Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Nové DLC
Huskarl
Herroges napsal:
Pokud se nemýlím, tak další díl má být Elsweyr.



Kdes to cetl???Frown Me by se to docela zamlouvalo prodirat se destnymi pralesy, nebo se schovavat pred pisecnou bouri Wink Ale taky bych se docela rad podival Valenwoodu, jelikoz lesni elf je moje oblibena rasa Wink
 
Dovahkiin Sirion
Pokud se nemýlim tak tady to je sekce s tématem Nové DLC a ne s tématem The Elder Scrols VI. Já jenom že zachvíli se nám to tu bude plést dohromady
 
Johny
Tipoval bych, že DLC bude zaměřené na následné dění po občanské válce. Přišlo mi to takové neuzavřené. Jakože ve hře ani neproběhnl sněm na zvolení nového velekrále a pak ti Thalmorové. Pochybuji, že budou jen tak trpět odtržení Skyrimu. A to se týče nejen Thalmoru ale i říše. Jestli do Skyrimu přitáhne zbytek říšských legií, aby nastolili pořádek tak to teda bude prdel. Hlavně by to říše nejspíš nepřežila, protože by to bylo moc velké oslabení, čehož by využil Thalmor. Když o tom tak přemýšlím, tak mě napadá jestli to byl vážně dobrej nápad osamostatnit Skyrim :-D
 
StupidFan
Johny napsal:
Tipoval bych, že DLC bude zaměřené na následné dění po občanské válce. Přišlo mi to takové neuzavřené. Jakože ve hře ani neproběhnl sněm na zvolení nového velekrále a pak ti Thalmorové. Pochybuji, že budou jen tak trpět odtržení Skyrimu. A to se týče nejen Thalmoru ale i říše. Jestli do Skyrimu přitáhne zbytek říšských legií, aby nastolili pořádek tak to teda bude prdel. Hlavně by to říše nejspíš nepřežila, protože by to bylo moc velké oslabení, čehož by využil Thalmor. Když o tom tak přemýšlím, tak mě napadá jestli to byl vážně dobrej nápad osamostatnit Skyrim :-D

Máš pravdu, v tom DLC by určitě nesměch chybět ten sněm na zvolení velekrále i když je předem jasné kdo za velekrále bude.. a to DLC bych asi rád nechal ve Skyrimu, protože kdyby ta postava šla např. do Valenského lesa, tak by ji nikdo neznal, a bylo by to skoro od začátku. Oproti tomu, ve Skyrimu by měl "hrdina" už docela velký respekt, a tak by se hrálo o poznání lépe.
 
GaliaHent
StupidFan napsal:
Johny napsal:
Tipoval bych, že DLC bude zaměřené na následné dění po občanské válce. Přišlo mi to takové neuzavřené. Jakože ve hře ani neproběhnl sněm na zvolení nového velekrále a pak ti Thalmorové. Pochybuji, že budou jen tak trpět odtržení Skyrimu. A to se týče nejen Thalmoru ale i říše. Jestli do Skyrimu přitáhne zbytek říšských legií, aby nastolili pořádek tak to teda bude prdel. Hlavně by to říše nejspíš nepřežila, protože by to bylo moc velké oslabení, čehož by využil Thalmor. Když o tom tak přemýšlím, tak mě napadá jestli to byl vážně dobrej nápad osamostatnit Skyrim :-D

Máš pravdu, v tom DLC by určitě nesměch chybět ten sněm na zvolení velekrále i když je předem jasné kdo za velekrále bude.. a to DLC bych asi rád nechal ve Skyrimu, protože kdyby ta postava šla např. do Valenského lesa, tak by ji nikdo neznal, a bylo by to skoro od začátku. Oproti tomu, ve Skyrimu by měl "hrdina" už docela velký respekt, a tak by se hrálo o poznání lépe.


No v Skyrime som sa s ziadnym respektom alebo slavou nestretol podla mna to by tam mali pridat.
 
koub
Nebo to udělat jako v Oblivionu... napřed malý DLC s dalšímu ukoly, frakcemi, mistami, shouty, kouzly atd.
A později nějaký větší DLC do další provincie, ale ne že tam přejdeš a musíš tam zůstat, ale abys mohl chodit mezi 2ma provinciema naráz... sousedí se 3ma, jen si vybrat Grin
 
Parrot
Co třeba jenom přidat malé Orsinium ?
 
IvoB
Myslím že autoři se již zmiňovali, že DLC nebude přidávat další oblasti, ale bude jen vylepšovat. Mohla by tam být možnost hrát na hudební nástroje, když už jsem bard Grin
Jinak na TES VI bych bral Hammerfell. Docela velké provincie, domovina Redguardů a navíc Hammerfell Thalmorům vzdoroval.
 
BadWolf
IvoB napsal:
Myslím že autoři se již zmiňovali, že DLC nebude přidávat další oblasti, ale bude jen vylepšovat. Mohla by tam být možnost hrát na hudební nástroje, když už jsem bard Grin
Jinak na TES VI bych bral Hammerfell. Docela velké provincie, domovina Redguardů a navíc Hammerfell Thalmorům vzdoroval.


Ale tam se už odehrával Daggerfall, ne? Opravte mě jestli se mýlím, Daggerfall jsem nehrál.
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
Parrot
Jo, tam byl Daggerfall
 
nosgoth
A čo tak,Elder scrolls VI-Black marsh
 
Parrot
Já si stojím za Summer Isles...
Bylo to dooost zajímavý.
Vdyť ani nikdo z nás neví, jak to tam vypadá !!!
 
koub
Nevíme nikde kde to jak vypada s vyjmkou skyrimu, přece jen od oblivionu uplynulo 200let... A taky by mě zajímalo jestli nepostavili v Imperialcity sochu ,,neznámého hrdiny"...
 
Johny
Taky si myslím, že rozhodně nebudou přidávat další oblasti, natož provincie. Maximálně nějaké menší pohraniční oblasti (např. s Morrowindem). Jinak TES VI by mohl být Valenwood (docela rád bych viděl ta bosmerská stromová města) nebo bych spojil Elsweyr a Blackmarsh. Mimochodem Daggerfall se odehrával v Hamerfellu? Vždyť to je město v High Rock ne?
 
Korty15
hmm Celý Tamriel ??
 
Johny
Parrot napsal:
Co třeba jenom přidat malé Orsinium ?

To by nebylo marný . . . *THUMBS UP*
Tamriel by mohli udělat jako MMORPG. I když já osobně bych to nedělal. Měl jsem docela rád Warcraft ale jak udělali WOW tak to byl konec. Příjde mi že celý příběh šel do kytek. Ale mohli by udělat DLC nebo mód online arénu. To by byla paráda. Možnost vyzkoušet svého borce proti ostatním. To by se teprve ukázalo kdo je king ;-)
Upravil/a Johny dne 05.02.2012 19:38
 
Herroges
TES jako MMORPG je téma vedle Wink
Všichni si mysleli, že draci jsou pouze legenda. Až doteď.
 
koub
To bych neřekl, já bych si to rád zkusil... kdyby udělali celej Thaemir a později přidávaly další kontinenty Nirnu... Já osobně WOW mám rád... ale furt je to horší a horší... pror hledám nove MRORPG, když si vezmete že se povedlo udělat LOTRO tak proč ne TES?
 
nagasadowcz
Johny napsal:
Ale mohli by udělat DLC nebo mód online arénu. To by byla paráda. Možnost vyzkoušet svého borce proti ostatním. To by se teprve ukázalo kdo je king ;-)


No, tu arénu bych bral! Nepracuje se náhodou na něčem takovém už teď? V rámci modů je sice Skyrim online, ale já myslím čistě online Arenu.
 
Petos
Parrot napsal:
Já si stojím za Summer Isles...
Bylo to dooost zajímavý.
Vdyť ani nikdo z nás neví, jak to tam vypadá !!!


Souhlasím. Summer Isles = intriky, zrada, boj o moc. Tak třeba ve Skyrimu něco takového skoro nenajdeme. Hádám, že v Summer Isles by to byla hlavní doména. A k tomu si připojte stranu, která nesouhlasí s vedením Thalmoru a jejich následné uvěznění nebo zatýkání občanů za podezření...(no to už zase pracuje moje představivost). A proč do toho nepřimíchat občanskou vzpouru?Smile No v týhle atmosféře bych se čvachtal ještě hooodně dlouhoGrin. Hlavně velice kvalitní příběh, ať už to bude kdekoliv a ne, že to dopadne jako ve Skyrimu
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Používání kovářstí a očarování, nové postavy... Skyrim - obecně 5 07.07.2016 20:25
Nové levely Skyrim - dotazy, návody,.. 13 25.06.2014 17:35
přihlášení na novém PC Archív zodpovězených dotazů 6 04.03.2014 01:09
Nová kouzla Dawnguard Archív zodpovězených dotazů 9 04.03.2014 01:05
Nová fauna a flóra v Skyrime Skyrim - modifikace 8 04.09.2013 22:26
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7413 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist