Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Úvaha o Čepelích
Parrot
Ahoj, máme tu různé úvahy o různých frakcích, ale ještě ne o Čepelích. Co na ně říkáte ?

Dříve to byli Pretoriáni císaře, ještě před tím drakobojci a ještě před tím obyvatelé Akaviru, kteří pronásledovali draky až do Tamrielu.
Přidat se k nim můžete, až zabijete Paarthurnaxe.

Já osobně je mám radši, než Šedovousé. Ty výpravy na draky si hodně užívám, jejich zbroj se mi líbí, Esbern je správnej chlap ( hodně mi připomíná mého dědu Grin )
 
Melkor
nevím proč, já bych se osobně chtěl přidat k alduiovi
 
Vampire123
Já osboně mám Čepele celkem v oblibě i když jsem nezabil Paarthurnaxe přeci jen i když je to drak tak by bez něj nejspíš Alduin nikdy nepadl.Čepele jou jinak velice zajímavá organizace možná by nebyla špatná ani příběhová linie kdyby se přidala v nějakém nadcházejícím DLC.Je vlastně i škoda že ve Skyrimu je nahradili u ochrany císaře speciální jednotky které jeje však stejně neochránily a nebýt Alduina a ostatních draků tak si myslím že by Čepele už dávno zanikly.
Milovník TES série již od Arény.
 
Parrot
No já bych ty čepele v DLCčku nějak rozjel. Třeba přidat další tři členy atd.
 
Korty15
Čepele jsou ty největší vtěrky v celem skyrim , to samy thalmorove doufam že všichni thalmorove skončí v pekle ...
 
koniaash
Čepele jsou tady určitě lepší než v Oblu... tam mi moc připomínaly šaoliny. A mám je taky celkem rád, ale penitus occulatus jsou řekl bych na obranu císaře vhodnější. To že to poserou, je věc jiná Grin
 
Jozep
podle mě je to dobrej cech Grin a navíc, chtělo by to jim dodat asi tak 15 dalších čepelí, a potom bysme udělali útok na nějaké ležení Thalmoru, třeba Tvrz Ingus
(to jméno jsem si vymyslel) a byla by to pevnost thalmorů, kterou bysme měli zničit Grin
 
danamo
Sice jsem ještě nedohrál celou příběhovou linii, ale Čepele jsem měl radši v Oblivionu. Tady mi příjdou, že nemají ve Skyrimu co pohledávat, ať žijou v Cyrodiilu, kde mívaly jasnou úlohu, ale tady jako drakobijci? Ve Skyrimu snad mívali Dovakiiny ne? Takže mi příjdou trochu jako zbytečný. Myslim z historického hledikska.
Upravil/a danamo dne 14.02.2012 13:30
 
Huskarl
Mám dotaz: Byly Čepele i v předchozích dílech TES ???Frown
 
danamo
V oblivionu jo, nevim ale jestli i v jiných ty sem nehrál.
 
Huskarl
V Oblivionu to vim, ale Morrowind sem nehral tak dlouho a ty ostatni uz vubec neSmile
 
koniaash
V Morru nebyli, tam byli nějaký templáři, či co.
a to danamo: čepele přišly původně do skyrimu a dělaly drakorozeným garde. Drakorozený- alfasamec, který draky mydlí, čepele, který pomáhají a chrání drakorozence proti ostatním nebezpečím
 
Robulus
Že jsou Čepele nějak spojené s draky bylo jasné už v Oblivionu. Ve Skyrimu jim fandím, ale rád bych je převzal pod své velení a vybudoval z nich opět úctyhodnou organizaci. Esbern a Delfína by ostatní školili v chrámu.
Jinak Paarthurnaxe jsem zabil - on sám přeci tvrdí, že každý den bojuje se svým špatným já a že se může zvrátit a páchat stejné zlo jako kdysi.
 
Parrot
Já mám čepele rád. Tu zbroj, výpravy a tak...
ale chtělo by to něco víc !

A čepele byli v Daggerfallu, Oblivionu ( tak nejvíc ) a teď i ve Skyrimu !
 
hRDLA
Já je rád nemám, jsou to takoví vypelichanci. V oblu jsem je ,,miloval" (no homo Grin), ale tady ještě chtěj zabít draka, kterej mi celou dobu pomáhal, takhle já se teda neodvděčuju.

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Authan
Jde nějak zrušit ten q na zabití toho draka?Pokecal jsem s každým,ale úkol to nějak nezměnilo.I když jsem to řekl Šedovousým.
 
hRDLA
nejde, ten q ti zůstane aktivní dokud toho draka nezabiješ

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BigNord
Vampire123 napsal:
Já osboně mám Čepele celkem v oblibě i když jsem nezabil Paarthurnaxe přeci jen i když je to drak tak by bez něj nejspíš Alduin nikdy nepadl.Čepele jou jinak velice zajímavá organizace možná by nebyla špatná ani příběhová linie kdyby se přidala v nějakém nadcházejícím DLC.Je vlastně i škoda že ve Skyrimu je nahradili u ochrany císaře speciální jednotky které jeje však stejně neochránily a nebýt Alduina a ostatních draků tak si myslím že by Čepele už dávno zanikly.


Delfína: "Čepele zanikly, ale pár členů uteklo do ústraní." Tak nějak to říkala
Upravil/a BigNord dne 15.02.2012 16:08
 
Lunthatcoss
Mám čepele rád, jsem unich a párkrát jsem se vydal se spolubojovníkama na lov draka.. Nicméně Paarthurnaxe sem nerad zabíjel protože mi přišel velice sympatický. Byl sem smutný když padl.. díky mě.
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Lunthatcoss
Když už jsme u Čepelích. Je způsob jak je zlikvidovat? Případně za koho se přidat.. Pokud to vůbec jde.
Díky
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Úvaha o Thalmorech Skyrim - obecně 147 20.09.2012 19:20
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist