Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Diskuze-Kůn
lovec
Zdarvím nevím nic o koněch poradíte ohledně koních díky
 
Mew
Koupíš je ve stájích, které jsou u každé državy ....,můžeš je používat k cestování.. Všichni jsou stejně silní a rychlí.. až na Stínomilu , tu dostaneš v průběhu linie temného bratrstva ... Je buglá, tudíž je nesmrtelná... A ještě je tu jeden zvláštní kůň , jmenuje se Mráz...získáš ho v jednom questu v Riftenu ...má více výdrže než zbytek koní
Upravil/a Mew dne 19.02.2012 17:49
 
Dawery
Mew napsal:
Koupíš je ve stájích, které jsou u každé državy ....,můžeš je používat k cestování.. Všichni jsou stejně silní a rychlí.. až na Stínomilu , tu dostaneš v průběhu linie temného bratrstva ... Je buglá, tudíž je nesmrtelná...


Toho temnýho koně (Stínomilu) že je nesmrtelnej bych neřekl,možná jen hodně silnej ale nesmrtelnej ne.
Mě ho teda normálně zabít můžou.
 
lovec
A krmí se koni?
 
Melkor
nee
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Mew
Dawery : Možná to patch spravil ...ale mě stínomila v pohodě zabije draka a nic se jí nestane ...já mám pořád verzi 1.1.21.0
 
Melkor
omg mewe, jak pam můžeme vědet jestli je to bug nebo co když nemáš nejnovější verzi
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
Liman
Teda ta "Stínomila" nesmrtelná asi není protože jsem dostal takový bug , že mi kůn vyletěl do vzduchu a rozplácl se jko žába Grin
 
PSenica
No tak mne Stín počas boja ešte nikdy nezomrel, dá sa dobre používať ako Tank...ale už mi zomrel keď som spadol z velkej výšky...to som si potom samozrejme loadol...pretože toto je naj kôň v hre...
 
Johny
Ale on není nijak rychlejší ne? Jen má více životů nebo se mýlím?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
lovec
A kde uvidím kolik má kůn životů apod.
 
Lunthatcoss
Kůň nejlepší je temný. A když zemře tak se znovu neobjeví což je smůla.

Dále jsou černí pěkný ale i strakouši..

Slouží k rychlejší přepravě.. doplňěk také.. nedoporučuji koně.. zbytečná ztráta až omylem spadne ze skály
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Sammael
Mew napsal:
Koupíš je ve stájích, které jsou u každé državy ....,můžeš je používat k cestování.. Všichni jsou stejně silní a rychlí.. až na Stínomilu , tu dostaneš v průběhu linie temného bratrstva ... Je buglá, tudíž je nesmrtelná... A ještě je tu jeden zvláštní kůň , jmenuje se Mráz...získáš ho v jednom questu v Riftenu ...má více výdrže než zbytek koní

Není nesmrtelná, zkus si s ní skočit z velké výšky Grin přežiješ jenom ty Grin Jinak je to hezký kůň a zcela zadarmo, nedoporučuju si kupovat koně, ze začátku je totiž málo peněz a ti koupení vám pojdou rychle.
 
DarkWarrior
Koně jsou sice hezký, ale blbě se s nima leze po skálách Grin
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Mopidu
Koně jsou dobrý když lezeš na horu. Nevím jak vám ale mě to s něma přijde lehčí. Ale jinak jsou k ničemu, možná tak na ozdobu
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
Norbi
keď ťa naháňajú stráže GrinDD vtedy sú dobré Grin neútočia totižto kým ste na koni Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
DarkWarrior
Mě kůn vždycky klouže po těch horách Grin takže ted' už chodím jen pěšky (už se mi pár koní zabilo) Grin
Jsem zabiják koní! GrinGrin
Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin,
Wahdein vokul mahfaeraak ast vaal
Ahrk fin norok paal graan
fodnust vok zin dro zaan
Dovahkiin fah hin kogaan mu draal!


!Jsem holka a miluju DRAKY + VLKODLAKY!
!Uctívám Alduina!
"Nic není pravda, vše je dovoleno"
(Assassin's Creed - heslo zabijáků)
 
Norbi
ja som zatial použil len Shadowmera Grin aj to len pár krát Grin
You can kill yourself, or die trying...

http://scontent-v...e=5678314E

Aint no party like a Time Lord party, cause a Time Lord party never ends !

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lfzax5zuSU1qfxioto1_500.jpg
 
BOTHEF
Doporučuji mód Demonic horse na skyrim workshopu je vyvolávací a máte ho na 555sekund ale pokud ten limit překročíte když jste na něm tak nezmizí až když z něj slezete
 
Rigan
Zlovkl je dosť rýchli Smile (Mod ktorý má kamarátka)

No to že zomrie kôň tak väčšinou si za to môže sám. Pretože sa musí bezhlavo pustiť do boja Grin

Ja jazdím na koni málokedy. Hlavne z dôvodu že naňho nasadnem a o kus ďalej musím zase zosadať a zabíjať zvieratá a takto dookola a nebaví ma stále zosadať a nasadať. Preto som chodím radšej po vlastných Smile
Prvá hra
Nord, 61 level, Full Mág Elf
Druhá hra
Khajit, 37 level, Assassin Luk
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
V zajetí nadpřirozena - Pravidla, Odkazy, Mapy, Diskuze Zdejší kobky 4 24.12.2021 23:20
Hrozba • Diskuze Zdejší kobky 313 23.12.2016 21:15
Izolace - diskuze & otázky Zdejší kobky 4 28.11.2016 22:58
Shadowrun • Diskuze, Inventáře, Perky Zdejší kobky 68 28.09.2016 19:05
Co tě žere? • Diskuze/Statistiky Zdejší kobky 465 20.09.2016 23:57
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist