Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
Oblíbený Deadrický princ?
Azura Azura 16%[9 Hlasy]
Meridia Meridia 5%[3 Hlasy]
Sheogorath Sheogorath 23%[13 Hlasy]
Molag Bal Molag Bal 11%[6 Hlasy]
Boethiah Boethiah 2%[1 Hlas]
Hermaeus Mora Hermaeus Mora 2%[1 Hlas]
Peryite Peryite 2%[1 Hlas]
Nocturnal Nocturnal 16%[9 Hlasy]
Namira Namira 4%[2 Hlasy]
Hircine Hircine 12%[7 Hlasy]
Malacath Malacath 2%[1 Hlas]
Clavicus Vile Clavicus Vile 2%[1 Hlas]
Mehrunes Dagon Mehrunes Dagon 2%[1 Hlas]
Mephala Mephala 0%[0 Hlasy]
Vaermina Vaermina 0%[0 Hlasy]
Sanguine Sanguine 4%[2 Hlasy]
Počet hlasů : 57
 Tisk diskuze
Nejoblíbenější Deadra
BadWolf
Vzhledem k tomu že uctívám Daedry, mě zajímá jaké máte rádi. Upozorňuji že se tu nehlasuje pro questy ale samotné daedry! A pokud budete hlasovat pro Sheogoratha, napište do příspěvků aspoň jednu jinou. Já mám teda kromě Sheogoratha (můj starý dobrý přítel Grin) rád všechny. Ale to jsem vlastně už psal. Tak a co vy?
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
BadWolf
Říkám pokud hlasujete pro Sheogoratha, napište do příspěvků aspoň jednu jinou daedru!
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Whirt
Moji oblíbenci jsou Azura a Sheogorath. A ačkoliv je Sheogorath mistr šílenství, mám radši Azuru, jelikož mě doprovázela po celém Morrowindu. Je to navíc ženská Grin (s největší pravděpodobností - pokud mají daedry nějaké pohlaví), navíc její úmysly nejsou ani tak špatné a se smrtelníky to nemyslí tak zle jako Mehrunes Dagon.
Se Sheogorathem se člověk vždycky pobaví a jeho artefakty jsou skvělé hračičky...
Upravil/a Whirt dne 11.02.2012 15:52
 
Dovahkiin Sirion
souhlasim Tltlapach je fakt super jednou jsem s nim premenil obra na kralicka
 
Avodat
Hlasoval sem pro Namiru aby si lide taky zjistili kdo to vlastne je Grin
Ale i pres to mam nejradsi Sheogoratha a to hlavne kvuli knize Povesti o Sheograthovi.
Jinak namira je moje druha nejoblibenejsi hlavne kvuli prstenu diky kteremu mam moznost pozirat uctivace lidskych bohu Grin
Pak mam ale taky rad Boethial ktera ma heslo "čest je nástrojem hlupáků" což je typicky vrahovsky takze presne pro mne Grin
Ale taky mam rad Nocturnal, Clavicuse Vila,Mehrona Dagona,Molaga bala.
Vlastne mam rad skoro vsechny Grin az na Azuru,Meridii a toho otravnyho Hermaeuse Mora
 
hRDLA
Já hlasoval pro Meridii, protože se liší od ostatních deader má super křídla a dá ván skvělej meč

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
BadWolf
Avodat napsal:
Hlasoval sem pro Namiru aby si lide taky zjistili kdo to vlastne je Grin
Ale i pres to mam nejradsi Sheogoratha a to hlavne kvuli knize Povesti o Sheograthovi.
Jinak namira je moje druha nejoblibenejsi hlavne kvuli prstenu diky kteremu mam moznost pozirat uctivace lidskych bohu Grin
Pak mam ale taky rad Boethial ktera ma heslo "čest je nástrojem hlupáků" což je typicky vrahovsky takze presne pro mne Grin
Ale taky mam rad Nocturnal, Clavicuse Vila,Mehrona Dagona,Molaga bala.
Vlastne mam rad skoro vsechny Grin az na Azuru,Meridii a toho otravnyho Hermaeuse Mora


Jestli se ti líbila kniha Pověsti o Sheogorathovi, zkus si taky přečíst 16 akordů šílenství. náhodně je může prodávat knihovník v Ledohradské univerzitě a jeden díl (jsou celkem tři) je v Chrámu Nočního Hosta v knihovně (dostaneš se tam s Daedrickým questem Noční můra za Bílého Dne) Wink.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Mew
Já hlasoval pro Sanguina. Velmi se mi líbil jeho chlastací quest Night to remember ....
 
MDenisa
Sanguine Grin nuda s nim opravdu není Grin Hlavně nejlepší ten quest s ním spojený Grin
Nejlepší ta koza Ghelda (nebo jak se jí to nadává Grin )
 
Avodat
BadWolf napsal:
Avodat napsal:
Hlasoval sem pro Namiru aby si lide taky zjistili kdo to vlastne je Grin
Ale i pres to mam nejradsi Sheogoratha a to hlavne kvuli knize Povesti o Sheograthovi.
Jinak namira je moje druha nejoblibenejsi hlavne kvuli prstenu diky kteremu mam moznost pozirat uctivace lidskych bohu Grin
Pak mam ale taky rad Boethial ktera ma heslo "čest je nástrojem hlupáků" což je typicky vrahovsky takze presne pro mne Grin
Ale taky mam rad Nocturnal, Clavicuse Vila,Mehrona Dagona,Molaga bala.
Vlastne mam rad skoro vsechny Grin az na Azuru,Meridii a toho otravnyho Hermaeuse Mora


Jestli se ti líbila kniha Pověsti o Sheogorathovi, zkus si taky přečíst 16 akordů šílenství. náhodně je může prodávat knihovník v Ledohradské univerzitě a jeden díl (jsou celkem tři) je v Chrámu Nočního Hosta v knihovně (dostaneš se tam s Daedrickým questem Noční můra za Bílého Dne) Wink.

Tu knihu sem nikdy nevidel a to zbiram a kupuju vsechny knihy Sad Nasel sem to na googlu anglicky ale neprelozim vsechno :/ kde prosimte seberu ten quest?
 
Algirion
Sheogorath je tak známý hlavně kvůli Shivering Isles. Kdyby to udělali o Hircinovi, Nocturnal nebo co já vím, prostě o někom jiném, tak by měl více hlasů třeba ten někdo jiný.
 
StupidFan
Jsem zloděj takže - Nocturnal. Jinak bych si asi vybral Sanguina.
 
Robulus
Clavicus Vile, protože má Barbase. A jeho helma se hodí dobře při obchodování.
 
Authan
Rozhodně Nocturnal,je z nich nejlepší.Ale mám rád všechny druhá je asi Azura.Potom Vaermina a Meridia.A ostatní jsou nastejné ůrovni oblíbenosti.
 
koniaash
Azura. Má krásnou svatyni. A pak Sheogorath... tohohle farjera zkrátka žeru...
 
Jozep
Já sem hlasoval pro Molag Bala, protože mi příjde jako jeden z deader nejlepší, protože dal dobrou zbran, a navíc vypadá docela drsně Grin
 
danamo
Malacath, jako bojovník a navíc orc volím jedině Malacatha.
 
nagasadowcz
Tak krom Sheogoratha je to určitě Nocturnal, neb jsem za jednu postavu zlodějem, dál Clavicus Vile pro barbase, nesmí chybět ani pán srandy Sanguine a vševědoucí Hermaeus Mora je taky zajímavý, i když toho o něm moc nevím (možná právě proto) a drsňák Molag Bal. Zbytek mám rád tak na stejno Wink
 
Melkor
jedině Sheogorath, správnej zábavnej chlap, se kterým se nenudíte... jen je malinko nebezpečnej, ale hodnej
WHOA!
Lunthatcoss: 3 Témat za den :: 136 Příspěvků/Den
Většího spammera jsem neviděl ani v zrcadle!
 
kebeexii
určitě nocturnal, jsem zloděj ale taky se mi líbí její odvážné oblečení GrinDD
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Nejoblíbenější hratelná rasa ? Skyrim - obecně 244 16.02.2018 16:17
Nejoblíbenější město Skyrim - obecně 108 19.10.2015 08:12
Nejoblíbenější hudební skupiny Pokec 519 14.09.2015 00:59
Otázky na rasy (za koho hrajete, nejoblíbenější rasa atd.) Pokec - TES:O 2 02.04.2015 23:53
Nejoblíbenější plug-in The Elder Scrolls IV : Oblivion 51 26.01.2015 12:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist