Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlaci a upíři
Mogoth
Flecheete: Ve Skyrimu se to dobíjí normálně soulstony... Takže to ber jako že zbraní uvězníš duši a tou si pak dobiješ zbraň Smile .
 
Barbar
Dotaz-Jsem vlkodla muzu byt i upir k tomu? :-)
 
BigHarold
Nemůžeš poněvadž vlkodlačí krev ti dáva 100% odolnost proti nemocem a nákaze.Tudíž se nemůžeš nakazit Vampírismem. a ani nemusíš tahat lektvary na odstranění nákazy.
 
Kapr
Kdyz se stanu tim vlkodlakem...ma to nejaky vyhody a nevyhody?
 
Barbar
BigHarold napsal:
Nemůžeš poněvadž vlkodlačí krev ti dáva 100% odolnost proti nemocem a nákaze.Tudíž se nemůžeš nakazit Vampírismem. a ani nemusíš tahat lektvary na odstranění nákazy.


Ufff :-) Vždy jsem měl radějíc vlkodlaky. Jinak podoba téhle potvory s Vampir bloodlines Mansion ( kdy vás posedla bestie) je až zarážející Smile
 
Barbar
Jo ještě jeden dotaz a pokudj sem upír dělám qvesty pro družidníky a napiju se té krve ? Se vyléčím a stanu se lykantropem?
 
BigHarold
Barbar to nevím já upír nikdy nebyl a snažil jsem se tomu vyhýbat i v Oblivionu.
 
BigHarold
Kapr: Už jsem to někde psal tak to písnu i sem. Výhodou být vlkodlak je že jsi imunní na nemoci a nákazy. Jednou denně se můžeš přeměnit na vlkodlaka ( když to uděláš v chumlu nepřátel tak tě většinou sejmou než se stihneš přeměnit) ale když to uděláš v předstinu tak si podáš i ohromnou skupinu nepřátel. Máš totiž vlkodlačí vytí a to zastraší všechny v dosahu. Utíkaj od tebe a nebrání se) poté je můžeš sežrat a tím si doplnit zdraví a prodloužit trvání přeměny.
Nevýhodou je že kromě vytí nemůžeš nic používat (Schopnosti,truhly,lektvary,kouzla) jediné co nevím je jestli můžeš otvírat dveře.
No a po ukončení přeměny se objevíš nahej (bez zbraní v ruce a brnění na sobě) takže první co musíš se zase oblect as vzít zbraně.
Jako vlkodlak nemůžeš hrát z pohledu vlastních očí ale jen z pohledu třetí osoby.
A poslední co mě napadá je že jako vlkodlak si při spánku neodpočineš. Asi se ti nedoplní zdraví nebo já nevím.Protože čas při spánku normálně uteče takže zatím jediné co je tak ti to napíše že jsi si neodpočal.
 
Mogoth
BigHarold: Dveře taky nejdou...
 
Barbar
BigHarold-Mno a jaká je výhoda být upírem ? A nevýhoda...

Jinak kdyby nekdo vedel co se stane pokud jste upriem a jdete na promenu vlkodlaka ( vypiti te krve) tak me dejte vedetSmile
 
BigHarold
Barbar: no na to bude muset odpovědět někdo jinej. Ja za Upíra nikdy nehrál a začínat s tím nebudu Smile Ale tak tipnul bych že to bude mít bonusy a negativa jako v Oblivionu.Tzn. čím vic hladovej tím více bonusů ale i negativ a pořád můžeš používat zbraně.
Stejně tak s tím co se stane po napití krve když už jsi Vampír taky bude muset napsat někdo kdo za ně hraje
 
Beluril
Chcu se zeptat kdyz sem delal questy pro druziniky a dosel sem az k premene ve vlkodlaka je moznost se vlkodlakem nestat a pokracovat v normalnich questech pro druziniky sem v podzemi nebeske kovarny a v rozhovoru neni moznost odstoupit
 
ADalNic
Můžu se zeptat, kde se začíná linie questů na lykantropii?? Grin
 
Doomex
u Družiníků v Bílém Průsmyku
Upravil/a Doomex dne 14.11.2011 19:47
 
ADalNic
Díky, vyzkoušíme...
 
studisek
Achjo achjo...v této hře mě chybí trocha akce,je zde málo ,,kombíček,, tím myslim, když třeba hrajete za vlkodlaka,tak má jen 2 speciální zabití nepřítele: 1. shodit na zem a rozsápat a 2. složit protivníka k zemi a kosnout 2x do krku...a ne jen u vlkodlaka,ale i když hrajete za normální character. Po hodině hraní,mě to vždy přestává bavit,ale hraju dál jen kvůli tomu,že to má luxusní grafiku Grin
 
Barbar
POZOR

Takže vážení jsem vlkodlak a ta slavná imunita moc dobře nefunguje. Byl jsme v podobě člověka a medvěd grizly mě nakazil Horečku takže jsem se musel jít vyléčit. Takže nepočítejte stou 100% Imunitou buď je tam Bug nebo medvěd udělal zázrak.
 
majki77
studisek napsal:
Achjo achjo...v této hře mě chybí trocha akce,je zde málo ,,kombíček,, tím myslim, když třeba hrajete za vlkodlaka,tak má jen 2 speciální zabití nepřítele: 1. shodit na zem a rozsápat a 2. složit protivníka k zemi a kosnout 2x do krku...a ne jen u vlkodlaka,ale i když hrajete za normální character. Po hodině hraní,mě to vždy přestává bavit,ale hraju dál jen kvůli tomu,že to má luxusní grafiku Grin


chlape, hrál jsi někdy něco ze série TES? Jestli chceš kombíčka a fatality, tak si zahraj Mortal combat :-D
 
ADalNic
Zdravím, jak přesně se vyléčím z lykantropie? Tady se někd epsalo, že to jde..ale jak konkrétně??
 
ADalNic
Tak už vyřešeno, ale docela náhoda, že jsem si zrovna vzal ssebou více těch hlav Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlaci Skyrim - dotazy, návody,.. 10 12.12.2015 11:47
Upíři x vlkodlaci Archív zodpovězených dotazů 9 07.03.2014 18:55
Vlkodlaci ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 23 04.10.2011 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist