Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Velebnosti!Už to vypuklo!
anakon4
Tak jo lidi už vím s tim otačením v inventaři.
dáte C a pak kliknete na tu věc levým držíte levou myš
zmáčknutou a otačíteGrin
takový jednoduchý a já na to přijdu až tedGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
evilive04
anakon4:Já to věděl hned to bude tim že ten inventář je z konzolí už se těším na Oblivion invertory mod.
 
Flecheete
No to to pěkně začíná... hra vypadá nádherně, úžasně a skvěle... tak si plním questy a jdu pro ten zlatý dráp... vymlátím všechny bandity v Mohyle Temných Vod... a zlatý dráp nikde... a na konci labyrintu mříž s pákou a past... a řešení nikde... Sad((
 
Honzas4400
Flecheet: Mám stejný problém, až na to že sem úplně někde jinde Grin Ale taky to samé, páka past a okolo sou nějaký sloupy, co s nima, to netušim.
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Mogoth
Flecheete, Honzas4400: Na těch sloupech jsou symboly, stačí rozhlédnout okolo a nahoře uvidíte jak je tam máte zadat, ještě potřebujete vědět jednu věc ale ta je radši tady (a pokuste se na to příště přijít sami Smile ):
řešení prostředního sloupu je ulomené, najdete ho na podlaze Smile
 
Flecheete
JJ, díky za radu, přece jen už jsem trochu vypadl z bethesdáckých hlavolamů... ale trápí mě tedy něco jiného... Hraju tuhle hru tak tři (?) hodiny, a právě mi to spadlo, už podruhé... jasně, že ukládám, ukládám a ukládám, ale stejně... už teď se těším na další patch.
 
Honzas4400
Mogoth: Právě že nic takového tam není, je to jakási zarostlá chodba se sloupama a pákou na konci. Vůbec nemám čeho se chytit :/
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
anakon4
NO hele já vám nechci kazit chutě ale už jsem s rebeli dobil jedno město a to jsem teprve na začátkuGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
anakon4
A jelikož jsem se tak lek tak jsem hned letěl do Zimního hradu k magičům a jdu řešit ty jejich záhady s.r.oGrin
U všech Bohů to je velký Dovahkiin!Wow míříš na mě lukem to bude nějaká zábava asi my chces sestřelit z hlavy jablko že?......Počkat já ale na hlavě nemám!PRÁSK!.
 
Mogoth
Honzas4400: Nemůžeš postnout screen? Mě se žádná chodba s pákou na konci nevybavuje...
 
Scarcz
TO je boží, teď jsem teprve došel do Vorařova, si to pěkně pomalinku užívám. A jak jsem se bál českejch názvů, tak jsou super
http://sig.gamerdna.com/quizzes/BARTL/Scarcz.png
 
Hadrabant
me ted ve vorarove napadl drak Pfft a cela vesnice se chodi divat na jeho kostru :-D
 
Trhanec
Co ta konzolovitost jak nekteri pisou? Mám se bát? Někdo píše, že dost konzoloidni ovládání..
 
Redanthalas
Hrůza!! Panika!! Zatím mi to nepřislo.Jdusi pustit žilou do vany. Grin Ach jo proc jenom musim bydlet na vesnici.Snad to přide zítra.
 
evilive04
jenom inventář
 
Honzas4400
Redanthalas napsal:
Hrůza!! Panika!! Zatím mi to nepřislo.Jdusi pustit žilou do vany. Grin Ach jo proc jenom musim bydlet na vesnici.Snad to přide zítra.


Zlatý osobní odběr Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Whirt
Jedna věc mě příjde vtipná... Moje PC mělo zvládat něco mez "střední a nízké" ale zvládá něco jako "ultra" Grin
 
Doomex
hurá,právě jsem skolil svého prvního draka GrinKnight
 
skeve
Chtěl jsem zde napsat mé první dojmy ze hry, ale musím konstatovat, že prostě nemám slov. Když Vám jenom řeknu, že první hodinu jsem se jenom kochal prostředím a nakonec to vyvrcholilo nádhernou polární září, která se objevila na obloze, tak jsem si s toho doslova sedl na zadek. Očekával jsem hodně, ale tohle mě doslova vyrazilo dech. A to jsem zvědav, co všechno mě tato naprosto úžasná hra ještě nabídne. Budu se těšit na každou chvilku, kterou s touto hrou prožiji a pokud jsem některé hry hrál rád a byl jsem z nich unešen, tak se Skyrimem se to nemůže rovnat. Jiné hry jsem hrál, tuto hru budu žít.
 
Whirt
Já teda musím říct, že jsem si udělal zatím takový "speedrun" a teď se teprve pouštím do své postavy (prostě jsem se potřeboval zorientovat, jak to chodí)... Mám pár drobných výtek na ty titěrné chybky (a jednu velkou!), ale je to sado-maso... Jen mě občas překvapuje ta čeština Wink
 
Přejít na fórum:
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12479 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist