Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlaci a upíři
Ondrex
Tak jsem se omylem stal upírem a jsem bezbranej jak neviňátko. Nic mi nedobýhá a ještě k tomu jsem potkal draka. Pěkně mě to sere.
 
elis23
Takže, včera jsem se náhodou, vlastně překliknutím stala vlkodlakem... No co už - je to velice zvláštní stav Wink...
 
Aragor
Mogoth napsal:
Tak už vím jak se stát vlkodlakem, prý se stačí přidat k Družiníkům a splnit pár úkolů, mají to být povětšinou vlkodlaci. Tak snad to je pravda...

Companions jsou v češtině Družiníci, nebo ne?


jo je to tak, dělal jsem za ně questy... ale hned ten další, co jsem se stal vlkodlakem... tak je tak asi chyba, měl jsem vybít nějaké lovce vlkodlaků a jejich velitele... to jsem udelal, i ta borka co me doprovazela mi řekla že sjem ho zabil... že to pak uklidila... pak jeste ve měste pokecala... jakoby byl úkol uz hotov... jenže ouha, v tom questu nemám pořát zatrhnuto zabití toho velitele.... :-( takže nemůžu další úkoly plnit. Setkal se nekdo s tím?
Upravil/a Aragor dne 13.11.2011 13:06
 
Mogoth
Aragor: Nepřijal jsi už ten další? Protože (co jsem se díval, zatím jsem ho neplnil protože už vlkodlak jsem (jééj!) ) mám takový dojem že ten další měl taky něco společnýho se zabitím vůdce ale ten byl (snad) někde jinde...
 
Ondrex
Už nejsem upír!!!Pfft
 
Ligos
Hej lidi, takže jestli to dobře chápu, tak když se stanete upírem, už nemůžete mezi normální lidi, páč na vás začnou útočit? A navíc na vás útočí i ostatní upíři? Jestli jo, tak je to pěkně na h....no, myslel jsem si totiž, že to bude podobný Oblivionu, kde pokud jste byli nasycení krví, nikdo nepoznal, že jste upír...Frown
P.S: člověk by si myslel, že ve Skyrimu bude systém upírství propracovanější, takhle to vypadá spíš na degradaci.
Upravil/a Ligos dne 13.11.2011 14:50
 
Kasha
Chci se zeptat, když se stanu vlkodlakem, jestli mi to nebere nebo nezhoršuje nějaké dovednosti.
 
Aragor
Mogoth napsal:
Aragor: Nepřijal jsi už ten další? Protože (co jsem se díval, zatím jsem ho neplnil protože už vlkodlak jsem (jééj!) ) mám takový dojem že ten další měl taky něco společnýho se zabitím vůdce ale ten byl (snad) někde jinde...


jo už jsem to pochopil, ta společnice chtěla vybít ty lovce vlkodlaků jako svuj quest, ale quest vlkodlaků je jinde
 
Ondrex
Ligos: Oni po tobě nejdou, jen když dlouho nepiješ krev a postoupíš na vysokou úroveň žíznivosti, všichni tě budou chtít zabít. Na několika prvních stupních normálně můžeš mezi lidi.
 
Ligos
Ondrex: Tak to mi spad kámen ze srdce, díky! Smile
 
Simultas
čo mam urobiť aby som sa stal opäť normálnym teda od-upíroval sa? Grin prosím som zúfaly...
 
Ondrex
Upírství se zbavíte tak, že zajdete do města Falkreath, tam musíte zajít do hospody(má to v názvu něco s mrtvým mužem, nevim jak přesně). Tam se zeptáte krčmářky na nějaký události, nebo tak něco( jako Zvěsti v Oblivionu) a ta vám řekne o chlápkovi, kterej se zajímal o upírství. Pak naskočí úkol a už to bude navádět. Ale ten úkol je potřeba udělat docela rychle, nikde se nezdržovat.
 
Simultas
vďaka za radu... už iba niekoho hryznúť aby som sa dostal do krčmy ale robí mi to problému a už asi 3 hodiny zháňam nejakú obeť ale nedá sa... vśetci sú hore alebo mám problémy kvôli tomu že ma doháňa polka skyrimu... ak máte nejaký tip na to z koho vysať krv tak sem s tým...
 
koret
Simultas napsal:
vďaka za radu... už iba niekoho hryznúť aby som sa dostal do krčmy ale robí mi to problému a už asi 3 hodiny zháňam nejakú obeť ale nedá sa... vśetci sú hore alebo mám problémy kvôli tomu že ma doháňa polka skyrimu... ak máte nejaký tip na to z koho vysať krv tak sem s tým...

Zdravím, stalo se mi to také. Běž rychle do Pelagiovic statek u Bílého průsmyku. Tam počkej tak do 24 00 kdyby po tobě šli stráže tak si napiš tcl a odlet.. pak se tam vrat aby tě neviděli. Potají se vloupej do toho statku či co to tam je a nenápadně se přibliž nahoru do 1patra a tam spí, tak mu vysaj krev Smile Tak jsem to tedy udělal já a teď se jdu vyléčit z upírství Smile
 
koret
Ondrex napsal:
Upírství se zbavíte tak, že zajdete do města Falkreath, tam musíte zajít do hospody(má to v názvu něco s mrtvým mužem, nevim jak přesně). Tam se zeptáte krčmářky na nějaký události, nebo tak něco( jako Zvěsti v Oblivionu) a ta vám řekne o chlápkovi, kterej se zajímal o upírství. Pak naskočí úkol a už to bude navádět. Ale ten úkol je potřeba udělat docela rychle, nikde se nezdržovat.

Díky moc!! Ihned to jdu vyzkoušet Smile
 
MortuusDominus
Jak jsem se mohla stát upírem, když jsem to loadnula a pak je sežehla z 20 metrů a ještě v utajení....? to nevymyleli, Jinak díky Ondrex za radu - du se léčit, zatím to nepřineslo žádnou výhodu
 
koret
Hele tak jsem dostal ten Kámen duší, ale prázdný Smile Nevíte někdo jak ho naplnit? Potřebuji do něj dostat duši.. ale jak ? Grin
 
Honzas4400
Skrze kouzlo nebo očarovanou zbraň. Kouzlo koupíš u dvorních mágů (mágů pracujících pro jarla) a očarovanou zbraň no... ta se těžko shání - hodně štěstí Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
koret
Honzas4400 napsal:
Skrze kouzlo nebo očarovanou zbraň. Kouzlo koupíš u dvorních mágů (mágů pracujících pro jarla) a očarovanou zbraň no... ta se těžko shání - hodně štěstí Grin

Díky Smile
 
Flecheete
Honzas4400 napsal:
Skrze kouzlo nebo očarovanou zbraň. Kouzlo koupíš u dvorních mágů (mágů pracujících pro jarla) a očarovanou zbraň no... ta se těžko shání - hodně štěstí Grin


Honzo, to není pravda... já měl zbraně na naplnění soulstonu velmi brzy, jmenovitě se jednalo o palcát... a taky luk... a to nejsem ve hře nijak daleko. A v Solitude jsem si koupil kouzlo, takže to neřeším. Akorát já očarované předměty nepoužívám, už jsem zapomněl, jak se s nima pracuje... vím, že v Oblivionu se dobíjely Varla stones nebo čím... a tady jsem na žádné dobíjení nenarazil... už jsem to z Oblivionu zapomněl. Sad
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlaci Skyrim - dotazy, návody,.. 10 12.12.2015 11:47
Upíři x vlkodlaci Archív zodpovězených dotazů 9 07.03.2014 18:55
Vlkodlaci ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 23 04.10.2011 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4646 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12481 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist