Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Vlkodlaci a upíři
Mogoth
Tak už je někdo našel? Já jsem se tam procházel už celkem dlouho a zatím ani ťuk... (Jestli teda náhodou nejsou v hlavní linii, tu jsem zatím nějak extra neplnil.)
 
Mara
ja sem nasel v jednom dungu JEDNOHO upira ale nestihl me nakazit
Mááára
 
Yorimar
Já už viděl vlkodlaka a dokonce vím, která skupina lidí se v něj přeměňuje Smile
 
Ligos
A jak ti upíři vůbec vypadají? Normálně, jako lidi, či měli třeba nějaké odlišnosti? (Pokud jste četli moji povídku v soutěži, tak ta byla o Volkiharech, ale neměl jsem vůbec žádnou představu, jak by měli vypadat Smile )
Upravil/a Ligos dne 12.11.2011 10:46
 
Mogoth
Tak už jsem na upíry taky narazil, když jsem plnil questy za cech mágů tak jsem jich pár našel ve vězení (byli přátelští a při odchodu mi řekli: "Jdi s cesty jídlo!", což se dá považovat za kompliment, ne?) ale nevšiml jsem si že by vypadali nějak zvlášť rozdílně (možná je to tím, že mám nejnižší rozlišení a hraju v režimu 3. osoby, ale kdo ví Smile ).
 
Honzas4400
No tak upíři jsou skoro stejní jako lidé, sem-tam jim vylezou tesáky, 'zdivněj' oči nebo začnou mluvit tim jejich upírskym hlasem. Ale ve směs sou stejní.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Kasha
Taky už jsem jich pár proklál mečem Smile..naštěstí mě nekousli Grin
 
Doomex
Já už si zahrál za vlkodlaka,ale jen chvilku Grin
Upravil/a Doomex dne 12.11.2011 14:21
 
alcapone
Zdravím,
při boji proti upírům, mě nevědomky nakazili a stal se ze mě upír. Problém je v tom že at příjdu do jakehokoliv města, tak po mě všichni jdou protože jsem upír... nevíte někdo jak se toho zbavit?? Jsem nord na 9 lvl..
 
Ligos
Hele, a nejsou tam třeba nějaký upíří klany? Todd H. přece říkal, že čím déle jste upír, tím více vás lidé budou pronásledovat a nenávidět, z čehož vyplívá, že by tam mohli být nějaké klany, pro které bude možnost plnit questy (jako tomu bylo v Morrowindu). Jen najít někde jejich doupě... Přál bych si, aby to tak bylo :/
 
alcapone
No zatim jsem nic takoveho nenasel... a kdyz potkam jineho upíra tak jde take po měSad
 
akrijkubas
Již od včerejší noci pařim za vlkodlaka a je to úplná bomba, když se nějakým způsobem objevíte mezi skupinkou nepřátel, který by vás nejspíš zabili tak se jednoduše přeměníte a dáte jim co proto pak je sežerete, aby jste vydrželi delší dobu zustat přeměnění a můžete krásně sprintovat což je daleko rychlejší než jízda na koni. Jedinou nevýhodou je, že se můžete přeměnit jen 1x deně.
 
Mogoth
Stejně se zeptám, a jak se dá stát vlkodlakem?
 
Pheonix
Ja ani nevim kde to uz bylo, ale byla to naka kobka a byl tam nakej upir kterej furt vysaval krev nakym kouzlem a o den pozdeji jsem se probudil a hned mi to napsalo, ze mi slunecni paprsky skodi, nebo neco v tom smyslu.

Nejradsi bych se toho zbavil, ale nevim jak, nevite nekdO? Hraju jako assassin (sneak/dual wield 1 rucky/archery/light armor) a prijde mi vampirism spis pritez, nez vychytavka.
 
espiritu
Treba ja ted stojim pred dobrovolnou volbou dark elf/dark elf vlkodlak. a nevim jak se mam rozhodnout. Uz sem se dost zdokonalil v niceni a nechci aby mi ty zvireci instinkty neco sebraly

Mogod: Jednoduse. Spln par ukolu v prvnim meste pro tu bandu v te velke budove. Az se dostanes mezi ne dostanes zbran z nebeske oceli a po dalsim ukolu te tajne zatahnou do kobky kde ti daj vybrat
Upravil/a espiritu dne 13.11.2011 00:07
 
Hamby
vecernou prechadzkou ma napadol upirdky par... blizko mesta Whiterun...xD
 
MortuusDominus
Jsem ráda, že nejsou tak "jednoduchý" jako v předchozích hrách, tam jak viděli hráče, hned začali útočit jak smyslů zbavený...já je osvobodila z nějakýho vězení a šli si po svejch a hned se nechali nějakýma mágama zabít Grin
 
adamf96
Ak sa chcete vyliecit z upirstva tak co najskor bezte do Chramu Bohyne Kynaret a tam uvidite taku fialovu vec to vas vylieci. Ja som to nestihol a teraz neviem ako sa vyliecit z upyrstva a ma to odst stve -)
 
Hadrabant
no popravde zatim mam an vampiri smulu, mam 30lvl a zadnyho sem este nepotkal Smile
 
Mogoth
Tak už vím jak se stát vlkodlakem, prý se stačí přidat k Družiníkům a splnit pár úkolů, mají to být povětšinou vlkodlaci. Tak snad to je pravda...

Companions jsou v češtině Družiníci, nebo ne?
Upravil/a Mogoth dne 13.11.2011 10:46
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Vlkodlaci Skyrim - dotazy, návody,.. 10 12.12.2015 11:47
Upíři x vlkodlaci Archív zodpovězených dotazů 9 07.03.2014 18:55
Vlkodlaci ve Skyrimu? Představy o Skyrimu 23 04.10.2011 00:03
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist