Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Problém s načítáním lokací
Laco
Čau, včera jsem si koupil Skyrim a je to paráda, ale se hrou mám jeden menší problém. Když se procházím krajinou, tak se mi každou chvíli hra sekne asi tak na pět až deset sekund a pak se opět rozjede. Myslím, že je to načítáním jednotlivých lokací, ale tak dlouhé záseky by se neměly objevovat. Tento problém se objevuje jak na nejnižších detailech, tak i na vysokých detailech. Mám poněkud zastaralý stroj (Geforce 88OO GT, 4Gb Ram, AMD Athlon X2 2X2,6 GHz), aůe jinak mi hra jede na pohodových 25-30 FPS a update už taky mám..... Díky za radu.
 
Drasho
Týmto trpím aj ja Sad snaď niekto postne čo s tým.
 
Darkneas
Presne toto som hladal :/// tiež mam tento problem preinštaloval som hru asi 6 x a skusal rôzne uploady a nič stále to iste Sad dúfam že sa to vyrieši
 
sir_Thomas
A me to dela taky... Me to prijde jako nejaka chyba ve hre vzhledem k tomu ze mam PC daleko lepsi nez jsou maximalni pozadavky.. (i7 2630MQ, 8GB RAM, Nvidia gt550 (2GCool) Docela me to sere cpu vytizene na 30 a hra se hryze jak prase.. neni 10s co by nebyl 3s zahryz.. Neporadi nekdo??
 
ePSn
tak se hlásím i já Sad stejný problém
 
sir_Thomas
Tak jsem to vyřešil:-) Nevím jestli vám to pomůže, ale stačilo vypnout V-Sync:-) A skyrim už běží na ultra detaily bez záseků:-) Vypnutí je jednoduché v souboru SkyrimPrefs.ini najdete tento radek: iPresentInterval=1 a hodnotu prepisete na 0... Pak jenom dejte vědět jestli vám to fungovalo:-)
 
Drasho
Žial nie Sad .
 
RaKill
Tak bohužel, mám stejný problém a úprava SkyrimPrefs.ini nepomohla.
Ale mám jinou zkušenost. Hra mi po instalaci shodila vše na low detaily (vlatním totiž stařešinu GF8800GT), a sekala se poměrně často, tak jsem tam nastavil High a ejhle!! Sekalo se to kupodivu méně než na low, takže jsem asi hodinu laboroval s nastavením textur, stinu a všech těch serepetiček včetně AA a AF (v tom meníčku po startu hry, sekce OPTIONS) a našel jakous takous stabilitu... Problém se tím ovšem nevyřešil, sem tam se to sekne, ale mnohem méně, než na to, co si nastavila hra:-)
P.S. drivery jsem tam hodil poslední verzi, ale bez viditelného účinku...
Myslím, že je stejný engine na hru, jako měl Oblivion a ten jsem projel bez problémů na HIGH detaily...
Takže pokud někdo che zkusit si trochu pomoci... laborujte!!
Můj názor je, že to bude chtít nějakou optimalizaci z Bethesdy. :-))
Upravil/a RaKill dne 14.11.2011 19:04
 
RaKill
Tak haló všichni z tohoto vlákna!! Čtěte pozorně!!!
Tohle pomohlo mně:

iPresentInterval=0

Celej fór byl ovšem v tom, že se to musí DOPLNIT (!!!) do souboru SKYRIM.INI
a ne SkyrimPrefs.INI (tam to totiž je a nemělo to účinek).
Skyrim.INI najdete tam, co SkyrimPrefs.INI (použijte FIND) a obsah vypadá třeba takto:

[Display]
sD3DDevice="NVIDIA GeForce 8800 GT"
iPresentInterval=0
[Grass]
b30GrassVS=1
[Water]
bReflectLODObjects=1
bReflectLODLand=1
bReflectSky=0
bReflectLODTrees=1
[General]
sLanguage=ENGLISH

to co je červené je nutné DOPLNIT!!!
Já to teď zkoušel 20 minut a ani jeden zásek!!
Textury HIGH, ostatní MEDIUM, dohledy u všeho na 3/4, AA8, AF4, FXAA vypnuto

Budu rád, když mi napíšete, zda to někomu pomohlo.
Šiřte všemi směry, pokud to pomohlo a do boje!!
Upravil/a RaKill dne 14.11.2011 20:22
 
Drasho
Žial nič Sad prvých 10 sek a seklo ma to.
 
RaKill
Drasho napsal:
Žial nič Sad prvých 10 sek a seklo ma to.


A dal jsi to do toho správného souboru? A přepsal původní?
Já to zkusil ze svého vymazat a začalo se to znovu sekat, tak si myslím, že v mém případě to bude ono...

Ale pozor!! Změnu parametru iPresentInterval=0 jsem nechal i v souboru SkyrimPrefs.INI !!
 
Drasho
Ano... :/
 
Drasho
Možno je to kvoli XP aj o tom som už počul, a ešte kvoli PC. Nemam mašinu.
Intel Pentium D 2.80 GHz
GeForce GT 240 512 MB
2 GB Ram
Malo by mi to ist ale hold nevydali ešte updaty.
 
RaKill
Mám taky XP, tím to asi nebude, je fakt, že Oblivion měl do update taky probblémy s načítáním lokací, tam se normálně objevoval "Loading" a seklo se to. Patch to odstranil...
 
ePSn
tak jsem to zkusil a taky nepomohlo Sad
snad vyjde co nejdřív patch, ale aspoň vim že nejsem jedinej
 
Laco
tak jsem to zkusil a nepomohlo mi to bohužel...
 
Keaya
Stejný problém a návod taktéž nezafungoval.
XP, GeForce GTX 460, 2GB RAM

Ale určitě díky za snahu.
 
Mates-daoc
Hm . mame doma dvě hry ja a přítelkyně a ani jednomu se to neseka ani nesekalo , pc mame pruměr , jedem na 7 ultimy, tak fakt nevím přoč vám to tak blbne , Stáhli ste si přes Steam malinký patche co tam byl k skyrimu ??
 
RaKill
Mates-daoc napsal:
Hm . mame doma dvě hry ja a přítelkyně a ani jednomu se to neseka ani nesekalo , pc mame pruměr , jedem na 7 ultimy, tak fakt nevím přoč vám to tak blbne , Stáhli ste si přes Steam malinký patche co tam byl k skyrimu ??


Mohl by jsi to rozvést trochu konkrétněji?? Grin Díky...
 
La Volpe
Problém je pouze na Xpéčkách při čekání na opravný patch od Bethesdy sem napíši dočasné řešení problému tedy aspoň mě to pomohlo Smile

1.Klikněte pravým na TESV.exe/Vlastnosti/Kompatibilita/Povolit v režimu win98
2.Spusťte SkyrimLauncher.exe až vám naskočí menu dejte ctrl+alt+delete najeďte na procesy najďete TESV.exe kliknout pravým nastavit spřažení a zaškrtněte všechny CPU poté se vraťte do hry.

Doufám že vám to pomohlo přeji šťastné toulání po pláních SKYRIMU Smile
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Problém s úkolem Zaslepený Skyrim - dotazy, návody,.. 6 03.02.2017 21:35
problém s trofejí Oblivion walker Skyrim - dotazy, návody,.. 1 05.01.2017 17:04
Problém s přeměnou Skyrim - dotazy, návody,.. 6 04.12.2016 23:13
Grafické problémy Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 40 06.11.2016 08:33
Problémy s přechodem z enderalu na skyrim Skyrim - modifikace a DLC - technické problémy 6 14.09.2016 09:18
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist