže v pohoděWink
 
nagasadowcz
ahh, silent hill, další klasika. abych si to zase zahrál Smile tak to zkus, a když tak se potom ozvi, jak se ti to líbí, jsem zvědavý na reakce ostatních Wink
 
Scarcz
když už jsme u těch hororů, doporučuji SCP-087 je to kratičká, cca 10 minutová hříčka a je zatraceně strašidelná (to jsem dohrál Penumbru, Amnesiu i Dead Space) Vlastně jen scházíte schody, ale opravdu to není taková sranda. Zdarma ke stažení zde: http://www.mediaf...maeo004aee
a něco co nastíní příběh: http://www.scp-wi...et/scp-087

opravdu doporučuji.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Yemeth
Scarcz: hrál jsem to SCP a není to 10 minut:-), já to šel půl hodiny a myslel jsem, že umřu stářím než dojdu na konec. Je to pořádně strašidelné, akorát trochu zdlouhavé.
 
Yemeth
nagasadowcz:hej, píše mi to ať vložím "correct cd", i když to mám nahraný přes deamona na virtuální jednotku. Je to špatně?
 
nagasadowcz
no, není to dobře. ještě si to ani nenaisntaloval nebo už to nainstalované je a nemůžeš to spustit? pokud už to nainstalované máš, nezapomněl jsi to náhodou cracknout? crack je v .iso souboru, crackni, unmountni a hraj Wink
 
nagasadowcz
tak už jsem hrál kus amnesie. no, zatím to ještě taková hrůza není, ale pravda, pár lekaček už mám za sebou. hodně se mi líbí, jak je ta hra udělaná.
 
Yemeth
nagasadowcz:Ježíš no jo, vidíš to. Zapomněl sem to cracknout. Sem nemyslel že takhle malý hry se ještě musej cracknout:-).
Ta Amnesia je krásně udělaná, že jo? To prostředí-starý hrad, navíc v 19. století..je to paráda.
 
METTALIC
Došel jsem ze školy hup na skyrim nosferatu a amnesii
 
Yemeth
METTALIC:Tak to má bejt:-)
nagasadowcz:Už jsem ten komplikovaný program zprovoznil:-), docela se mi ta hra líbí:-)
 
METTALIC
Já se perfektně posral u nosferatu pak jsem zapl amnesii a co taky sem se zesral
 
nagasadowcz
@METTALIC: jsem rád, že jsem přinesl do diskuze hodnotný tip. serme vespolek, přátelé Grin jdu na nosferatu, a pak na amnesii. a pak na skyrim, abych se zklidnil před spaním Grin
 
METTALIC
nagasadowcz napsal:
@METTALIC: jsem rád, že jsem přinesl do diskuze hodnotný tip. serme vespolek, přátelé Grin jdu na nosferatu, a pak na amnesii. a pak na skyrim, abych se zklidnil před spaním Grin


Já to dneska zkusim v pulnoci a nosferatu grafika není nejlepší ale mě to vůbec nevadí je to super hra
 
nagasadowcz
jj, je to tak. mám dokonce pocit, že se k tomu ta grafika přímo hodí...
 
Yemeth
Grafika je v Nosferatu jako v Deus ex 1, řekl bych. Líbí se mi to filmové zrnění, to tomu dodává na atmosféře. Hraju na normal a zatím jsem zachránil jen dva lidi.Je zajímavé, že se při každé nové hře náhodně generuje ten hrad. Je fakt že už jsem se ztratil:-)
 
Scarcz
Yemeth: Ono se to generuje dost náhodně, takže hra může skončit v 15 patře, stejně jako v 115.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Yemeth
Scarcz:ach tak, no, mě skončila VE 150!Smile
 
Scarcz
já byl ve 155, když mi hra spadla, pak jsem to šel podruhý a bylo to v 63
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Morag Tong a Dark Brotherhood The Elder Scrolls III: Morrowind 13 15.07.2014 20:38
Dark Brotherhood Archív zodpovězených dotazů 11 15.06.2013 01:31
Amnesia Pád do temnoty Hry 65 24.08.2012 13:56
Dark Brotherhood ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 94 03.10.2011 23:34
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist