Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Emperors or Stormcloaks
StupidFan
Parrot napsal:
Davidian I napsal:
MortuusDominus napsal:
Mozná, ale císařští ti na začátku hry chtěj useknout palici i když nejsi na "seznamu" - to mi příjde trochu blbý - takže radši rebely.



presne tak,bezduvodne sekaji nevinnym lidem hlavy,takove vladce ve skyrimu nechci proto jsem volil rebely


Oukej, takže ze záznamů poprav na velitelství :

Ty vozy byli naplněny důstojníky Bouřných Hávů po té, co na ně Tullius s Kapitánkou Rikke udělali past, když si nesli bedny a suroviny z vyrabované vesnice na hranicích s Cyrodillem poblíž Brumy. Vy a ten zloděj koní jste se tam nachomítli. Legie vás prostě považovala za členy Bouřných Hávů, za což se vám potom Generál Tullius omluví :-) Takže úryvek věty : sekaji nevinnym lidem hlavy, no moc neviní nejsou Grin
Lidi, čtěte ty knihy tam alespoň trochu :-)


Ale to jen tak pro zajímavost...

Hmmm, taky ti asi nedošlo, že když se tam připleteš a Hadvar řekne Veliteli, že na seznamu nejsi, tak co udělá velitel? "Kašlete na seznam, prostě půjde na popravčí stolek" ... uhhhh .. ti teda mají dobré srdce.
Já jsem hrál za Legii i za Bouřáky, ale musím říct, že u Legie jsem byl spokojen jen s Rikke, jinak mě tam všichni srali, ale u Hávů mi byli sympatičtí všichni, dokonce i Ulfrik. Srát na to, že je to rasista.
Představte si, že by Evropská Unie tady nastěhovala číňany, líbilo by se Vám to? Ne, jako Ulfrikovi.
 
koniaash
no ono je to na jednu stranu pochopitelný- prostě kdyby nepřiletěl drak, postava by byla zapsána do kolonky "politováníhodné civilní ztráty" asi jako koupit to raketou z predátora když člověk veze v afgánu na kolečku pumpu Grin Když se kácí les...
 
koniaash
no ono tam jde spíš o nábožensko-sociální problémy než přistěhovalectví. Ulfrik tvrdí ( a já s ním celkem souhlasím ), že impérium obírá Skyrym o zdroje. Je to takové malé RVHP ten Empajr... A navíc jsou to kapitulanti a zrádci. Nebýt slabosti impéria by provincie před Thalmorem nikdy nepadly.
Upravil/a koniaash dne 03.01.2012 22:57
 
Parrot
StupidFan ( dobrý jméno Grin )

Však já se nezastávám Legie, jen jsem "odpověděl" :-)
A samozřejmě, měli v zajetí Ulfrika, snažili se to urychlit, aby nebyli problémy. Ale názor té velitelky byl, chybný...

Ale tihle lidi jsou snad všude Grin A navíc, vdyť chcípne, ne ? Grin
 
StupidFan
On nechce vyhošťovat, ale sám vidíš jaká situace je ve Větrném Žlebu, Elfové bydlí v Šedé ulici, či jak se to jmenuje.
 
koniaash
StupidFan napsal:
On nechce vyhošťovat, ale sám vidíš jaká situace je ve Větrném Žlebu, Elfové bydlí v Šedé ulici, či jak se to jmenuje.


taky jsem ten příspěvek editoval. Za moje pochybení může právě to pivo od číňanů Grin Nižší rozlišovací schopnost
 
koniaash
a ta situace ve žlebu... No v Morrovindu se šediváci k přistěhovalcům nechovali taky nijak zdvořile- to výš, ušopleskové, jedna pakáž ať maj barvu jakou chtěj. I když dunmery ještě tak nějak snesu.
 
StupidFan
Prostě, když si to tak shrnu, nelíbí se mi ani jedna strana, nejradši bych se přidal k Bílému průsmyku. Grin
 
Parrot
Lidi omlouvám se, že trochu měním téma, ale chci si přečíst váš názor. Jak vůbec mohli Císařští vyhrát nějaké bitvy proti Thalmorům ? Grin
Potkal jsem Thalmorské vojáky ( ne Justiciáře ) a ti po mě pálili Ohnivé koule, blesky, led všechno a ještě měli zbroj a meče. Nemluvě o tom čaroději, kterej je skoro nezničitelnej ( už nevím, kde mají tábor, někde na hranicích ).
RESPEKT Imperial Legion Grin
Zvlášť, když jsou ve Skyrimu takový slaboši Grin
Co si myslíte ?
 
StupidFan
Nevím, kdyby ses zeptal na Bouřné hávy, tak ti řeknu, že ti jsou pomalejší, protože nosí těžkou zbroj a zbraně. Ovšem většina legie nosí lehkou zbroj, stejně jako Thalmorové, takže nevím ..
 
koniaash
Problém s Thalmorama končí, když vtrhneš mezi ně a rozpoutáš sekáčkosmršť smrti (TM)
a usekáš jim hlavy. Když nemá ale člověk rezisty na kouzla může bejt zle. Já bych řek že bitvy byly vedeny tak, že jízda vtrhla Thalmorům do křídel nebo do týla a magicky stíněná pěchota je falangou rozemlela na kusy.
 
koniaash
a taky se nedá počítat že by z těch mág-bojovníků bylo složeno celé vojsko. Spíš působí jako něco na způsob speciálních jednotek. A navíc impérium mohlo odvádět vojáky ze všech provincíí. Navíc si myslím, že mezi jednotlivými Thalmory musí panovat velká rivalita a že si navzájem moc nepomohou, zvlášť pokud neštěstí jednoho pomůže postupu jinýho. Pokud vím Thalmoři jsou rada bez vůdce- a to vždy znamená intriky a zákulisní boj.
 
Diego
StupidFan napsal:
Nevím, kdyby ses zeptal na Bouřné hávy, tak ti řeknu, že ti jsou pomalejší, protože nosí těžkou zbroj a zbraně. Ovšem většina legie nosí lehkou zbroj, stejně jako Thalmorové, takže nevím ..

Nevím kde jsi nabral, že Bouřné Hávy nosí těžkou zbroj, když Zbroj důstojníka bouřných hávů je lehká a i obyčejní vojáci mají lehkou zbroj.
 
StupidFan
Diego napsal:
StupidFan napsal:
Nevím, kdyby ses zeptal na Bouřné hávy, tak ti řeknu, že ti jsou pomalejší, protože nosí těžkou zbroj a zbraně. Ovšem většina legie nosí lehkou zbroj, stejně jako Thalmorové, takže nevím ..

Nevím kde jsi nabral, že Bouřné Hávy nosí těžkou zbroj, když Zbroj důstojníka bouřných hávů je lehká a i obyčejní vojáci mají lehkou zbroj.

Aha, tak si to zahrej znovu. Jestli je Válečné kladivo lehká zbraň, tak pak už nevím.
btw. Válečné kladivo - Sekyru, má každý druhý Bouřný háv a dokonce i samotný nejvyšší důstojník Ulfrika.
 
Diego
StupidFan napsal:
Diego napsal:
StupidFan napsal:
Nevím, kdyby ses zeptal na Bouřné hávy, tak ti řeknu, že ti jsou pomalejší, protože nosí těžkou zbroj a zbraně. Ovšem většina legie nosí lehkou zbroj, stejně jako Thalmorové, takže nevím ..

Nevím kde jsi nabral, že Bouřné Hávy nosí těžkou zbroj, když Zbroj důstojníka bouřných hávů je lehká a i obyčejní vojáci mají lehkou zbroj.

Aha, tak si to zahrej znovu. Jestli je Válečné kladivo lehká zbraň, tak pak už nevím.
btw. Válečné kladivo - Sekyru, má každý druhý Bouřný háv a dokonce i samotný nejvyšší důstojník Ulfrika.

Tak jestli je podle tebe zbroj Válečné kladivo, tak to Ti skláním poklonu.Wink
 
StupidFan
Pardon, v prvním příspěvku jsem se špatně vyjádřil. Nosí Střední zbroj a těžké zbraně
 
Parrot
Střední zbroj ? Grin Omlouvám se, ale s tou jsem se ještě nesetkal... Opravdu existují ? Grin
 
Diego
StupidFan napsal:
Pardon, v prvním příspěvku jsem se špatně vyjádřil. Nosí Střední zbroj a těžké zbraně

Já nechci zase rejpat, ale opravdu je tam střední zbroj?
 
Parrot
Taky by mě zajímalo...
 
Janek
By me zajimalo, jak ses vyjadril ted...Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist