Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
oživte pláně Skyrimu. přidávání nových questů, událostí a npc.
Mamuthus
Do prkený podlahy ! Máme tam KočiCí přízrak :-D
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
kevin36
Mamuthus : Jo já si toho všiml a představ si že sem tam ten háček nedal taky ale před odesláním sem to zahlídnul tak sem ho tam dopsal Grin
 
sepilko
no chvala BOHU ze sa niekto dobry nasiel Tam pri instalacii si vyberam jazyk nie je to len tak ze to skopirujem do zloziek?
 
Cimmeran
Pro změnu mi ten mod zase nejde stáhout z nexu. Ani normálně, ani přes mod manager Frown
Nevíte někdo co s tím ?
Nehodil by ste sem někdo už staženej soubor ?
Upravil/a Cimmeran dne 26.02.2012 18:24
 
kevin36
A seš tam ne nexusu registrovanej.
 
Cimmeran
Jo jsem reglej, přihlášenej.
Jo dobrý už mě to jde. Já jsem dneska instaloval novou verzy mod mageru a po tom se musí estartnou počíta[quote]aby vám to šlo.
Upravil/a Cimmeran dne 26.02.2012 18:29
 
Tial
Mamuthus napsal:
Do prkený podlahy ! Máme tam KočiCí přízrak :-D
Ooops...
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
skeve
Zkusím se Vás ještě jednou zeptat. Ty uložené pozice se musí vyčistit jen při nahrávání novější verze modu, nebo i při odinstalování modu? A jak se ty savy čistí? Díky za rady.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Mamuthus
Hele, já jsem nic nečistil, když jsem ho odendal přes nexus manager a pak zapnul, tak mi to napsalo. Má se hra načíst ? Je možné že některé předměty nebudou již k zobrazení...bo tak nějak. Ale funguje to dál bez problémů.
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
sepilko
No ludia uz to funguje? ako ma a je to aj v CZ alebo este nie ?
 
kevin36
Tak jsem od tvůrců dostal zprávu že další update bude už obsahovat i češtinu až vyjde tak sem napíšu.
 
PepekCZ
Se nemůžu dočkat. Fakt díky za ten překlad Wink nevíte někdo datum kdy má vyjít??
 
Barbar
Asi takhle v tomhle modu se vyskytují zbroje a ty se samozřejmně hádají s jinýma zbrojemi. Pokud tedy máte už mody na zbroje tak jakmile se hra optá na armor ( vždy se podívejte s čím je konflikt ) tak dejte NE.
 
skeve
No pánové a dámy, do včerejška jsem si myslel, že už budu na mém levelu Skyrim procházet jako růžovou zahradu a nepřátelé budou padat už jen pod tíhou mého pohledu. Jenže chyba lávky, naistaloval jsem si tento mod a ehjle, při mém prvním setkání s Dark Fire jsem zjistil, že jsem totálně v řiti a při druhém úderu se ukázněně poroučím k zemi. Je to fakt skvělej mod, kterej Vás naučí být neustále ve střehu a donutí Vás používat veškerý arzenál,magii a lektvary, které u sebe máte. Je to vážně oživení jak má být. A toho hajzla stejně dostanu. Musím přijít jak na něho.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Barbar
Jo problém nastává u měst...tam to ještě nedořešili protože vyvražďují i CP takže pak mít po ruce consoli Smile
 
sepilko
NO tak to je dost blbe ak vrazdia tie questove postavy vmeste hmm.. Pisal tam niekto a uz s ana to nepytal ze kedy to chcu opravit lebo naco nieco instalovat co mi len pokazi hru. Ved to je zakldana vec si myslim
 
kevin36
Další věci na překlad.
- Elite Guard

- General Juy

- Hero's Aura
 
Barbar
sepilko -Asi takhle. Důležitá CP nejdou zabít...prostě nejdou ale ostatní jdou a to je problém, Někdy to generuje chyby. Takže prooto je dobré mít po ruce consolu a příkazem ress Smile

Ono tenhle mod se mě hodně líbí ale sere mě že tam rvou nové zbroje..dost si pak člověk musí hlídat NNM aby aktivoval jen bordel v pláních ale neaktivoval nové zbroje které by rozhodily ostatní mody.

Já bohužel nemám čas moc dělat na modech, neboť mám mnoho projektů , takže více méně sem tma písnu report na Nexus ,ale aktivně se do toho neženu . K tomu všemu mě za pár týdnu začíná šermířská sezóna...:-(
 
Mamuthus
Elite Guard - Elitní strážce/ochránce
General Juy - ?? nemám ponětí...V jakém smyslu je to myšleno
Hero´s Aura - Aura hrdiny/ hrdinská aura
http://public.viaboemia.com/ban_m.jpg
 
Yemeth
A zkusily jste tenhle mod?:
http://skyrim.nex...hp?id=9494
jmenuje se to Warzones a přidá to do jistých oblastí velké bitky.
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Starec končí z hraním Skyrimu. Skyrim - obecně 5 19.06.2018 22:53
Úpravy Skyrimu Skyrim - modifikace 2 28.01.2018 21:41
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Adriho povídky III - Děti Skyrimu » Skyrim - Váš svět 37 14.06.2017 23:46
Bug ve skyrimu Skyrim - dotazy, návody,.. 11 10.12.2016 18:09
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist