Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Emperors or Stormcloaks
miky265
ono tu už niekto mohol dat tu anketu o tom kde sa kto pridal nemusel bi som čitat teras 5 stran Grin
 
miky265
inak jedine čo mi vadi na tich bournich hlavach či ako sa volaju v preklade Grin je že chcu vihnat aj všetkich ostatnich s krajini takže na dobrej strane nieje asi nikto Grin
 
Davidian I
MortuusDominus napsal:
Mozná, ale císařští ti na začátku hry chtěj useknout palici i když nejsi na "seznamu" - to mi příjde trochu blbý - takže radši rebely.



presne tak,bezduvodne sekaji nevinnym lidem hlavy,takove vladce ve skyrimu nechci proto jsem volil rebely
 
martin228
Davidian I napsal:
MortuusDominus napsal:
Mozná, ale císařští ti na začátku hry chtěj useknout palici i když nejsi na "seznamu" - to mi příjde trochu blbý - takže radši rebely.



presne tak,bezduvodne sekaji nevinnym lidem hlavy,takove vladce ve skyrimu nechci proto jsem volil rebely


no s tejto stránky sú to blbci ale tiež si mohol tak skončiť že by ta sekli rebeli ony by to urobili tiež
 
Mukuro Aiken
Davidian I napsal:
MortuusDominus napsal:
Mozná, ale císařští ti na začátku hry chtěj useknout palici i když nejsi na "seznamu" - to mi příjde trochu blbý - takže radši rebely.



presne tak,bezduvodne sekaji nevinnym lidem hlavy,takove vladce ve skyrimu nechci proto jsem volil rebely


Jak víš, že jsi bez viny? Ty víš, proč tě na ten vůz posadili?
Já myslím, že jsi musel páchat nějakou nepravost a prostě jsi se svezl na tom, že je občanská válka a Legionáři chtěli nastolit klid a pořádek.
 
Mamuthus
No nazačátku to řikal Ralof, že je chytře chytili a tys měl smůlu že jsi se zrovna pokoušel překračovat hory aby ses dostal do skyrimu a oni tě rovnou vzali taky, čili možná jsi prchal za zločin a nebo jsi jen cestoval jinam... Takže každý si vybere podle svého :-D
 
koniaash
Císařství je tak jako tak odsouzeno k zániku. Thalmory porazí jen aliance samostatných provincií. Tak totiž budou vojáci bojovat za sebe a svou zemi, pod vlastními prapory a králi, ne za nějakého císaře, o kterém vědí akorát to, že je daleko a chce daně. Nemyslím že Ulfrik je nějakej svatej, je to parchant, ale NÁŠ parchant. Skyrym musí zůstat samostatný a sjednocený pro vyhlazovací válku proti Thalmoru ( pochybuji, že by nás chtěli nechat na živu- pro klanění jsme mi Nordi jaksi moc tuzí v kolenou...) a co sjednotí národ nejlíp- nový stát a král-osvoboditel. Navíc bych to s těma šancema proti Thalmorům nevydím zas tak špatně- generál zima a naše tvrdý palice a fanatismus v obraně země je zaženou do moře. Zném jednu podobnou událost ze světa úúúplně jiného... Taky tam vlítly hordy sráčů s úmyslama vyhlazovat a jak dopadli?
 
Parrot
Jo, ale Sovětský Svaz měl tehdy armádu jak prase...
Sověti taky nebyli žádní svaťoušci. Chtěli stejně jako Hitler dobýt a ovládnout všechno. Cožpak jste nesledovali zprávy v 90tých letech ? Grin Jak odhalovali tajné dokumenty Sovětského Svazu a Třetí říše ?

No to je jedno...

SPOILER
 
koniaash
no a taky píše Suvorov, že... ale Nordi taky nemají malou armádu, navíc jsou to veteráni a narozdíl od Sovětů mají schopné velení. A Thalmoři nejsou žádní velcí vojáci jak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit Grin. Na bitevním poli bych se bál hlavně jejich magické převahy, ale pokud by se nordi dostali alespoň na dostřel luků... no nevím nevím. A kdyby se nám podařilo prorazit jejich linie tak je masakr zaručenej. Navíc z těch jejich ostrovů nebo i z dobytých provincií ( tuším Elsweyr a Vallenwood ) mají dost dlouhé zásobovací trasy a navíc musí počítat s aktivním odporem obyvatelstva. Ti nedají Thalmorům ani hrst obilá, to mi věř. Chcípnou hlady a zimou, zatímco my budem ničit jejich zásobování, provádět rychlé výpady z hor a lesů, zadržovat jejich síly na pevnostech a v jeskyních. Bude to zlý, ale Nord to přežije. Na rozdíl od Thalmorů, kterejch půlku stejně zhltnou medvědi a jiný bubáci, kterejm se my umíme vyhnout.
Upravil/a koniaash dne 03.01.2012 19:06
 
hRDLA
koniaash napsal:
no a taky píše Suvorov, že... ale Nordi taky nemají malou armádu, navíc jsou to veteráni a narozdíl od Sovětů mají schopné velení. A Thalmoři nejsou žádní velcí vojáci jak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit Grin. Na bitevním poli bych se bál hlavně jejich magické převahy, ale pokud by se nordi dostali alespoň na dostřel luků... no nevím nevím. A kdyby se nám podařilo prorazit jejich linie tak je masakr zaručenej. Navíc z těch jejich ostrovů nebo i z dobytých provincií ( tuším Elsweyr a Vallenwood ) mají dost dlouhé zásobovací trasy a navíc musí počítat s aktivním odporem obyvatelstva. Ti nedají Thalmorům ani hrst obilá, to mi věř. Chcípnou hlady a zimou, zatímco my budem ničit jejich zásobování, provádět rychlé výpady z hor a lesů, zadržovat jejich síly na pevnostech a v jeskyních. Bude to zlý, ale Nord to přežije. Na rozdíl od Thalmorů, kterejch půlku stejně zhltnou medvědi a jiný bubáci, kterejm se my umíme vyhnout.


A nezapomínej na podporu Hammerfellu, ty by jim taky nakopali - ale trochu mi vadí, že císařství zradilo redguardy, rád za ně hraju, ale sem srdcem imperiál
 
koniaash
Redguardi taky nejsou špatný válečníci. Zajímal by mě terén Hammerfellu. A císařství je banda sviní prohnilejch. A císař ani už není Septim. Nemá dračí krev- je to tupej přiženěnec a šlechta z Cyrodyylu a Bretonie ( High Rock ) jsou kompletní banda degenerovanejch sráčů. A navíc máme ve skyrymu orčí festungy, ty zelený kůže budou mlátit kohokoliv, kdo jim vleze do revíru Grin
 
Huskarl
Parrot napsal:
Jo, ale Sovětský Svaz měl tehdy armádu jak prase...
Sověti taky nebyli žádní svaťoušci. Chtěli stejně jako Hitler dobýt a ovládnout všechno. Cožpak jste nesledovali zprávy v 90tých letech ? Grin Jak odhalovali tajné dokumenty Sovětského Svazu a Třetí říše ?

No to je jedno...

SPOILER




No, tak ti dekuju, zes me pripravil o tenhle poznatek Frown
Ale co.... stejne jsem se k Bournym jeste nepridal, a rikal jsem si uz, ze se pokusim je usmirit s Cisarstvim Smile
 
hRDLA
koniaash napsal:
Redguardi taky nejsou špatný válečníci. Zajímal by mě terén Hammerfellu. A císařství je banda sviní prohnilejch. A císař ani už není Septim. Nemá dračí krev- je to tupej přiženěnec a šlechta z Cyrodyylu a Bretonie ( High Rock ) jsou kompletní banda degenerovanejch sráčů. A navíc máme ve skyrymu orčí festungy, ty zelený kůže budou mlátit kohokoliv, kdo jim vleze do revíru Grin


Proč tak negativně, já taky nenadávám na Ulfrika, že je to blbej rasista.
 
Mukuro Aiken
hRDLA napsal:
koniaash napsal:
no a taky píše Suvorov, že... ale Nordi taky nemají malou armádu, navíc jsou to veteráni a narozdíl od Sovětů mají schopné velení. A Thalmoři nejsou žádní velcí vojáci jak z vlastní zkušenosti mohu potvrdit Grin. Na bitevním poli bych se bál hlavně jejich magické převahy, ale pokud by se nordi dostali alespoň na dostřel luků... no nevím nevím. A kdyby se nám podařilo prorazit jejich linie tak je masakr zaručenej. Navíc z těch jejich ostrovů nebo i z dobytých provincií ( tuším Elsweyr a Vallenwood ) mají dost dlouhé zásobovací trasy a navíc musí počítat s aktivním odporem obyvatelstva. Ti nedají Thalmorům ani hrst obilá, to mi věř. Chcípnou hlady a zimou, zatímco my budem ničit jejich zásobování, provádět rychlé výpady z hor a lesů, zadržovat jejich síly na pevnostech a v jeskyních. Bude to zlý, ale Nord to přežije. Na rozdíl od Thalmorů, kterejch půlku stejně zhltnou medvědi a jiný bubáci, kterejm se my umíme vyhnout.


A nezapomínej na podporu Hammerfellu, ty by jim taky nakopali - ale trochu mi vadí, že císařství zradilo redguardy, rád za ně hraju, ale sem srdcem imperiál


Ale taky nezapomeň, že císařství založil Talos. Je to nordský produkt. A bojovat sám proti sobě je nesmysl. Císařství není okupant, ale myšlenka sjednocení, kterou je pořád možno očistit a obnovit v ní původní Talosův odkaz. Celý konflikt je vyvolaný prohnanou politikou Thalmorů. To jsou skuteční nepřátelé.
 
Vetinary
Podle mě je to jasná volba já impériu neodpustím, že mi chtěli useknout hlavu možná se mě jeden člověk zastali, ale vůdci jsou prevíti. Jen když hraju za temné bratrstvo tak jdu k impériu, abych odčinil vraždu imperátora (a také kvůli ironii). Navíc už jen podle vzoru star wars si zvolim povstalce proti impériu.
 
Parrot
Hele Huskarle

Promiň no...
Ale byl tam Spoiler, takže je to trochu i tvoje vina :-)
Já třeba Spoilery zásadně neotvírám, vzlášť po tom, co jsem se nechtěně tímhle způsobem dozvěděl pekelně důležitou informaci, ohledně "dnešního" imperial city...
Teprve až po nějakejch 150-ti hodinách hraní ( fakt ! Grin ) jsem se to dozvěděl z jedné knihy.

A pro ty, co můj Spoiler ještě neotvíraly, tak to neotvírejte, ti co hrají za Impérium to tak menšina ví, ale ti co hrají za Bouřné Hávy, ti by ztratili smysl hry a to já nechci. Ta hra je prostě boží Grin
Upravil/a Parrot dne 03.01.2012 22:21
 
Janek
Ja jsem jel za Havy, jenomze jsem zjistil, ze Ulfric je sice vlastenec a bojuje za dobrou vec, ale hrozne to prehani a nezajima ho nikdo jiny nez on sam. Taktez ti jeho pomocni velitele a prave ruky, to jsou poskoci na ntou... Takze jsem si nasel stary save jeste pred obcanskou valkou, ted si hodlam udelat draci brneni a jit do toho znovu za Imperium, i kdyz take necekam zadnou pohadku. A ono je to i mozna dobre.
 
Parrot
koniaash napsal:
Redguardi taky nejsou špatný válečníci. Zajímal by mě terén Hammerfellu. A císařství je banda sviní prohnilejch. A císař ani už není Septim. Nemá dračí krev- je to tupej přiženěnec a šlechta z Cyrodyylu a Bretonie ( High Rock ) jsou kompletní banda degenerovanejch sráčů. A navíc máme ve skyrymu orčí festungy, ty zelený kůže budou mlátit kohokoliv, kdo jim vleze do revíru Grin


Císaři sice nejsou Septimové, ale ta šlechta pochází ze Skyrimu...
Konkrétně je to ten rod, co drží místo Jarla v Samotě, později Velekrálovny...
Třeba ten Pelargius...
Jsou to Nordi.

A TOHLE NENÍ SPOILER Grin
Musíte číst dialogy Grin
Upravil/a Parrot dne 03.01.2012 22:27
 
koniaash
nojo hm asi jo... mea culpa Grin
 
Parrot
Davidian I napsal:
MortuusDominus napsal:
Mozná, ale císařští ti na začátku hry chtěj useknout palici i když nejsi na "seznamu" - to mi příjde trochu blbý - takže radši rebely.



presne tak,bezduvodne sekaji nevinnym lidem hlavy,takove vladce ve skyrimu nechci proto jsem volil rebely


Oukej, takže ze záznamů poprav na velitelství :

Ty vozy byli naplněny důstojníky Bouřných Hávů po té, co na ně Tullius s Kapitánkou Rikke udělali past, když si nesli bedny a suroviny z vyrabované vesnice na hranicích s Cyrodillem poblíž Brumy. Vy a ten zloděj koní jste se tam nachomítli. Legie vás prostě považovala za členy Bouřných Hávů, za což se vám potom Generál Tullius omluví :-) Takže úryvek věty : sekaji nevinnym lidem hlavy, no moc neviní nejsou Grin
Lidi, čtěte ty knihy tam alespoň trochu :-)


Ale to jen tak pro zajímavost...
Upravil/a Parrot dne 03.01.2012 22:36
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist