Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
oživte pláně Skyrimu. přidávání nových questů, událostí a npc.
PepekCZ
Je Head Hunter jako jméno postavy třeba John Travolta Pfft
 
kevin36
moroght napsal:
Je Head Hunter jako jméno postavy třeba John Travolta Pfft


Podle mě to jméno je ale v tom významu že jich tam bude víc a v readme na nexusu nepíšou že by přibyl další hrdina.
 
PepekCZ
asi tak tak já to pošlu Grin jo a duch lišky nebo liščí duch Grin
 
kevin36
moroght napsal:
asi tak tak já to pošlu Grin jo a duch lišky nebo liščí duch Grin


Já bych dal asi liščí duch.
 
koniaash
Head hunter je prostě Lovec lebek, nebo taky Lovec lidí ( jak se to vezme, jestli ty lebky loví na ozdobu chatrče, nebo aby za hledané dostal zaplaceno ). Head hunter ( lovci hlav ) se říká třeba i české policejní jednotce, chytající hledané zločince uprchlé na území ČR
 
PepekCZ
Překlad odeslán.
 
JohnYsh
Ještě se zeptám.Na jakou verzi hry je nejnovější verze tohoto modu?
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
kevin36
JohnYsh napsal:
Ještě se zeptám.Na jakou verzi hry je nejnovější verze tohoto modu?


Minimum je 1.4
 
kevin36
Pro moroght : Taky ses jich mohl zeptat jestli by nešel udělat překlad instalačního procesu do češtiny (tedy jestli by se tu toho někdo ujal ) myslím že by to spoustě lidem pomohlo budou vědět co si instalují.
 
PepekCZ
Mohl bych to zkusit ale nic neslibuju a když mi někdo pomůže proč ne?
 
Akassa
Mam trošku problém..zatim jsem instaloval jen jeden mod..a to kopírováním složek do DATA...akorát po spuštění hry mam položku DATA FILES šedivou..nejde na ní kliknout a tak vybrat mod...co s tim?? co dělám špatně?? Díky :-)
 
PepekCZ
Nekopíruj to do složek instaluj to přez Nexus mod manager je to snažší..Wink
 
Akassa
vyzkoušim :-) dík
 
kevin36
Akassa napsal:
Mam trošku problém..zatim jsem instaloval jen jeden mod..a to kopírováním složek do DATA...akorát po spuštění hry mam položku DATA FILES šedivou..nejde na ní kliknout a tak vybrat mod...co s tim?? co dělám špatně?? Díky :-)


Návod:
1. Najeďte do složky Dokumenty -> My Games -> Skyrim
2. Otevřete soubor SkyrimPrefs.ini v poznámkovém bloku a vyhledejte sekci [Launcher]
3. Přidejte tam řádek bEnableFileSelection=1
 
Akassa
Díky :-) už jsem si stáhnul mod manager..ale tohle zkusim taky...v čem je lepší ty mody instalovat přes managera??
 
kevin36
Akassa napsal:
Díky :-) už jsem si stáhnul mod manager..ale tohle zkusim taky...v čem je lepší ty mody instalovat přes managera??


Já je instaluje jen přes NMM máš tam jistotu že se ti to nakopíruje kam má.
 
skeve
A hlavně když nějaký mod odistaluješ, tak máš v případě Nmm jistotu, že se odistalovalo všechno a nebude Ti to dělat bordel ve hře. Nmm je fakt dost dobrá vychytávka a naučíš se s ním dělat za chvilku. Upozorní Tě na aktualizace jednotlivých modu máš hlavně přehled, co už máš ve hře natahaný.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
JohnYsh
No takže dal sem na tvoje rady moroght,ale pořád nic.Prostě při načítání menu to spadne.Ty soubory v data/strings sem všechny dal na English a pořád nic.Mám ještě ty soubory přejmenovat ve složce data/strings/CZECH ?Nevím čím to je.Originálku mám,1.4v mám,instaluju to přes NMM.Co dělám špatně?
For the Dawnguard.For Skyrim!
 
PepekCZ
Zkus je přejmenovat všechny na English snad to pojede...
 
Akassa
Mam takovej dotaz...asi budu za troubu..ale nějak mam teď vymatláno a nechce se mi přemejšlet a zeptat se je jednodušší :-D

Můžu hru opatchovat z té základní verze ihned patchem 1.3 a vyšim nebo musim stáhnout včechny předchozí patche??

Je někde na nexusu seznam těch patchů?? nebo odkud je stahujete?? vyzkoušeno že fachčej?? Díky :-)
Upravil/a Akassa dne 19.03.2012 14:25
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist