Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Zvláštní hlášky
EldeR
To je těžký... já když za ním přišel, tak mě sám poradil, čím jeho starou vydírat Grin
Ta hláška podle mě znamená, že tě nemá moc v lásce, ale na druhou stranu, ne všecky reakce na tvoji osobu dávaj vždycky smysl, takže já osobně beru jako jasnou nenávist až to, když na mě někdo zaútočí... Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
MightRider
Lord Rade napsal:
A jsi v cechu? Vydíral jsi předtím jeho ženu? Jestli jo, tak se nediv, že tě nemá rád. Safíry to nenapravěj, i když by měly.


Počkej, počkej.
Já se bavím o Madesim.. Prodejcem šperků. Nebo o větrnožlebských přístavních argoniánech, kterým jsem zařídil lepší plat. Nebavím se teď o Kiravě a o jejím novomanželi Talen - Jeijovi, kterému jsem nesl 3 BEZVADNÉ AMETYST.

Také jsem našel to, co říká v angličtině: "Ours is to smile at your passing, friend."
Passing může znamenat smrt, nebo odchod, ale taky odcházení a tak.
Takže to může znamenat cokoliv a podle mě spíš něco pozitivního, když madesimu jsem v životě nic neudělal.
 
TheCatherine
Mě se stalo: Jedu na koni. A přede mnou asi 10m (odhad) stojí zabiják Temného Bratrstva. Vypadal jako ten Argonián a když přijedu blíže on na mě zaútočí a prý: VE JMÉNU TEMNÉHO BRATRSTVA, tak ho zabiju. Když ho prohledám má tam vzkaz a v tom je napsáno: Někdo vykonal Temnou Svátost. Já Astrid ti přikazuji, Catherine (já ve hře) musí zemřít.
TO VÁŽNĚ? xD
Upravil/a TheCatherine dne 08.07.2014 09:50
 
EldeR
TheCatherine napsal:
Mě se stalo: Jedu na koni. A přede mnou asi 10m (odhad) stojí zabiják Temného Bratrstva. Vypadal jako ten Argonián a když přijedu blíže on na mě zaútočí a prý: VE JMÉNU TEMNÉHO BRATRSTVA, tak ho zabiju. Když ho prohledám má tam vzkaz a v tom je napsáno: Někdo vykonal Temnou Svátost. Já Astrid ti přikazuji, Catherine (já ve hře) musí zemřít.
TO VÁŽNĚ? xD


Tohle je docela běžný... mě se to stalo několikrát, dokonce i po tom, co sem se stal hlavou Temnýho bratrstva Grin
.

Reverzní upír (Vampire Reverse)
diagnosed by Whirt



Povídky


 
Santorelli
Predvčerom som čistil Wolfskull Cave na príkaz Falka Firebearda, a zobral som zo sebou aj Rayyu z Falkreathu. Zlikvidovali sme vnútri všetko, pozbieral som čo sa len dalo, vyšiel som von a keď som sa chystal fast-travel do Solitude, zrazu povedala : Aha, jaskyňa. Zaujímalo by ma, čo v nej je.
Upravil/a Santorelli dne 08.07.2014 09:58
 
Adrian_S
Trochu jsem přemýšlel nad tím argoriánským pozdravem.. Napadá mě jedno řešení, proč to říkají.

"Budeme se usmívat, až vydechneš naposledy, příteli."

Podle mě to myslí tím způsobem, že i když umřete, vždy na vás budou vzpomínat v dobrém. Jestli jsou jako národ na sebe hrdí a slzy pro ně nic neznamenají, může tento pozdrav znamenat hlubokou úctu. Proč by to jinak říkali všichni argoriáni, kterým pomůžete? (Madesi, větrnožlebští ještěráci, Deriktus (Černý Brod))

Třeba někteří z nás v dnešní době se loučí se slovy "A pal do ...", ale přitom to řeknou s úsměvem, bez známek ironie. To samé by mohli říkat i argoriáni v téhle době. Ale kdo ví, jaká je pravda.. Na to se budete muset zeptat hochů z Bethesdy..Grin
Upravil/a Adrian_S dne 16.07.2014 13:19
 
Mopidu
zní to spíš zlomyslně, jako by byli rádi až umřeš, akorát do toho dali trochu ironie Grin jako "Budu se smát nad tvým hrobem, kámo" Grin
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Qel
"Budeme se usmívat, až vydechneš naposledy, příteli." Usmjevajúci sa Argonián desivá predstava Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Zvláštni úprava Daedrických zbraní Skyrim - modifikace 2 29.05.2016 12:25
Zvláštní věc v ledohradské univerzitě Archív zodpovězených dotazů 5 15.07.2013 19:29
Zvláštní plášť Archív zodpovězených dotazů 6 25.06.2013 09:16
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist