Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Emperors or Stormcloaks
martin228
Yorimar napsal:
A to jak se např. přidám k Bouřným hávům, tak pak všichni imperiálové na mě budou na potkání útočit ? A do obchodů se dostanu taky jenom od B. Hávů ?


ne to tak neni v pohode môžeš aj po samote chodiť ony po tebe nebudú útočiť iba ak prídeš do ich tábora ktoré sú po skyrime
 
Zubatej
Chtěli ste svobodu, máte ji mít. Sami ste se rozhodli a teď vás boty legionářů zašlapou v prach. Svobodně můžete zemřít, nebo otročit v našich dolech.
A co se týče toho dlouhouchýho póvlu, sice mě to občas stojí nějakej ten septim na pokutě, ale jak na ně na cestě narazim, proberu s nima polityku. Mám jeden hodně pádnej argument ,KLADIVO. Však se zeptejte Ulfrika, taky sem ho s nim přesvědčil o dobrotě říše Knight. Když sem s nim pak kecal v Snowgardu, nevypadal, že by mu to nějak vadilo Wink
 
martin228
Najlepšia volba je hrat za císarstvo lebo Thalmor čaka nato že ulfrik zvíťazí a tým olsabí cele imperium a ony bi si najskor podvolily skyrim a potom cyrodil
 
Parrot
Souhlasím s Martin228.
Pokud vyhraje Ulffic ( nebo jak se ten barbar jmenuje ) tak na Skyrim Thalmor zaútočí. A myslím, že vyhraje...
 
Zubatej
No v podstatě je asi stejně jedno, jak se kdo rozhodne, protože v dalším díle se stejně v nějaký knize dočteme o tom, jak neznámý šampion ......... a trana bude zvolena tak, aby se besedě hodila do příběhu. Asi se nedá moc předpokládat, že se impérium rozpadlo, takže to bude asi právě na jeho stranu. Nicméně jelikož sem ještě nedávno mastil Obvilion, tak volba byla jasná.
 
Parrot
Navíc generál Tullius je celkem schopnej člověk, když si přečtete nějaký ty zápisy a knihy o tom, jak poprvé dostal Ulffrika nebo potom když děláte jeho rozkazy...

Dobrej stratég, škoda že je hrozně arogantní.
Ale to jsou ve Skyrimu snad všichni Grin
 
Gandalf
Jo jen aby ses nedivil,aby pak Velekrálem místo Ulfrika nezvolily tebe GrinGrin
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
martin228
Gandalf napsal:
Jo jen aby ses nedivil,aby pak Velekrálem místo Ulfrika nezvolily tebe GrinGrin

to sa ale nestane Grin
 
HenryNeal
Nezáleží náhodou na tom sněmu ke komu se přidá Jarl Balgruuf?

M2 s epovedlo uzavřít príměří dokud jsem nedodělal hlavní linii... potom ulfrik zaútočil a já se přidal na stranu Whiterunu (imperia) jakožto theyn. ted jedu za norda a vyženu thalmory i císařské ze skyrimu Grin
Upravil/a HenryNeal dne 29.12.2011 00:41
...for the Emperor !....
 
martin228
HenryNeal napsal:
Nezáleží náhodou na tom sněmu ke komu se přidá Jarl Balgruuf?

M2 s epovedlo uzavřít príměří dokud jsem nedodělal hlavní linii... potom ulfrik zaútočil a já se přidal na stranu Whiterunu (imperia) jakožto theyn. ted jedu za norda a vyženu thalmory i císařské ze skyrimu Grin


Vyžen thalmorov císařský sú v pohode ja hram za imperium a už som tolko thalmorov zabil Grin
 
Parrot
Asi tak, zabíjím už jen zásadně Thalmory a Stormcloaky Grin

občas taky nějakýho upíra , poslední dobou je nemám moc rád Grin
Upravil/a Parrot dne 29.12.2011 00:47
 
HenryNeal
Já jen testuju jinak jsem srdcem císařský Grin
...for the Emperor !....
 
martin228
HenryNeal napsal:
Já jen testuju jinak jsem srdcem císařský Grin



Grin jasne ved testuj nato to je Grin
 
Kretino83
Ohh vy malověrný Thaalmoor ma vás už omotaný kolem prstu když už jste vy hlupáčci podepsali ten stříbro-zlatý KONKORDÁTEK a my Altmeři povedeme celý Tamriel k dokonalosti(Bosmeři nám to kurvěj)
Konec Šmitec imperiálové!!, Heeej Zubateeej jestli ty budeš mít na nás argument kladivo tak já na vás podřazený lidi na vás pustim Bouřnýho Atronacha nebo deadrickýho prince a ty vám proženou ty vaše schnilý trenky cyrodillský!!! Drak

BLAHOslaven budiž THAALMOORPff!Pff!
Upravil/a Kretino83 dne 29.12.2011 00:52
 
martin228
Kretino83 napsal:
Ohh vy malověrný Thaalmoor ma vás už omotaný kolem prstu když už jste vy hlupáčci podepsali ten stříbro-zlatý KONKORDÁTEK a my Altmeři povedeme celý Tamriel k dokonalosti(Bosmeři nám to kurvěj)
Konec Šmitec imperiálové!!, Heeej Zubateeej jestli ty budeš mít na nás argument kladivo tak já na vás podřazený lidi na vás pustim Bouřnýho Atronacha nebo deadrickýho prince a ty vám proženou ty vaše schnilý trenky cyrodillský!!! Drak

BLAHOslaven budiž THAALMOORPff!Pff!


bohača si zabyl chlapec toto GrinGrinGrinGrinGrin

Thalmorci su aj tak uchylovia Grin
 
Parrot
Nebyl jsem si tím jistý, ale jo Grin
Konečně to mohu říci na rovinu a s jistotou !

Jsou to BUZÍÍÍÍCI Grin
 
martin228
Parrot napsal:
Nebyl jsem si tím jistý, ale jo Grin
Konečně to mohu říci na rovinu a s jistotou !

Jsou to BUZÍÍÍÍCI Grin



jj su to GrinGrinGrin
 
Kretino83
To bych s jménem parrot moc neřikal, to je zvíře...íku voe
 
Gandalf
sem včera zavítal do Samoty,zrovna tam popravovaly ,člověka kterej byl svědkem když Ulfrik zabil Velekrále,sem zkusil to že jsem vběhnul na popraviště a neradil bych vám to zkoušet znovu
Gandalf:

Řev do nebe,výkřik do mraků,jenž probudí sílu skyrimských blesku
 
martin228
Gandalf napsal:
sem včera zavítal do Samoty,zrovna tam popravovaly ,člověka kterej byl svědkem když Ulfrik zabil Velekrále,sem zkusil to že jsem vběhnul na popraviště a neradil bych vám to zkoušet znovu


aha to bol asi ten čo pustil Ulfrika do Samoty to by som chcel vidieť Grin

ja som akurát robil quest pre jeho sestru
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist