Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jde převléci manželku/manžela
Johny
Vylepšení se do toho ale počítá ne? Podle mě si vybírají zbroj podle aktuální hodnoty zbroje. Víš jistě, že podle defaultní?
Victory or Sovngarde ! ! !
 
Saumpee
jo vsak sklenene legendarni si vzala, ale vypada to jinak nez na tom obrazku, rozmazane,...
Saumpee - 43 Lv
Všeobecně zaměřený Breton
 
http://www.youtube.com/saumpe
hRDLA
Johny napsal:
Vylepšení se do toho ale počítá ne? Podle mě si vybírají zbroj podle aktuální hodnoty zbroje. Víš jistě, že podle defaultní?


nedávno jsem to četl na UESP nebo wikii, ale radši si to překontroluj, nemám zas tak dobrou paměť

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
amatervserii
A ještě jeden problém ale ten mělo asi taky spousta lidí.Cestoval jsem do Markarthu a když tam vlezu najednou chlápek kuchne ženskou a jinej chlápek mi dá dopis že se s nim mám sejít...No já ten quest splnil ale znepřátelil jsem si s nim markharth(povstání zapřísáhlích v tom sorry jestli se pletu cidhedském dole?)a potom mi přišla další zpráva od chlápka jménem OMDULAG nebo tak něco že se za ním mám stavit až mě markhart zase přijme.Mám tam spoustu questů v markhartu ale kvůli tomu že jsem při povstání zabil THORNARA STŘÍBRNOKREVNÉHO a spoustu dalších lidí(byl to úkol) tak po mě jdou.PLS PORADTE
 
amatervserii
Johny napsal:
amatervserii napsal:
:mám problém vzal jsem si ženu(Bílí Průsmik,chtěla po mě mamutí kel)pak mi nabídla snatek tak jsem si jí kvůli achievementu vzal(ani nevim jak se jmenuje )a at hledám jak hledám nemůžu jí najít.Poradíte mi,pls.Vylezla z obřední síně a od tý dobi jsem jí neviděl.PLS PORADTE!!

Hej stalo semi přesně to stejné, akorát s ženskou ze Samoty. Mám takovou teorii, že jsou to buď sňatkové podvodnice, nebo je cestou z Riftenského chrámu domů něco kuchlo. A nebo prostě bug.


a rozvéds se s ní dá?Já byl na horách kde nebyla wifi a tak mi to za svatbu nedalo achievement(CHOMOUT).A já bych ho docela chtěl a narazil jsem na ženu s dcerou ale ta říká že už ženu mám(Je to hezká nordka).Tak fakt nevim.
Upravil/a amatervserii dne 08.02.2012 21:50
 
evika
Johny napsal:
Jo tak tu jsem si taky vzal a jen co vyšla z kostela, tak už ji nikdy nikdo neviděl. Mrcha jedna, sňatková podvodnice je to, dej si na ni pozor :-D No tak to je ten případ jak jsem psal v prvním komentu. Společníci mají nějaké defaultní brnění, které jim nemůžeš vzít (jedině, když zemřou). No a když jim dáš do inventáře nějaká brnění, tak si automaticky vezmou to nejlepší (porovnávají je i s tím, které mají defaultně na sobě), takže obyčejné oblečení jim zkrátka nedáš. Nevím jak reagují na enchantované věci, jestli se řídí vždy podle hodnoty armoru zbroje, nebo i podle enchantu na něm. Čistě hypoteticky pokud berou v potaz i enchant tak bys ji mohl přimět vzít si normální hadry pokud bys je dost silně naenchantoval. Ale to jen teoreticky, jak říkám, záleží to na tom jestli se řídí i podle enchantu (což si myslím, že asi ne, ale kdo ví). Jestli to budeš zkoušet tak dej vědět.
EDIT: Jo a ty modifikace, to by musela být modifikace konkrétně na tuhle postavu. . .



Jestli správně rozumím rozumím,tak "enchat" je vylepšení - třeba oheň,nebo léčení.Jedno je pravda - když dám Lydii zbroj která má 40,obleče si ji.Když ji dám zbroj 39 s vylepšením zdraví,tak si ji neobleče.To samé se mi to stalo s lukem - dostala luk nějakých 13 plus oheň.Vzala ji - pak jsem k ní uložila luk 14 bez vylepšení a ona si ho vzala.Tkže vím jistě,že berou to lepší.
Upravil/a evika dne 08.02.2012 22:29
 
lobo
amatervserii napsal:
A ještě jeden problém ale ten mělo asi taky spousta lidí.Cestoval jsem do Markarthu a když tam vlezu najednou chlápek kuchne ženskou a jinej chlápek mi dá dopis že se s nim mám sejít...No já ten quest splnil ale znepřátelil jsem si s nim markharth(povstání zapřísáhlích v tom sorry jestli se pletu cidhedském dole?)a potom mi přišla další zpráva od chlápka jménem OMDULAG nebo tak něco že se za ním mám stavit až mě markhart zase přijme.Mám tam spoustu questů v markhartu ale kvůli tomu že jsem při povstání zabil THORNARA STŘÍBRNOKREVNÉHO a spoustu dalších lidí(byl to úkol) tak po mě jdou.PLS PORADTE


nech se zabasnout, pak nabehne quest k uteku z vezeni..
 
dokomi
takže jestli sem to správně pochopil převlíct manželku nadobro (ať už do šatů,nebo jiné zbroje? prostě nejde jo? :/
 
Mike
Předpokládám, že vyřešeno.


Zamykám a přesouvám do archivu.
V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí soukromé zprávy.
http://www.ulozisko.sk/obrazky/662771/jabko.jpg


 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Neoficiální manželky - manželé Skyrim - obecně 108 06.04.2017 23:07
Přestěhování manžela Archív zodpovězených dotazů 3 04.03.2014 10:08
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist