Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Emperors or Stormcloaks
Kasha
Chtěl bych se zeptat, nejsem moc zběhlý v angičtině a tak jsem nějak nepochopil, co jsou jedni, nebo druzí zač (Emperors or Stormcloaks), a tak nevím ke komu se přidat. Může mi někdo říci, jaký je mezi frakcemi rozdíl? Díky
 
Hadrabant
emperor jsou cisarsti a stormcloak jsou rebelove co chteli cisarske vyhnat ze skyrimu
 
Marien
Historický patří skyrimští mezi nejvěrnější spojence cirodiilců, taže Ulfric stormcloak má smůlu, půjde do kytek ani dračí řev mu nepomůže - za impérium, za císaře, pozvedám gladius.
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
castle
Souhlasím za IMPÉRIUM!!!!!!!Wink Wink Wink
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
Flecheete
V podstatě si hráč volí už na samém začátku, při dračím útoku je možné si vybrat, s kým budu utíkat z pevnosti. Já utíkal s císařským, takže mám jako jeden z prvních nepovinných úkolů vstoupit do císařského vojska (ne že by na tom ovšem nějak extra záleželo co si pao zvolím). Nicméně i já jsem pro svou první postavu zvolil imperiální roli. Smile
 
Kasha
Takže prakticky, stormcloakové patří do háje Grin...díky za objasnění Smile
 
MortuusDominus
Mozná, ale císařští ti na začátku hry chtěj useknout palici i když nejsi na "seznamu" - to mi příjde trochu blbý - takže radši rebely.
Upravil/a MortuusDominus dne 12.11.2011 23:35
 
hipeac
Pre vsetkych imperialistov, to sa vam potom asi nebude pacit hrane za Dark Brotherhood :D
 
Hadrabant
Jelikoz hraju za norda tak sem s rebelama az pojeud dalsi postavu dark elfku tak se dam za cisarstvi. Nicmene je mi popravde vcelku blizkej to stormcloakovske vlastenectvi Wink
 
Kasha
Já právě taky nevim ke komu se dát, když mě chtěli zabít, jsem taky Nord Grin..ale asi budu věrný Septimovi Grin rebel můžu být potom Grin
 
anakon4
Nevidím důvod být za imperialisty.
Vždyt je to jako césar a gálie.
Je lepší vzpoura nebo zůstat pokořen?
Navíc ti vaši Dovahkiini začali za SVOBODNÉHO Skyrimu.
A taky je dobrá hláška sormcloaků-Sons of SkyrimGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Kasha
Jestli chápu, tak stormcloakové bojují za svobodu skyrimu nebo je to obráceně?
 
Marien
Houby za svobodu. Proste jen chtějí využit situace v říši a odtrhnout se. Bez ohledu na blahobyt, který tu panoval za dob Semptimů. Prostě politikaření a mocenský boj. Vždyť jsi to měl i v tom traileru. ´V době po uzavření bran oblivionu, synové skyrimu prolili vzájemně krev.´ Tím naplnili proroctví prastarých svitků a draci se probudili.
Upravil/a Marien dne 13.11.2011 01:46
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Hadrabant
predstav si skyrim jako cesko
a cisarstvi jako evropskou unii
sou lidi co to podporujou a zerou uniii a mutikulti (ve skyrimu ostatni rasy mimo nordu)
a pak sou vlastenci, ktery bez ohledu na nasledky nechtel aby jim vladla neceska autorita a chteji mit vlastni vladu - odtrhnuti od unie naprostej odpor k multikulti a vyhnani cikanu

jak sem uz psal ja hraju za za stormcloaky Smile
 
Agrael
Nord a stormcloak.. vyhnat císařské okupanty z naší země! Knight
 
Mamutos
Jsem Imperial a Stormcloak, jak ironické Grin
 
Marien
to Hadrabant: Představ si Československo jako jednotnou říši a pak přijdou dva rebelové, kteří ji rozdělí na Česko a Slovensko, co na tom, že rozdělují i rodiny, hlavně že naplnují své mocenské zájmy.
Impérium je jednota, v jednotě je síla - Ave Caesar Knight
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Riodrian
Ahoj určitě stromcloaks, jsem Nord a musím branit svout zemi před okupacíSmile jinak obě strany mají v něčem pravdu - a to mě na tom bavíSmile není to černo/bílý ale šedivý...
 
Arnim Daggerfall
Jsem Nord a přesto na straně Impéria!
 
r3dH4Ck
uprime me jspou sympaticky stary poradky a stray bohove ... nemam rad elfy hraju za norda a na zacatku me imperium chtelo popravit ... u me je to jasny stormcloacks
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist