Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Velebnosti!Už to vypuklo!
Scarcz
jaký chyby myslíš Whirte a čeština mě teda překvapila jen v pozitivním smyslu
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Whirt
Jsou to opravdu drobnosti: Například když je nepřítel tlustší než průchod (ale jen trošku), má občas problém prolést. (to je ta trochu větší) Potom jsou to různé chybky na předmětech, jako že je skrz část vidět (ale to mě vůbec nevadí)...

Čeština mě například překvapila u "vyháčkování" zámku Smile ale taky drobnosti... Jsem nadmíru spokojen
Upravil/a Whirt dne 11.11.2011 23:35
 
Scarcz
Mě ještě trochu vaděj chyby v animacích, mám na mysli různé prolínání předmětů, ale není to tak hrozný jak jsem se bál.
S češtinou tě můžu uklidnit, vyháčkování zámku je zcela normální postup, kdy malým háčkem nadzvedáváš stavítka a zároveň něčím pevným otáčíš zámkem.
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
evilive04
Taky se vám stává že když se někdo opře o stůl tak začnou divný zvuky jak z kolize předmětů?
 
anakon4
Já taky rozjedu skyrim na ultra i když bych měl s podivem lowGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Marien
Nojo, zase si výrobci předplatili u Bethesdy reklamu na svůj HW. S mou Ati 3870 mi to automaticky nastavila hra na low detail, přepl jsem na drzo na high a jede to naprosto plynule. Čeština fajn, ale už jsem narazil na dvě chybky. V dovednostech je u jednoho slova přehozené písmenko, a kyris je kyrys. Jinak mě ale překlad mile překvapil, je to fakt skooma Smile
Pokud mohu pomohu rád. http://forum.bonu...amp;t=7632
 
Agrael
Optimalizace je skvělá hraji na ultra na 4 roky starém PC. Grin
Rozesmálo mě když vyhazuji meče z inventáře tak je asi pouštím na nohy protože hero zařve a uberou se mi životy. Grin
Upravil/a Agrael dne 12.11.2011 02:41
 
Doomex
je to zajimavý no Grin čekal jsem že mi to hratelně půjde tak na sřední,ale oni mi to jede krásně i na ultra Wink
 
gogo
NA AKEJ OBTIAZNOSTI TO HRAJETE?
 
Whirt
Ta předposlední blíže k nejtěžší... Ale pro dnešek by mi hraní Skyrimu mělo stačit... Musím být čilý i na zítřejší maraton... Myslím, že by pět hodin spánku mělo stačit, ne? Grin
 
gogo
POSUNIEM SI OBTIAZNOST VYSSIE, STREDNA JE DOST JEDNODUCHA, KEDZE PRVEHO DRAKA SOM ZABIL VELMI LAHKO.
 
nagasadowcz
necetl jsem tu jediny prispevek, abych mel vsechno uplne cerstve. je 7:49 a ja jdu instalovat skyrim, jelikoz jsem se k nemu vcera nemohl dostat. ach, pul roku meho cekani je u konce. vsem jeste jednou preju skvelou zabavu!
 
anakon4
No takhle na to co já hraju je asi jednoduchá ale vtip je v tom že nepříte se zabijí snadno a já takyGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
gogo
ako sa dostanem do LEDOHRADU?
 
Jecman
Zajmavé že tolik lidí píše o problémech s padáním hry atp, asi jsem ten štastný komu to jede. Optimalizace překvapila - na 22' vysoké detaily na rok starém ntb. Klidně se dá hrát i na ultra, když vypnete filtrování/vyhlazování. Původně sem si říkal, půjdu si to koupit po poledni, přijdu k obchodu tam 2lidi (10min od otevření po polední pauze- zima jaká ani ve skyrimu není), pohoda...2minuty před se začala hrnout jakási hromada berserků a fronta narostla na +- 40lidí. To mě dostalo do pochyb jestli nebude steam zatížený...no...byl jak víme ale do 2hodin byla hra i s patchem Smile maniakální kouzla a obecně boje+ skvělý crafting a talentové stromy (které sice připomínají zaklínače ale nevadí). A taky zajímavý ikdyž ne nečekaný achievement systém na steamu.
Určitě nejlepší hra ze série.
 
Tial
Hurá!!! Jásejte!!! Za hodinu si jedu pro Skyrim!!!!!!
 
www.nemamžádnoustránku.cz
nagasadowcz
tak instalace trvala celkem dlouho, nez steam stahnul vsechno potrebne, ale po hodince uz jsem vesele hral. splnuju doporucene pozadavky (jen grafarnu mam lepsi) a neni problem hrat na ultra (vyhlazovani mam pritom na 2x, mozna to jeste vypnu, uvidim, jak to bude vypadat pri narocnych efektech). takze optimalizace perfektni! diky, bethesdo. a musim rict, ze jsem prosel svou prvni snehovou vanici a vypada to opravdu famozne! jen se chci zeptat, co je to to FXAA. mam to zapnout misto vyhlazovani, bude to lip vypadat nez s vypnutym vyhlazovanim a zaroven bude lepsi vykon?
 
Hadrabant
me osobne to s AA jede jako by v medu ale neseka ale s FXAA mi pride ze to vypada lip nez s AA a dokonce je to u me plynulejsi Smile
 
Tib3rian
Mne se strasne libi bojovy system a hlavne kouzla. Clovek ma takovy pocit moci. Taky ta mira "Customizace" v tomle smeru je skvela. Ale ted nevim jak mam sehnat ty kouzla potrebne na vstup do Collage of Winterhold.
 
Whirt
Tib3rian... Taky mám stejný problém a vzhledem k tomu, že jsem se tam dostával dost dlouho tak od tamtut nechci odejít Grin
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist