Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlaci a upíři
dalu78
majki77 napsal:
studisek napsal:
Achjo achjo...v této hře mě chybí trocha akce,je zde málo ,,kombíček,, tím myslim, když třeba hrajete za vlkodlaka,tak má jen 2 speciální zabití nepřítele: 1. shodit na zem a rozsápat a 2. složit protivníka k zemi a kosnout 2x do krku...a ne jen u vlkodlaka,ale i když hrajete za normální character. Po hodině hraní,mě to vždy přestává bavit,ale hraju dál jen kvůli tomu,že to má luxusní grafiku Grin


chlape, hrál jsi někdy něco ze série TES? Jestli chceš kombíčka a fatality, tak si zahraj Mortal combat :-D


A co je v Mortalu jinak? Myslím, že tam se to opakuje taky stále dokola a dokola - stejně jako u všech her. Dítě, co psalo ten první příspěvek, asi hraje svou první hru, když se podivuje nad tím, že se vše opakuje GrinPff!
Upravil/a dalu78 dne 15.11.2011 15:49
 
majki77
:-D no přinejmenším má MC trochu chudší dějovou linii :-D o to více má komb a fatalit :-D
 
Rowero
Čaute,

mám problém. Jsem upír a nemůžu se toho zbavit, našel jsem toho, který mě dokáže odčarovat a dostal sem černý kámen duší, ale je prázdný a nevím jak ho naplnit. V tom samém městě jsem vysál nějakýho spícího chlápka, ale v inventáři to pořád píše, že kámen je prázdný a když jdu k tomu statu k Bílému průsmyku, ale tam na mě každý útočí a když se dostanu do nějakého baráku a přiblížím se k posteli, ihned vstane, takže nemám možnost ho vysát.
Poradíte mi? Díky!
 
BigHarold
Nevím jak u tohoto questu ale normální Kamen duší se plní pomocí kouzla. Pokuď to na někoho hodíš a do určité doby zabiješ (liší se silou kouzla) tak se ten kámen naplní jeho duší
 
Rowero
Hodíš? .. Já myslel že se s tím nejde vybavit.
A nebo, nevíte, kde se dá sehnat ten lektvar (výše jsem četl, že k naplnění kamene stačí mít nějaký lektvar či co) nebo popř. koupit zbraň, která naplní ten kámen duší?
 
Paraxus
Jak říká BigHarold, asi před 4 hodinami jsem ten quest dělal. Stačí použít to kouzlo a pak do minuty nepřítele zabít a on se již ten kámen naplní tou duší, pokud používáš těžkou zbroj zkus si jí sundat a jít ve spodním prádle, nebudeš dělat takový hluk a nevstane (můj typ, nevím jestli pravdivý, ale dává to smysl)
 
BigHarold
Rowero: Daj se takové zbraně sehnat. Lektvar nevím ale nejednodušší je se naučit kouzlo používat to když potřebuješ naplnit kámen duší.
 
Rowero
A jak toho docílím? .. Já třeba když chci vysát někoho, tak se přiblížím k jeho posteli, dám jakoby vykrást, ale vyberu vysát, jenže on se ani nepohne i když to udělám 30x a kámen duší je furt prázdný.
Takže, jak tedy se naučím to kouzlo nebo získám lektvar? Už si fakt nevím rady.
 
BigHarold
Rowero: my si nerozumíme. to že někoho vysáváš neznamená nic jiného než se se jako upír krmíš.
Na naplnění kamenu duší musíš na nějakého nepřítele zakouzlit kouzlo uvězni duší a do minuty ho zabít (mečem, kouzlem, lukem to jedno) a pokud ho zabiješ do daného intervalu který dává kouzlo tak se jeho duše uvězní do kamenu duší (Soul stone)
 
Rowero
Jo aha. Dá se to kouzlo někde koupit či sehnat?
 
Ligos
Rowero napsal:
Jo aha. Dá se to kouzlo někde koupit či sehnat?


To je tvoje první hra ze série TES, viď? Nevím jak ve Skyrimu, ale v Oblivionu bylo toto kouzlo běžně k sehnání pod názvem Uvězni duši...
 
Ondrex
V Dračí síni v průsmyku se dá určitě uvěznění duše koupit.
Upravil/a Ondrex dne 15.11.2011 21:01
 
BigHarold
jj tam jsem ji myslím kupoval
 
Rowero
Ligos napsal:
Rowero napsal:
Jo aha. Dá se to kouzlo někde koupit či sehnat?


To je tvoje první hra ze série TES, viď? Nevím jak ve Skyrimu, ale v Oblivionu bylo toto kouzlo běžně k sehnání pod názvem Uvězni duši...


Není, Oblivion jsem hrál, ale když jsem se stal upírem, tak jsem ten krok přeskočil, protože mě to nebavilo. Někde na netu byl návod.
 
Rowero
Díky, už jsem se vyléčil, Dračí síň pomohla.
A sice je to asi offtopic, ale poslední dotaz. Jak je to s těma dračíma dušema? Už sem zabil cca 5-6 draků a pokaždé získal duši, nalezl jsem i nějaké nové schopnosti, jako je např. odzbrojení, mrazivý dech a zpomalení. Ale všchno je zamčené. Odemkne se to časem nebo po určitém získání duší? Jinak na té hoře u těch děduláků, kteří mě naučili nový řev jsem již byl.
 
Honzas4400
Rowero: Ty křiky odemkneš pomocí dračích duší, musíš použít stejnou klávesu/tlačítko jaký máš na vytasení zbraně.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Blade24
Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat, pokud bych se stal vlkodlakem tak jsetli to nejak ovlivni chovani npc ve hre vuci me napriklad jako u upiru ze na me budou utocit nebo nedostanu nejaky quest.
Diky za odpoved.
 
Rowero
Honzas4400 napsal:
Rowero: Ty křiky odemkneš pomocí dračích duší, musíš použít stejnou klávesu/tlačítko jaký máš na vytasení zbraně.


Jo, ale jenže mě to píše že to nejde. Dám tab, magie, řevy či jak to je a vyberu nějaký ten, je šedý a píše to že potřebuji dračí duše k odemčení.
 
majki77
no...a po tom co ho vybereš, tak zmáčkni R :-)
 
ADalNic
A základním limitujícím faktorem je mýt u sebe ty dračí duše Grin Pokud si sebral pokřik a zrovna nezabil dalšího draka tak to nemáš z čeho otevřít....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlaci Skyrim - dotazy, návody,.. 10 12.12.2015 11:47
Upíři x vlkodlaci Archív zodpovězených dotazů 9 07.03.2014 18:55
Vlkodlaci ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 23 04.10.2011 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist