Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Za co hrajete - rasy?
Johny
hRDLA napsal:
Johny napsal:
Rhobar II napsal:
Melkor napsal:
nn, podivej se jak daleko se dostali...
jj, presne ako zidia, su vsade a vsetko ovladaju, pritom o tom nik nevie

A všechno zlato si schovávají do své židovské jeskyně :-D
Zidcave Grin

JudeCave ! ! !
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Rhobar II
ale no, co sme snad nejaky rasisti? Grin rozmyslam ci by cigani mohli byt redguardi......
 
Johny
Tady nejde o rasismus. Já uznávám všechny rasy. I ty fantasy :-D
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Caveo
Rhobar II napsal:
ale no, co sme snad nejaky rasisti? Grin rozmyslam ci by cigani mohli byt redguardi......


Způsobem života jsou totožní s cikány Khajiti, to kočování a tak...
 
Ambushc
Když už se o tom bavím tak mě připadá to orkský brnění ve skyrimu jako matná napodobenina brnění skurut-hai z LOTR
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Johny
Ambushc napsal:
Když už se o tom bavím tak mě připadá to orkský brnění ve skyrimu jako matná napodobenina brnění skurut-hai z LOTR

Jj, ale je povedené. Mnohem lepší než v Oblivionu.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Rhobar II
Caveo napsal:
Rhobar II napsal:
ale no, co sme snad nejaky rasisti? Grin rozmyslam ci by cigani mohli byt redguardi......


Způsobem života jsou totožní s cikány Khajiti, to kočování a tak...
neviem ako v cz ale na slovensku to neplati....
 
Caveo
Jo jasný, dneska už ne, myslel jsem spíše v docela dávné historii Grin
 
Johny
V dávných dobách, kdy ještě nebyli sociální dávky, po alpských stráních se ještě proháněli fialové krávy a Vladko byl ještě na holky . . .
Upravil/a Johny dne 19.02.2012 23:40
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Rhobar II
skoda ze su tu neni skreti, to bola radost ich mlatit, mno, mame tu falmerov ako nahradu
 
Caveo
Na konci 17. století byl dokonce vydaný dekret, kdy každý dopadený cikán - muž mohl být beztrestně zabit takže bodejť by si vyskakovali. To nás ještě neválcoval pseudohumanismus. Ale jak říkám, vždy když vidím Khajita okamžitě mě napadne analogie s cikány
 
Ambushc
Vlastně říkali že Skyrim je vytvořen z filmů. Ale ten svět jako takovej prej taky ale nevim podle jakýho Smile.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Rhobar II
Caveo napsal:
Na konci 17. století byl dokonce vydaný dekret, kdy každý dopadený cikán - muž mohl být beztrestně zabit takže bodejť by si vyskakovali. To nás ještě neválcoval pseudohumanismus. Ale jak říkám, vždy když vidím Khajita okamžitě mě napadne analogie s cikány
si precitaj ake sme mali zakony o ciganoch za prvej slovenskej republiky Grin
 
Johny
Ambushc napsal:
Vlastně říkali že Skyrim je vytvořen z filmů. Ale ten svět jako takovej prej taky ale nevim podle jakýho Smile.

Řekl bych, že jde spíš o mix Středozemě, Westerosu a dalších knižních fantasy světů zabalený do nové krabičky a okořeněných spoustou originálních nápadů :-)
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Ambushc
Johny napsal:
Ambushc napsal:
Vlastně říkali že Skyrim je vytvořen z filmů. Ale ten svět jako takovej prej taky ale nevim podle jakýho Smile.

Řekl bych, že jde spíš o mix Středozemě, Westerosu a dalších knižních fantasy světů zabalený do nové krabičky a okořeněných spoustou originálních nápadů :-)

jj a je tam hodně easter eggu z různých filmů.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Johny
Ambushc napsal:
Johny napsal:
Ambushc napsal:
Vlastně říkali že Skyrim je vytvořen z filmů. Ale ten svět jako takovej prej taky ale nevim podle jakýho Smile.

Řekl bych, že jde spíš o mix Středozemě, Westerosu a dalších knižních fantasy světů zabalený do nové krabičky a okořeněných spoustou originálních nápadů :-)

jj a je tam hodně easter eggu z různých filmů.

Předpokládám, že je to pravděpodobné. Zajímali by mě konkrétní věci, ale těch se těžko dopátráme. Zas tak v těch filmech zběhlý nejsem . . . :-(
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Ambushc
Já sem je znal ale teď si pamatuju jenom 2 Grin jeden je z filmu excalibur - meč a druhej nevim ale je tam bezhlavej jezdec na koni.
Po dlouhé době jsem zpět! Smile Knight
 
Caveo
Když jsem viděl bezhlavýho jezdce tak se mi vybavila Ospalá díra s Johnny Deppem, ale podle toho to asi není Grin
 
Johny
jj Excalibur jsem viděl. A to druhé mi připomíná akorát Legend of Sleepy Hollow od Irvinga, ale to asi není zfilmované a asi by se to tam nehodilo :-D :-D
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
Caveo napsal:
Když jsem viděl bezhlavýho jezdce tak se mi vybavila Ospalá díra s Johnny Deppem, ale podle toho to asi není Grin

Koxo, tak ono to je zfilmované jo? :-o
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Jak na vás reagují dle určíté rasy. Skyrim - dotazy, návody,.. 2 03.04.2017 10:12
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist