Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim PADÁ !
Kozoluh
Koupil jsem si originálku, mám výkonný PC (AMD Phenom II X6 1090T, ATI HD 5770, 8gb RAM 1600 Mhz) a když hru spustím ukáže se logo bethsendy, poté logo draka, tak na vteřinu se v pravo dole ukáže menu a hra spadne a vypne se. PROSÍM O POMOC !
 
Mara
mas ty aktulizace atd ? ...
Mááára
 
Gothrin
nemuže ti to schazovat např. forewall ?
já za včerejšek 15 hodin na jedinej zátah, absolutně žádnej problém ...
 
Kozoluh
Aktualizace samozřejmě mám. A ve výjimkách Firewallu je to taky...opravdu nevím co s tím
 
freemanton
Hele mě pomohlo když jsem v nastavení zvuku přepnul na 24 bitů , 44100 Hz předtim mi to padalo pořád ... Nevim jestli to pomůže ale za pokus nic nedaš že ?
 
nagasadowcz
ja mam taky zajimavy "problem" - hra je v anglictine, i kdyz jsem zvolil u instalace cz. eng mi sice problem nedela, ale je to divne. a jeste jedna vec - nevite, kde prenastavit citlivost mysi? ponevadz je to hrozne pomale a nikde to nemuzu najit (myslim v ramci hry, ne v ramci systemu Wink).
 
freemanton
Tak si na netu češtinu stahni a hod do hry to snad neni takový problém ne ?Wink Citlivost musíš nastavit až ve hře přes ESC - Options ...
 
Kozoluh
freemanton napsal:
Hele mě pomohlo když jsem v nastavení zvuku přepnul na 24 bitů , 44100 Hz předtim mi to padalo pořád ... Nevim jestli to pomůže ale za pokus nic nedaš že ?

a kde se změní nastavení zvuku ?
 
nagasadowcz
jako ja to stejne budu hrat anglicky, me to jenom prislo zajimave Grin ok, dik, zkusim to tam najit. aktualizace stazena, sbohem, komunito - odchazim do Skyrimu
 
nagasadowcz
tak uz je to cesky, po stazeni aktualizace Wink tak ted abych se zase rozhodoval, v jakem jazyce to hrat Grin zkusim na chvili preklad. poroucim se.
 
freemanton
Kozoluh napsal:
freemanton napsal:
Hele mě pomohlo když jsem v nastavení zvuku přepnul na 24 bitů , 44100 Hz předtim mi to padalo pořád ... Nevim jestli to pomůže ale za pokus nic nedaš že ?

a kde se změní nastavení zvuku ?


Musis to nastavit ve windowsu kliknes na ikonu repraku vpravo dole a dostanes se do nastavení ... nevim jak to máš ty zkus se tam trochu porozhlédnout ..
 
Kozoluh
freemanton napsal:
Kozoluh napsal:
freemanton napsal:
Hele mě pomohlo když jsem v nastavení zvuku přepnul na 24 bitů , 44100 Hz předtim mi to padalo pořád ... Nevim jestli to pomůže ale za pokus nic nedaš že ?

a kde se změní nastavení zvuku ?


Musis to nastavit ve windowsu kliknes na ikonu repraku vpravo dole a dostanes se do nastavení ... nevim jak to máš ty zkus se tam trochu porozhlédnout ..


Opravdu to funguje !!! Děkuji za radu !!
 
Mara
taky mam problem vcera me hra bezproblemu sla... a dnes me to pise Steam.exe (main exception): ERROR: delete of Steam.exe failed, win32 Error 5 "přístup byl odepřen" tak sem steam a i hru chtel preinstalovat ale stejne me to tohle hazi X( ... newi te nekdo co stim ?
Mááára
 
Sheogorath
je tu nekdo taký že hru koupil , nainstaloval a jde mu bez problému ? Grin Grin
 
Gothrin
ano já napŕ. beu jedinýho problému, naopak sem překvapen že to jede jak po másle Smile
 
Mara
ja nwm me to prvni den slo taky uple v pohode ..ale ted NE ! ... aaa xD
Mááára
 
Scarcz
Mě to jde naprosto skvěle. A co se týče nízké sensitivity myši, asi to bude vertikální synchronizací, tu musíš vypnout ručně v .ini
tady je odkaz na stránky, kde popisujou pár dobrejch úprav v .ini souboru
http://www.pcgame...-and-more/

Upravil/a Scarcz dne 12.11.2011 12:15
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Ballien
Zdar ... pani a slecny

Je skoda ze moj prvy post na tomto skvelom webu bude prave riesenie problemu Smile ale ja som asi naozaj slepy ... nikde neviem najst v mojom win XP 32 ... tu zmenu zvuku uz som klikal asi vsade a hladal dokonca uz aj v codekoch ale neviem to najst poradi niekto ako to zmenit na tych 24 bit, 44100Hz ?

Druha vec : Opětovně otevřete SkyrimPrefs.ini a přidejte řádek iPresentInterval=0 na konec sekce [Display]. tomuto tiez nechapem to mam ako vytvorit novy ? Lebo tento riadok tam existuje ale je tam 1 ... takze teraz neviem ci to iba mam zmenit na tu 0 alebo spravit novy a este sa tam pise ze to mam presunut ? na koniec sekcie ?

A taka laicka vecicka... Hra mi ide super bez problemov na ultra ale sem tam sa mi preste sekne na 1-2 sekundy je to taky pravidelnonepravidelny interval ... vcera mi to islo asi aj lepsie dnes to robi problemy ...

Vdaka za pomoc ...
 
Marien
Jako řeknu vám, že mít v kompu 20GB SSD jako cache pro plotnový HDD je brutální vychytávka. Když vcházím do nových lokací (přes dveře a jiné vstupy), čekací doba maximálně do 3 sekund. A to ani nemluvím o loadu uložených pozic. Prostě jen klik-klik.
Mimo jiné, řekl bych, že jedu naprosto bez problémů a plynule, ale neřeknu ať to nezakřiknu Smile
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
corvik
mě jen sere to jak lhali s tím že bude minimum loadu. diť je load na každem rohu a uplně stejne jako v oblivionu.. taky mam SSD a nevadí mě to tak moc ale štve mě to lhaní ...
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist