Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Co chce přidat Bethesda do Skyrimu
Johny
ohohoho, to si dám líbit. Ať to tam dají všechno :-D Zvlášť se mi líbí jízdní souboje, ty temné dungy, kombinace kouzel a pak ty menší vychytávky. Jako třeba oštěp a řemdih. No a medvědodlak je jasnej :-D
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Dovahkiin Sirion
Zajímalo by mne jak to bude s tim domem
 
Johny
jo to bylo taky fajn. No mají vážně super nápady kluci.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
KmenDNA
Dawery napsal:
Dovahkiin Sirion napsal:
Plne souhlasim vyborný je tam uplne všechno až na litani na drakovi to mi přijde prehnane


Letání na drakovi to jsem právě nejvíce ve hře postrádal že se nedá mít vlastního draka na kterém můžeš létat.Jak koukam tak se očekávání splnilo.Spíš hra která je plná draků a nedá se na nich létat to mi přijde přehnane Grin



Mě létání na drakovi přijde logické jako projížďka na tygrovi. Nejsme tadi v ALAGESII nebo jak to Paolini v Eragonovi nazval.......
 
Collinsss
Dovahkiin Sirion napsal:
Zajímalo by mne jak to bude s tim domem


no ve hre mas kladivo a lopatu a tak vsechno si udelas ty Grin lopatou si udelas zaklady a pak pudes pilu si udelat prkna a v kovarne si vykovas hrebiky a kladivem si je zabouchas Grin
Upravil/a Collinsss dne 09.02.2012 21:57
 
hRDLA
bral bych vše kromě létání na drakách (eragon), goblinů (warcraft) a enchantovanejch šípů

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Johny
Jj ty šípy se mi taky nelíbí, a ještě ty special assassins skilly. Jakože detekce života (bo co to bylo) to bych jim nedával. Ale goblini už někde v TES byli ne?
Upravil/a Johny dne 09.02.2012 22:04
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Collinsss
Johny napsal:
Jj ty šípy se mi taky nelíbí, a ještě ty special assassins skilly. Jakože detekce života (bo co to bylo) to bych jim nedával. Ale goblini už někde v TES byli ne?


jj byli v oblivionu
 
Johny
Flecheete napsal:
Některý věci jsou fakt ranec!!! Ta paralyzující runa má něco do sebe, enchantované šípy mi naopak nechybí, bo jde enchantovat luk. Stopy ve sněhu vypadají skvěle. No a souboje na drakách, po těch volají fanoušci od doby ještě než hra vyšla. Grin
Spíš bych udělal klasické zápalné šípy jenom. Osobně bych Skyrim viděl co nejrealističtější.
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Johny
DavidD napsal:
byli,v oblivionu

Si říkám. Tak proč by nemohli být ve Skyrimu?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
DavidD
Přesně,docela my tu chyběj
 
Collinsss
hlavne at jsou maly ty goblini a ne velky jak ork Smile
 
Mamuthus
Johny napsal:
Flecheete napsal:
Některý věci jsou fakt ranec!!! Ta paralyzující runa má něco do sebe, enchantované šípy mi naopak nechybí, bo jde enchantovat luk. Stopy ve sněhu vypadají skvěle. No a souboje na drakách, po těch volají fanoušci od doby ještě než hra vyšla. Grin
Spíš bych udělal klasické zápalné šípy jenom. Osobně bych Skyrim viděl co nejrealističtější.


Naprostý souhlas ! :-D
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
Mamuthus
Ohledně goblinů...můžou být dislokovaní pouze na Cyrodiil. Důvody : chladné podnebí, které jim nesvědčí ( například )...
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
koniaash
Doháje se všemi mesdvědodlaky, potvorami, lítání klidně v messerschmitu... ALE AŤ !@#%§ DODĚLAJ INTERAKCI S NPC!!!! Zbytek udělaj modaři.
 
martin228
super to vypadá hlavne ten upír
 
METTALIC
Mazec překvapil mě hlavně boj na dracích,obří blátokrab,ohnivý kůň a taky ten upír.
 
Lunthatcoss
Bethesda muže do hry přidat možnost řídit vlastní karavanu. Kdyby se někdo rozhodl žít život pocestného obchodníka
Žít pro smrt, umírat pro slávu.


http://www.deviantart.com/download/211629576/skyrim_fan_wallpaper_by_rebirth1337-d3hzyfc.png
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist