Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Temné bratrstvo
Jozep
Nejlepší byl ten vrah co na mě vyběhnul z křoví... nejdřív byl první... do toho jsem musel normálně mlátit, ale jak po asi 5 levelech šel zase z křoví druhej vrah tak jsem ze sebe udělal machra šel jsem k němu, klikl na útok a v tu chvíly, jsem udělal Chuck norisovu otočku a mečem bum do krčku... a pak jenom ta jebo veliká hlavička padá na zemičku a buum a všude krev... a já jsem se smál jak se rozpadnul...
Jako machr vyšel, jako lama odešel... Grin
 
ijacek
Měl by jsi ten dopis mít v inventáři po tom co dostaneš q. Zkus si zadat znova quest nebo ho nejdřív zabij jestli když se aktualizuje úkol se neobjeví
Luk
 
martin228
Jozep napsal:
Nejlepší byl ten vrah co na mě vyběhnul z křoví... nejdřív byl první... do toho jsem musel normálně mlátit, ale jak po asi 5 levelech šel zase z křoví druhej vrah tak jsem ze sebe udělal machra šel jsem k němu, klikl na útok a v tu chvíly, jsem udělal Chuck norisovu otočku a mečem bum do krčku... a pak jenom ta jebo veliká hlavička padá na zemičku a buum a všude krev... a já jsem se smál jak se rozpadnul...
Jako machr vyšel, jako lama odešel... Grin


Lol Smile
 
GaliaHent
No ja som uz vodca Temneho bratsva-Naslouchajici a ak na mna zautoci takyto najomny vrah tak mam moznost ho poziadat aby od toho upustil alebo tak nejak. Wink

A este urobil som asi 10 vrazd po tom co som Naslouchajici a stale mam ulohach sa hlasit, vie niekto ci sa skoci ta uloha pre Temne bratstvo?
Upravil/a GaliaHent dne 28.12.2011 13:53
 
martin228
GaliaHent napsal:
No ja som uz vodca Temneho bratsva-Naslouchajici a ak na mna zautoci takyto najomny vrah tak mam moznost ho poziadat aby od toho upustil alebo tak nejak. Wink

A este urobil som asi 10 vrazd po tom co som Naslouchajici a stale mam ulohach sa hlasit, vie niekto ci sa skoci ta uloha pre Temne bratstvo?


Neskonci nikdy to mas nato aby si si zarabal zlato jak u Companions
 
BEGYcz
ijacek napsal:
Měl by jsi ten dopis mít v inventáři po tom co dostaneš q. Zkus si zadat znova quest nebo ho nejdřív zabij jestli když se aktualizuje úkol se neobjeví


právě že v inventáři nic není. Znovu zadat quest vzdávám... musel bych nahrát starou pozici, ale teď jsem asi o 5levelů dál.
Jinak toho vísařskýho jsem už dávno sejmul, doteď se válí na trávě a lezou po něm mouchy Grin

Jedině jestli někdo nemáte ID toho dopisu, že bych si ho doplnil přes konzoli
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
Janek
Bratrstvo dohráno prakticky během jednoho dne. Ten příběh mi přišel daleko složitější a zábavnější než u Družiníku, kteří mají nejspíš fungovat také jako nějaké uvedení do hry, tak jsem to pochopil já. Každopádně by mě zajímalo, co jste řekli na konci Nazirovi? Já jsem si to uložil a zkusil všechny tři odpovědi - všechny ve výsledku skončí stejně, nakonec jsem usoudil říct, že jsem dostal 10K (prostřední možnost). Počítám s tím, že ty dám na obnovení nové boudy a zbývajících 10 půjde do mé kapsy...
Upravil/a Janek dne 28.12.2011 20:06
 
ijacek
Myslíš, že kdybys řek, žes dostal mín, tak by přispěl?Grin nevim, já mu řekl pravdu kolik jsem dostal a jen mě poslal at´ to zajdu zrekonstruovat, žádnej podíl mi nebral myslim a i po rekonstrukci mi něco peněz zbylo... Po koupení všech obvnov to tam vypadá docela dobře, ale pořád taková jeskyně, mohlo by tam být těch možností rekonstrukce víc Smile
Luk
 
martin228
ijacek napsal:
Myslíš, že kdybys řek, žes dostal mín, tak by přispěl?Grin nevim, já mu řekl pravdu kolik jsem dostal a jen mě poslal at´ to zajdu zrekonstruovat, žádnej podíl mi nebral myslim a i po rekonstrukci mi něco peněz zbylo... Po koupení všech obvnov to tam vypadá docela dobře, ale pořád taková jeskyně, mohlo by tam být těch možností rekonstrukce víc Smile


To som aj ja nato myslel že je to oničom preto som Dark Brotherhood vyzabíjal Grin
 
Hollowfun
Jak je ten quest,že se probudite v te chatrci a mate zabit bud jednoho toho svazanyho nebo tu babu co je vudkyne temnyho bratrstva. Co myslíte mám se k bratrstvu pridat nebo ne ? Co to má za výhody jako co dostanu a tak a za nevyhody ?
 
Zubatej
No tak třeba jestli už tě štvou pokusy o vrždu tvé osoby, tak vstupem ustanou, přece si nebudou zabýjet vlastní členy.
 
Hollowfun
A nějaky předměty nebo zbraně dostaneš ?
 
martin228
Hollowfun napsal:
A nějaky předměty nebo zbraně dostaneš ?



jj dost ale iba ak správíš úlohy od DB presne tak ako povedia že splníš aj volitelné veci
 
JKlena
Jak tu už bylo spomínané, nejen vrahové ale i jiný lidi po mě dou v zásadě když sem vraždil šlo po mně bratrstvo (zub za zub...) a kdyŽ sem jen kradnul šli po mě ti "hospodský povaleči" co mi prišli dát za vyučenou. Jinak muj první vrah byl pěkná lama, plížim se hezky divočinou a zrázu uprostřed zasnežené pláně týpek v tmavém obleku se plíži, proplížím se za plížícího říznu ho 30násobným dmg a bylo po potyčce. Co sem ale neskoušel jít pak i stímto savem k TB (u TB sem hrál s jiným), skoušel to někto? zistili ste něco o člověku kterej po Vás šel?
 
arnysimilar
Temné Bratstvo mám dohrané. Ako bonus som získal starobylú zbroj temného bratstva, veľmi slušnú dýku a tiež môžem vyvolať ducha vraha, ktorý bojuje dokým neskape. Cicera som nechal žiť a v Jitřence sa k nám znovu pridal. Tá malá upírka ma naučila alchýmiu do úrovne 90. A Afgánec má ešte sériu questov. Vysušená matička smrť stále zadáva vraždy dokola (1200 goldov sa šikne, nie?). Celkom slušne mi rarobila aj mučiareň. Obete sa priznali aj k tomu čo nevedia. Grin
Túto sériu questov považujem za jednu z najvydarenejších v hre. Smile
 
http://blog.podhajska1.sk
petermiles
na mě už byly 2 útoky, jednou khajit a jednou argonian a pokaždý sem je viděl hned z dálky jak se ke mně přibližujou, tak fireballem sem je sundal dřív, než se ke mně dostali...fakt nenápadný agenti :-)
 
ijacek
Kdy se dostávala starobylá zbroj? A jak je rozdílná od normální?
Já už mám za ně taky dohráno, ale tu zbroj mám pocit nemam...
Ta mučírna k nečemu je? Mě už to občas i štve jak tam furt sténaj, když jdu kolemGrin
Luk
 
BEGYcz
je vůbec nějaký konec DB? Plnim už celkem otravně úkoly od matky, ale je to pořád dokola.
Setkej se támhle s bambulou, ten ti poví koho zabít. Pak šup znovu za matkou... - tohle je pořád dokola.
Mám nejapný tušení že tímhle stylem za chvíli vyvraždim celej Skyrim.
jedině vodka + RedBull xD
 
www-tdm.cz
martin228
BEGYcz napsal:
je vůbec nějaký konec DB? Plnim už celkem otravně úkoly od matky, ale je to pořád dokola.
Setkej se támhle s bambulou, ten ti poví koho zabít. Pak šup znovu za matkou... - tohle je pořád dokola.
Mám nejapný tušení že tímhle stylem za chvíli vyvraždim celej Skyrim.


Touž je konec ked máš ty questy veď to máš len zarobenie zlata
 
Janek
JKlena napsal:
Jak tu už bylo spomínané, nejen vrahové ale i jiný lidi po mě dou v zásadě když sem vraždil šlo po mně bratrstvo (zub za zub...) a kdyŽ sem jen kradnul šli po mě ti "hospodský povaleči" co mi prišli dát za vyučenou. Jinak muj první vrah byl pěkná lama, plížim se hezky divočinou a zrázu uprostřed zasnežené pláně týpek v tmavém obleku se plíži, proplížím se za plížícího říznu ho 30násobným dmg a bylo po potyčce. Co sem ale neskoušel jít pak i stímto savem k TB (u TB sem hrál s jiným), skoušel to někto? zistili ste něco o člověku kterej po Vás šel?


Obdiv za to, že jsi toho magora Cicera nechal žít. Mně neuvěřitelně pil krev a naháněl strach, tak jsem ho zabil při první příležitosti...Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Adriho povídky II - Temná smlouva » Skyrim - Váš svět 25 30.05.2017 21:58
Temné bratrstvo Skyrim - obecně 4 19.12.2016 19:47
Save za Temné Bratstvo Skyrim - dotazy, návody,.. 4 16.10.2016 13:19
Vyhoštění z Temného Bratrstva The Elder Scrolls IV : Oblivion 7 03.08.2015 16:36
Temné Bratrstvo Navěky Archív zodpovězených dotazů 6 07.08.2014 14:35
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist