Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlaci a upíři
Jecman
vyberes krik das“R“ a potvrdis
ot: nevite jak se naucit dalsi slova kriku?ty dedecci mi dali 1q a uz se mnou nemluvi
 
vlasov
Hej lidi, všimli jste si, jaký mají Ti vlkodlaci v tom Jorrvasrku bordel? Zajděte si k nim do sklepa, resp. do jejich pokojů....... :-D
 
Barbar
Hraje tu někdo za Vampíra?Smile
 
Martin156
Jednou se mi povedlo upíry zabít i tu nejsilnější ale pak jak jsem si zvýšil obtížnost a když používali Pohlcení zdraví a kdo ví co ještě, tak jsem neměl šanci
LichFireStorm
 
Martin156
Martin156 napsal:
Jednou se mi povedlo upíry zabít i tu nejsilnější ale pak jak jsem si zvýšil obtížnost a když používali Pohlcení zdraví a kdo ví co ještě, tak jsem neměl šanci


dodatek i s různou Taktikou - Na dobrou taktiku nedám dopustit!Wink
LichFireStorm
 
Martin156
Barbar napsal:
Hraje tu někdo za Vampíra?Smile


Ne! Ale později to možná zkusím - Jen takWink
Ve čtyřce mě to ze začátku bavilo ale pak kvůli obchodování, plnění úkolů a hlaní linii
Jsem vyhledal už pomoc
LichFireStorm
 
Andayon
Zdravím všechny. Pokouším se vyléčit z vampyrismu, ale žádný z hradních mágů nemá v prodejní nabídce svitek s kouzlem na chycení duše, abych mohl nabít černý kámen duše (včetně mága v Dračí síni). Nevíte proč?
OT: Jak získám Čistý odulár?
Děkuji za odpověď

EDIT: Problém s kouzlem vyřešen, už jsem si jednu duši vysál z hafana, tak ještě přijít na to jak jí dostat do kamene Smile
Upravil/a Andayon dne 17.11.2011 20:26
 
ExituskJude
je mozne byt vlkodlak a upir zaroven? Alebo da sa nejako zbavit lycantropie? Pride mi to dost fadne chcel by som sa stat radsej upirom Grin
 
Krabath
adamf96 napsal:
Ak sa chcete vyliecit z upirstva tak co najskor bezte do Chramu Bohyne Kynaret a tam uvidite taku fialovu vec to vas vylieci. Ja som to nestihol a teraz neviem ako sa vyliecit z upyrstva a ma to odst stve -)


Prosím tě, kde ten chrám naleznu?
 
http://svetinformacicz.cz
Krabath
Ondrex napsal:
Už nejsem upír!!!Pfft

Jak jsi to dokázal?
 
http://svetinformacicz.cz
Krabath
Ondrex napsal:
Upírství se zbavíte tak, že zajdete do města Falkreath, tam musíte zajít do hospody(má to v názvu něco s mrtvým mužem, nevim jak přesně). Tam se zeptáte krčmářky na nějaký události, nebo tak něco( jako Zvěsti v Oblivionu) a ta vám řekne o chlápkovi, kterej se zajímal o upírství. Pak naskočí úkol a už to bude navádět. Ale ten úkol je potřeba udělat docela rychle, nikde se nezdržovat.


Vrátil jsem se o několik pozic z savech zpět abych šel podle tvé rady, protože když jsem ho našel, už mi nebylo pomocic a zaútočil na mě i Falion. Takže jsme se vrátil zpět o několik save pozic a šel jsem do Falkreathu, Po cestě (kousek za takovou pastí, kde bylo pár šmejdů) jsem potkal dvojici "Stendarovi bdící" a ti mě za slib, že nebudu pomáhat Deaderám vyléčili. Takže to je další možnost jak se uzdravit od upírství.
 
http://svetinformacicz.cz
Andayon
Tak jsem na to nepřišel. (chci se vyléčit upírství) Zabil jsem týpka na kterého jsem předtím použil Uvěznění duše. Napsalo mi to, že jsem duši zýskal, ale nevím kde ji najdu či jak ji mám dostat do černého kamene?
 
Kingmichal
Andayon napsal:
Tak jsem na to nepřišel. (chci se vyléčit upírství) Zabil jsem týpka na kterého jsem předtím použil Uvěznění duše. Napsalo mi to, že jsem duši zýskal, ale nevím kde ji najdu či jak ji mám dostat do černého kamene?


Tak pokud si na nej zakouzlil uvěznění, tak se ti ta duše automaticky do nejakeho volneho kamene presune. Pokud mas dostatecne velkej.
 
Kingmichal
A na vyleceni upirstvi nefunguje lektvar vylečení všech nemocí? Měl by ne?
 
Andayon
Nefunguje, ani léčící svatyně nevyléčí vampyrismus.
 
Andayon
Tak pokud si na nej zakouzlil uvěznění, tak se ti ta duše automaticky do nejakeho volneho kamene presune. Pokud mas dostatecne velkej.


Díky. Stačilo vyhodit všechny kameny duší z inventáře a nechat si jen ten černej.
Jinak ten OT: Kde sehnat čistý odulár?
Upravil/a Andayon dne 19.11.2011 01:54
 
Sejmi
Omlouvám se, ale potřebuji radu od zkušených TES hráčů. Potřebuji se vyléčit z Vampirizmu ale nemůžu nikde sehnat ten černý kámen duší?? Pomozte prosím kde ho sehnat.
 
Sejmi
Už vím, jsem idiot.Pfft
 
Mamutos
Čistý adulár si můžeš koupit u Kováře Wink
 
Barbar
Takže už jsme to psal jinde..jsem Vlkodlak a právě jsem se nakazil vampyrismem....ta imunita na nemoci blbne Sad
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlaci Skyrim - dotazy, návody,.. 10 12.12.2015 11:47
Upíři x vlkodlaci Archív zodpovězených dotazů 9 07.03.2014 18:55
Vlkodlaci ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 23 04.10.2011 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist